Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
harvi
**
Příspěvky: 374
Registrován: 17 dub 2016, 09:17

Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od harvi »

ahojte,

moze sa niekto podelit so svojimi skusenostami s autorizovanymi servismi na zapadnom slovensku? zaujimalo by ma najma okolie TN (pozeral som mapku a v zhruba 90km 'okoli' je okrem TN este PD, NT, TT, TO a Skalica). Ide mi o spokojnost s vykonanou pracou, odbornost, ceny, moznost byt pri aute pocas serv. prehliadky....

Potom je tu este druha moznost, ist na moravu (UH, Zlin, Opava)

dik,

PS: ano, som paranoidny, vzdy som si robil veci na autach sam, a viem ako to chodilo v inych serv. sietach...
Hyundai i30 cw, 1.6GDI 99kw STYLE
Skoda Felicia 1.6
minulost: 307 SW facelift 1.6HDi 80kW, Skoda 120L, Skoda 110
Reklama
 

peter78
*
Příspěvky: 63
Registrován: 28 úno 2016, 11:38

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od peter78 »

Za seba môžem doporučiť :hyu: v TO-Tovarníky.kupoval som u nich auto a po skúsenostiach pri reklamačke v :hyu: NR som radšej šiel meniť olej k nim a bol som veľmi spokojný s prístupom.prijímací technik bol ochotný mi zistiť aj to či existuje inovovaná verzia problematických strešných lyžín keď som mu spomenul,že už boli menené a znovu sa na jednej strane objavila medzera a dal mi aj čísla dielov aby som si mohol skontrolovať akú verziu mi namontovali :wink:
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od idam.i »

:hyu: v TO nepoznám,ale o :hyu: v Nitre som nič pekného nepočul.Za to som počuť veľa nepekného. #-o
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
milan74ma
***
Příspěvky: 536
Registrován: 09 dub 2016, 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od milan74ma »

Za mna - Euroman Senica.

Aj ked som tam auto nekupoval (chcel som najskor Santa FE aj mi ho zabesteovali predbezne aj ked som ho este neobjednal - ale to vsetci predjci radi :-), ale ked som si priamo v jeden den porovnal Santa FE a Tucson - nenasiel som dovod, preco dat 12.000,- Euro viac za Santa FE). Kedze Tucson nemali skladom a dodacka by bola cca 3 mesiace podla slov predajcu. Kupil som auto inde, aj ked som povodne planoval kupu tu. Sice predajca tym nie je nadseny - na jednej strane ho chapem - povedal som mu ze kupim u neho a nakoniec nekupil. Na druhej strane poslal som mu vtedy mail ze ho berem (Tucson) aj hned, 2x volal. Nedokazali zohnat. A ta ix35 co som mal sa tak naozaj tak srala, ze ked odisli stifty bol to klinec do jej rakvy a isla z domu v priebehu 48 hodin. Takzze som to potreboval riesit urgent ... A mal som ho do tyzdna - skladovku Tucsonika.

Co sa tyka servisu - pristup na 1*. Olej si mozes doniest vlastny ak chces aj iny material (ja si nosim len olej). Pocas prehliadky po dohovore mozes byt pri aute, ale za takou zltou ciarou co tam maju na zemi - hlavny sef a jeho zena ci co mu to je su na to haklivy. Ale viac menej si 3m od auta a na vsetko vidis a ked potrebujes mozes sa aj opytat. Mechanici su rozumni. Nemozem povedat krive slovo. Kym bude ochota z ich strany a takyto pristup budem chodit len tam.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136 kW 4WD AT / PREMIUM / Micron Grey / 04/2016
Uživatelský avatar
Raspel
*
Příspěvky: 64
Registrován: 07 dub 2016, 18:07
Bydliště: Sk / NR

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od Raspel »

Tiez hladam servis v okoli NR, kde je mozne aspon olej si priniest svoj. Kedze idem na vymenu skor, ako je predpisane, aspon som chcel usetrit za olej. 3nasobna cena oleja v servise ma vytaca.
V NR ma odbili, ze ak si donesiem svoj olej, padne mi zaruka...
TO Tovarniky - u nich sa neda doniest svoj olej.
NZ sa ani neozvali.
LV ked zistili, ze auto je v zaruke, ukoncilli komunikaciu.

Pekna vizitka :hyu:

Mate niekto typ, na ktory servis sa obratit?
i30 kombi 1,6 CRDi HP 100kW STYLE+PREMIUM+SENZOR+SMART
hyundi30
**
Příspěvky: 107
Registrován: 06 úno 2017, 11:25

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od hyundi30 »

Ako je tou s tou NR ? Viem ze tam skoncil autorizovany predaj a servis, lebo nesplnal podmienky a prevzala to toyota a s nou bolo vela ludi spokojnych. Co už sa aj oni zlumpovali? Maju nekvalitnu robotu alebo len vyssie ceny? Tiez by ma zaujimal kvalitny servis na zapadnom slovensku.
peter78
*
Příspěvky: 63
Registrován: 28 úno 2016, 11:38

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od peter78 »

najnovšia skúsenosť so servisom v NR - kontaktovali ma telefonicky minulý týždeň,že sa mi blíži 1.servisná prehliadka.opýtal som sa či je možné presunúť ju o 2 mesiace nakoľko som olej menil v septembri pri 12000km a potom by sa menil znovu.po zistení,že olej nebol menení u nich a opýtal som sa na to akú cenu by mi ponúkli mi bolo povedané aby som to riešil so servisom kde som olej prvý raz menil ](*,),čiže :hyu: TO.
hyundi30
**
Příspěvky: 107
Registrován: 06 úno 2017, 11:25

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od hyundi30 »

Kupoval si od nich auto že ťa kontaktovali ? Bol si u nich niekedy v servise ? Alebo si len od nich kúpil auto a servisoval inde ? Takže navrhuješ Topoľčany ? S nimi si spokojný ?
peter78
*
Příspěvky: 63
Registrován: 28 úno 2016, 11:38

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od peter78 »

nekupoval som v NR len som u nich reklamoval strešné lyžiny.i30 som kupoval v TO a zatiaľ u nich iba výmena oleja.neriešil som vtedy vlastný olej a uvidím po 1.servisnej prehliadke či tam budem chodiť aj naďalej ale v NR mi stačila jedna zlá skúsenosť vrátane prístupu k zákazníkovi [-X so servisom v TO som zatiaľ spokojný
hyundi30
**
Příspěvky: 107
Registrován: 06 úno 2017, 11:25

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od hyundi30 »

Ten pristup nemohol byt kvoli tomu, ze si z nr a auto si kupoval v to? Vseobecne ako tak citam, atrasne malo servisov je kvalitnych a moc nie je z coho vyberat :roll: Vsetci su drzi asi si uvedomuju, ze je slaby importer ktory sa nestara a pripadne staznosti od zakaznikov neriesi. To si uvedomuju servisy a podla toho sa spravaju k nam zakaznikom ](*,)
peter78
*
Příspěvky: 63
Registrován: 28 úno 2016, 11:38

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od peter78 »

z časti to bolo asi tým,že auto som kupil v TO a nie NR a reklamáciu som riešil u nich ale to,že nemajú skladom autá je ich problém.prečo čakať keď nemusím.jednanie prijímacieho technika v NR bolo v pohode pokiaľ som nemal nejaké pripomienky,potom bol múdry jak rádio a ešte aj arogantný [-X
hyundi30
**
Příspěvky: 107
Registrován: 06 úno 2017, 11:25

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od hyundi30 »

No pekne. Dufam ze sa mi podari najst kvalitny servis kde si zakaznika vazia a podla toho sa aj spravaju. Hlavne sa obavam zarucnych oprav, vymen. Co som cital vlakna, tak asi kazda 30tka ma nakrivo volant, teda ten tunel na ktorom je volant. Mas to aj ty?
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od idam.i »

Prosím ťa nestresuj vopred.Nie všetky problémy čo sú na fóre musia stretnúť aj "tvoje" auto.Teš sa na nové auto a uži si ho.Pokial sa niečo vyskytne potom to budeš riešiť.Držím palce,aby toho bolo čo najmenej. [-o<
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Třicítek GD mám ve flotilce 7 a ani jedna neměla nakřivo ani volant ani tunel. Asi ňáký exoti :lol: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
hyundi30
**
Příspěvky: 107
Registrován: 06 úno 2017, 11:25

Re: Skusenosti so servismi Slovensko (najma zapadne)

Příspěvek od hyundi30 »

Dobre dobre. Len sa pripravujem na najhorsie. Sa mi necudujte, pri tom vsetkom co tu citam :| Uz aby auto prislo, lebo chcem sa z neho tesit a jazdit. Teraz len citam problemy a zda sa byt toho vela. Ale mate pravdu do prichodu auta dost pesimizmu a pevne verim ze aj po prichode 8-[
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“