8. servisní prohlídka I30

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Dvorák
*
Příspěvky: 77
Registrován: 02 dub 2017, 16:28

Re: 8. servisní prohlídka I30

Příspěvek od Dvorák »

Upřímně se divím, proč s autem po záruce chodíte pořád k autoriziovanému servisu ? To jsou neuvěřetelné částky, které z Vás vytáhli za zcela běžné úkony, které Vám provedou kdekoliv jinde za třetinové ceny.
Mně skončila záruka letos v dubnu a majíi mne u Hyundaie vidět....Na žádnou 5. garančku k nim již nepůjdu.
Reklama
 

kolomaz
**
Příspěvky: 371
Registrován: 01 led 2021, 18:02

Re: 8. servisní prohlídka I30

Příspěvek od kolomaz »

No vždy je to o tom, jakou hodnotu pro koho peníze mají. Takže samozřejmě je to jen a jen každého věc.
Je to o úhlu pohledu.
Nebrečím, že bych byl socka, ale bezdůvodně peníze vyhazovat se mi nechce. Navíc , při recenzích zejména značkových servisů bych já měl pochybnosti, že ty úkony byly provedeny tak jak jsou účtovány.
A nejsem sám, náš majitel , tedy spolumajitel a ředitel , když dojednával servis na služební auta tak si podmínil účast někoho ze svých zaměstnanců, a funguje to.

Ale je to jak jsme napsal, jak si vážíš peněz.
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: 8. servisní prohlídka I30

Příspěvek od Pjotr1 »

podle blokové výjimky se záruční prohlídky mohou dělat i v nezávislém servisu a pokud dodrží postupy resp. pokud faktura / dodák obsahuje předepsané postupy tak záruka není ohrožena. Z mých zkušeností se s menšími nezávislými servisy dá lépe domluvit.
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
kolomaz
**
Příspěvky: 371
Registrován: 01 led 2021, 18:02

Re: 8. servisní prohlídka I30

Příspěvek od kolomaz »

to určitě, ale když tady čtu jak se Hyundai staví k uznání reklamací začínám mít dojem, že ani žádná výjimečná záruka není :-))
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Garanční prohlídky, servis“