VYsuchany interier - reklamacia?

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od miloš1 »

Gaborik píše:Ahojte. Reklamoval som to mesiac dozadu ked som menil olej. Podla nich je toto prvy pripad a posielali to aj niekde na centralu na zhodnotenie.zial asi ich to neprsvedcilo a reklamacia bola neuznana lebo ze to nie je moc viditelne a teda neda sa povedat ze je to vada materialu.avsak prijimaci technik povedal ze si tam mam ruku aj na dalej vykladat a ked pridem na garancku tak to pojde znova na reklamaciu a ze uz to vymenia. Aktualne mam 12.500 km a 6 mesiacov do garancky takze ruku vykladam stale aby to uz na buduce bolo jasne viditelne.
Reklamoval som v autopolise v ba.
Koncom mesiaca pôjdem na druhú garančku, do Autopolisu. Tiež to mám ako ty, tak to môžem skúsiť vyreklamovať, aby sme boli u nich už dvaja :) . Aj keď mne osobne to nejako veľmi neprekáža.
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
Reklama
 

Gaborik
*
Příspěvky: 26
Registrován: 20 čer 2014, 14:22

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od Gaborik »

Tak skus a uvidime,mne to prekaza celkom dost kedze auto ma pol roka a uz sa deju take veci coby sa podla mna nemali … ](*,)
Ale nasiel som aspon ake take riesenie zatial.. Spray na osetrenie palubovky a inetrieru to celkom zakryje na tyzden az dva takze to vykryvam aspon takto :)
Hyundai i40 1.7 CRDi A/T, r2017 ->2/2018-
Hyundai i30 1.4 MPi DOHC CVVT, Go!Brazil Edition -> 7\2014 - 2/2018
Peugeot 406, 2.0 HDi, RHZ -> 12/2012 -> 7/2014
trenky
*
Příspěvky: 59
Registrován: 08 říj 2014, 21:57

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od trenky »

V praze mi rekli ze hyundai na to vydal specialni interni smernici ktera rika ze todle je prej nase chyba a ze nebude uznavat reklamaci... tak sem z toho jelen
Hyundai i30 - 2014 , 1.6 benzín 118 HP
5) mini cooper r56 2009 diesel 1.6 135 HP -prodáno
4) alfa romeo 159 jtdm 1.9 tdi 118 HP/ 2007 -prodáno
2)chevrolet captiva 2.0tdi 2008 175 HP -prodáno
1)Smart 2007 1.0 úprava brabus 100HP - prodáno
Gaborik
*
Příspěvky: 26
Registrován: 20 čer 2014, 14:22

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od Gaborik »

Tak ak to je tak,tak som hlboko sklamany ](*,) v takychto situaciah by som chcel aby sme mali pravny system ako v US... Vysudili by sme tazke prachy...ako niekto moze povedat ze to je nasa chyba??? Este nech to daju do navodu a obchodnych podmienok - ''nicoho sa nedotykat,nic nechytat''
Hyundai i40 1.7 CRDi A/T, r2017 ->2/2018-
Hyundai i30 1.4 MPi DOHC CVVT, Go!Brazil Edition -> 7\2014 - 2/2018
Peugeot 406, 2.0 HDi, RHZ -> 12/2012 -> 7/2014
trenky
*
Příspěvky: 59
Registrován: 08 říj 2014, 21:57

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od trenky »

Jako takhle dle pravniho hlediska to ve smlouve nemame ze si na to mame dat pozor nebo neco takovyho takze na vymenu v ramci zaruky mame narok... ze si hyundai vydal nejakou smernici tak nas jako klienty nemusi zajimat nam nikdo nic nerekl a jediny je se nenechat si to libit...
Hyundai i30 - 2014 , 1.6 benzín 118 HP
5) mini cooper r56 2009 diesel 1.6 135 HP -prodáno
4) alfa romeo 159 jtdm 1.9 tdi 118 HP/ 2007 -prodáno
2)chevrolet captiva 2.0tdi 2008 175 HP -prodáno
1)Smart 2007 1.0 úprava brabus 100HP - prodáno
Uživatelský avatar
MartinLee
Příspěvky: 5
Registrován: 31 kvě 2016, 12:08
Bydliště: Nitra

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od MartinLee »

Tento problém mám aj ja a ešte sa mi tam vytvorila preliačina (jamka) od lakťa ktorý si tam dávam , keď šoférujem. Včera som to dal reklamovať do záručného servisu a uvidím ako sa mi k tomu vyjadria . Ale už len to ma rozčúlilo , že sa pracovník , ktorý to fotil vyjadril , že podĺa jeho názoru je to mechanicky poškodené a nie je to výrobná vada. Veľmi ma to naštvalo , lebo to auto používam len ja a som si 100% istý že je to len z toho že si tam pokladám lakeť pri šoférovaní , na čo je to vlastne aj určené !!!
No uvidím ako sa vyjadria a potom to budem určite riešiť už len s princípu ,že chodím pravidelne na záručné prehliadky ,ktoré nie sú lacné a oni sa budú brániť vyreklamovať takúto somarinu ako je opierka na lakeť vo dverách.
MartinLee
Hyundai Elantra 2015 1.6
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od idam.i »

Skús iný servis,ten v NR má veľmi zlú povesť. :roll:
Hodne chvália TO.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
MartinLee
Příspěvky: 5
Registrován: 31 kvě 2016, 12:08
Bydliště: Nitra

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od MartinLee »

OK, Uvidím ako to dopadne . Ďakujem za radu.
MartinLee
Hyundai Elantra 2015 1.6
jardasl
*
Příspěvky: 36
Registrován: 08 zář 2014, 11:33

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od jardasl »

Jako nezlobte se na mě jo, ale ten tapecirunk na to není konstruovány aby se tam odkládál loket při řízení. To že toto dělá 90% řidičů je věc druhá... U předchozího Passatu byl tapec tak vymackne, že vypadal tak na 15 let stáří.

Prostě je to tak, není to prvoplánově konstruováný jako opěrka, pak je jasný že reklamaci to neprojde.
i30 cw 1,6 CVVT Weekend
Suzuki GSR 600
bývávalo:
Citroen C5 1,6 HDi
VW Jetta 1,8i
Škoda Favorit
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od bugina »

Jako nezlobte se na mě ale tady kolega přede mnou píše naprostou pravdu.....na opření lokte přeci slouží opěrka která je v úrovni madla dveří....a řeknu Vám že jsem si to zkoušel opřít si loket až tam nahoru a jednak je to fakt nepohodlný a taky mi přijde že má člověk dost nnepřirozeně vylomenou ruku a to měřím 2m. Takže taky opravdu pochybuju že Vám to někdo vyreklamuje bo to k tomu opravdu není určeno 8) 8)
Uživatelský avatar
MartinLee
Příspěvky: 5
Registrován: 31 kvě 2016, 12:08
Bydliště: Nitra

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od MartinLee »

Tak ako som predpokladal. Autorizovaný servis a autorizovaný predajca držia jedna ruka a kašlú na verných zákazníkov.
Už pri zapisovaní tejto reklamácie sa servisný pracovník , ktorý reklamáciu spisoval vyjadril , že podľa jeho názoru ide o mechanické poškodenie a nie vadu výrobku , čo ma veľmi nahnevalo a prekvapilo , lebo som si bol istý , že k mechanickému poškodeniu určite neprišlo nakoľko na aute chodím len ja a danú opierku využívam pri šoférovaní normálnym spôsobom , že si tam len opriem ruku. Servisný pracovník mi povedal , že vraj problém nafotil a pošlú to na posúdenie , ani neviem kam.
Po dvoch dňoch čiže 17.8.2017 mi dotyčný pracovník volal (ako som očakával) , že reklamácia nebola uznaná a vyjadrenie bolo to isté čo tvrdil servisný pracovník , že ide o mechanické poškodenie a nie chybu výrobku . Hneď som ho požiadal , že sa zastavím v servise a poprosím písomné vyjadrenie o zamietnutí reklamácie . Keď som prišiel , samozrejme že vyjadrenie žiadne nemal a predo mnou ho napísal na počítači , ktoré mi vytlačil . Rátal som s tým ,že mi dá nejaký technický posudok , teda ak to posielajú odborníkovi na posúdenie , ale opak bol pravdou.
Keď som si pýtal kontakt na pracovisko ,alebo toho odborníka , ktorý to posudzoval , odmietol mi ho dať. Chcel som sa ho hlavne spýtať toho odborníka ,ako zistil bez toho aby to fyzicky videl ,videl rozobraté , či chytil a len s fotky nerozobratej opierky posúdil na fleku , že je to mechanicky poškodené . Superman ...
Čudujem sa , že takáto veľká firma ako je Hyundai , sa zaoberá takouto drobnosťou a hneď obyčajnú opierku ,či len ten vrchný kryt nevymení a urobí si dobré meno u svojich zákazníkov.
Áno je to malá drobnosť , ale už len s princípu , že spoločnosť Hyundai robí si reklamu 5 ročnej záruky , kde zákazník musí chodiť na záručné prehliadky , ktoré nie sú najlacnejšie ak , chce aby mu záruka nepadla a pri takejto malej reklamácii zákazníka zmetú pod stôl bez mihnutia oka .
Takže určite tento servis AUTOCENTRUM Nitra akože autorizovaný neodporúčam .
Najväčšia sranda bola to , že sa ma servisný pracovník pýtal či by mi nevadilo vymeniť držiak ŠPZ , kde by bol vlastne názov a údaje ich Nitrianskeho servisu . Ja som mu povedal , že kľudne (ešte pred zamietnutím reklamácie) a on mi potom povedal , že sa za to platí cca 4 € .......Tak to som nechápal...Oni si chcú robiť reklamu a ešte Vám to dajú zaplatiť ! ......Tak som ho s tým niekam poslal. Dúfam že máte lepšie skúsenosti s reklamáciami a autorizovanými servismi ....
MartinLee
Hyundai Elantra 2015 1.6
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tady je odkaz na kontaktní formulář dovozce - http://www.hyundai.sk/o-spolocnosti/kontakt . Nic Ti nebrání jej využít k dotazu, který jsi tu vznesl :wink: . Když je nebudeme "bombardovat" a necháme ze sebe dělat blbce v servisech, tak se nic nezmění.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od idam.i »

MartinLee,ako som už písal,skús Topoľčany.Dosť ich chvália a samozrejme,sťažuj sa aj na centrále ako píše Mr.H.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od shawt »

U Fiatu Stilo jsem take ruku daval, bylo na to misto, take bylo lehce osoupane. Ale u i30 je tam misto minimalni a prijde mi, ze to neni na toto primarne urceno a tak jsem si odvykl. Pokud by se to misto nejak vytlacilo, ci ponicilo, tak bych asi nepocital s tim, ze vymeni cely tapec.
Ale pokud by se ponicilo misto u madla dveri zevnitr, tak to by bylo neco jineho, tam bych se snazil o reklamaci.
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
MartinLee
Příspěvky: 5
Registrován: 31 kvě 2016, 12:08
Bydliště: Nitra

Re: VYsuchany interier - reklamacia?

Příspěvek od MartinLee »

To miesto je presne na to určené a mne sa pri dlhých cestách pohodlnejšie šoféruje. A len tým že tam mám položenú ruku (a to nie som nejaký obrovský chlap s obrovskou rukou) sa urobí priehlbina je určite chyba výrobku , ale ktorú Vám ako všetky väčšinou takéto reklamácie neuznajú a môžete sa sťažovať aj na Lampárni. Písal som asi už všade či Dealer Slovensko , Česko aj EU, SOI ale všade Vás pošlú do p........Hlavne že sa búchajú do pŕs pri reklamách s 5 ročnou zárukou .
Přílohy
Opierka
Opierka
IMG_20170817_180947.jpg (221.53 KiB) Zobrazeno 2931 x
MartinLee
Hyundai Elantra 2015 1.6
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“