Sedačky I 30 komfort sezení.

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Sedačky I 30 komfort sezení.

Příspěvek od JoRy »

Mne přijdou sedačky v i30 jako jedna z nejlepších součástí auta.
Jezdím +-800 km vzdálené trasy (s i30 už asi 10x) a nikdy jsem neměl pocit rozlámanosti, jako z jiných aut. Prvně když jsem jel takhle dlouhou trasu z Prahy tak jsem zastavil až ve Starém Hrozenkově protože jsem musel. Divil jsem se že jsem nechtěl zastavit dříve. Vystoupil jsem z auta a neměl jsem potřebu se protáhnout. Pak jsem to začal sledovat a je to stále stejné.
Minulý týden jsme se vraceli z Itálie. 790 km s jednou krátkou zastávkou na WC. To bych s jiným autem těžko dával.
Sedačky mi proto přijdou naprosto luxusní.
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Reklama
 

Uživatelský avatar
Swordfish76
**
Příspěvky: 103
Registrován: 17 říj 2014, 13:32
Bydliště: Kladno

Re: Sedačky I 30 komfort sezení.

Příspěvek od Swordfish76 »

Mám podobnou zkušenost - Škoda/VW a Ford dost tvrdé, předchozí Honda byla trochu tvrdší než i30. Když jsem zkoušel novou Mazdu 3, tak mi přišlo, že ta měla výplně ještě měkčí než i30. A manželčina Mazda 2 má výplně taky spíš měkčí. Řekl bych, že ta i30 je takový střed. Mě to přijde pohodlný, tvrdostí tak akorát, aby to nebyl gauč ani prkno. Jinak i velikost sedadel je slušná. I s mými 120kg se pohodlně vejdu, nikde nic netlačí, ani nikam neklouzám, délka sedáků/opěradel dostatečná. A na rozdíl od jiných aut se v i30 pohodlně sedí i vzadu. Záměrně píšu sedí, protože v některých jiných autech se vzadu už spíš leží, jak moc jsou opěradla skloněná. Snad jediné co mi chybí je nstavitelná tuhost bederní opěrky. Ani nevím jestli se vůbec nabízí, pravděpodobně jen v nejvyšší výbavě.
Škoda Karoq 1.5 TSi 110kW DSG (2018) - čekatel, Hyundai i30 kombi 1.6 GDI (2014), Mazda 2 1.3 63kW (2009)
Ex: Honda Stream 2.0 i-VTEC 115kW (2003), Suzuki Swift 1.3/68kW (2005), Honda Accord Coupé 2.0i 98kW (1993),Honda Prelude 2.0i 108kW (1987)
Uživatelský avatar
polus
*
Příspěvky: 32
Registrován: 01 led 2015, 08:33

Re: Sedačky I 30 komfort sezení.

Příspěvek od polus »

Suhlas, sedacky sa podarili. Doteraz som jazdil sluzobne s Golfom VII a tam boli o chlpok lepsie, ale to uz povazujem za spicku v danej triede, cize Hyundai klobuk dole. Uprimne, na mojom Santikovi sa mi po cca 200 km uz hlasi zadnica :) Na i30 nie, takze toto sa im rozhodne podarilo. A to som trochu smutny, lebo inak s autom nie som spokojny, ale to som uz mimo temy
Hyundai Santa Fe 2014- 2,2 crdi :)
Ocean view
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Sedačky I 30 komfort sezení.

Příspěvek od abdulzabak »

no, mel jsem oktavku II ale Laurin&Klement, takze kuze s alcantarou, elektrika a stavitelna bederni operka ve 2 osach a ty byly o dost min lvice nez klasicka oktavka, takze v porovnani s moji i30 weekend bych rekl zhruba nastejno. Coz povazuju za vyborny vykon, protoze auto stoji pulku...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
johny_r
**
Příspěvky: 162
Registrován: 29 lis 2013, 11:50

Re: Sedačky I 30 komfort sezení.

Příspěvek od johny_r »

Zdravím,
rád bych se zeptal, jestli se někdo z Vás taky potýká s prosezeným sedadlem řidiče. Po 4 letech se sedadlo patrně prosedělo na nějaké výztuhy, takže začalo tlačit (v místě levé bočnice sedáku). Setkal se s tím někdo? Půjde to reklamovat (nic není vidět, těžko se to bude prokazovat)?
Díky
i30 kombi MY2014, 1.6 GDI, Fleet, Aqua Blue
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“