Nefunkcnčá 12V zásuvka a USB, AUX porty

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Xerion
*
Příspěvky: 10
Registrován: 08 led 2020, 00:35

Nefunkcnčá 12V zásuvka a USB, AUX porty

Příspěvek od Xerion »

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Mám problém s nefungujúcou 12V zásuvkou v Hyundai i30,2. generácie (vpravo), tak ako je to označené na obrázku a taktiež s portami aux a USB. V zásuvke vôbec nie je prúd no ľavá strana funguje bez problémov. Viete mi poradiť čím by to mohlo byť? Plus porty Aux a USB taktiež vôbec nereagujú po pripojení telefónu cez USB ho vôbec nezačne nabíjať no text (USB,AUX) sú normálne osvetlené na modro. Máte nejaké tipy, rady, nápady čím by to mohlo byť a ako to celé opäť spojazdniť prípadne aj ako to rozobrať? Za odpovede Vám všetkým ďakujem ! :) ( Už len dodám, že rádio mám vymenené za android ak by to s tým nejako súviselo )
Reklama
 

EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Nefunkcnčá 12V zásuvka a USB, AUX porty

Příspěvek od EFISO »

Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Xerion
*
Příspěvky: 10
Registrován: 08 led 2020, 00:35

Re: Nefunkcnčá 12V zásuvka a USB, AUX porty

Příspěvek od Xerion »

Ďakujem za odpoved, no nakoniec to bola poistka. Poistka č.5. prvá rada, piata z ľava. V manuály napísaná ako ,,č.5 15A Power outlet prední elektrická zásuvka,, tá zabezpečuje prúd v AUXku USB i pravej zásuvke. Ľavej zásuvku plus zásuvku v kufri má na starosti poistka č.20A druhá rada šiesta z lava v manuály napísaná ako ,, č.1 cigar light zapalovač cigariet v konzole,zadná elektrická zásuvka.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“