T-Mobile Chytré auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
R2-db269.cz
***
Příspěvky: 552
Registrován: 05 úno 2016, 23:33

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od R2-db269.cz »

Na moji i30 2016 nefunguje. Nespojí se s autem. Vrátil jsem.
Hyundai i30 3.gen Fastback 1.4 T-GDI 103kW 7DCT Style Clean Slate
Hyundai i30 2.gen Combi 1.6 CRDI 81kW Weekend Design Ara Blue - prodáno
Hyundai i30 1.gen Hatchback 1.4 CVVT - prodáno
Škoda Octavia 1.9 tdi 81kW
Škoda Favorit
Opel Vectra 2.0i
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

co jsi cekal od T-mobile... ? :-(

Odeslano z Androidu.
laser
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 srp 2016, 21:40

Příspěvek od laser »

Udelali jste jim beta testery zadarmo :-)

Odesláno z mého H30-U10 pomocí Tapatalk
Hyundai I30 kombi 1.6 CRDI 81 kW, 10/2014 EURO V, hnědá, Fleet II
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Tak nekdo to delat musi... :-) Zadarmo? Ja myslim ze investice nebyla zadarmo.

telefon
Jan Perník
Příspěvky: 5
Registrován: 05 pro 2016, 19:59

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od Jan Perník »

SLÁVA!
Rozchodil jsem komunikaci T-M "Chytré" auto s i30! Alespoň to tak vypadá..
V CZ obchodě s aplikacema je pouze aplikace MOTION (nebo nyní Chytré auto) - to je aplikace úplně na nic, za kterou by měl správce dostat tak maximálně přes držku, protože víc nefunguje než funguje.

Musíte si sehnat aplikaci, která je "global", nebo pro zahraničí, nebo prostě region locked a vy ji standartně neuvidíte.
Jak na to?
Na Androidu jsem zkoušel různé VPN a nic nešlo, nakonec jsem si do Googlu napsal "T-Mobile SyncUP Car apk" a najde to odkazy na různé alternativní úložiště aplikací ze světového Play Store... tahá to sice šíleně pomalu, ale nakonec se to stáhlo a tomu neuvěříte co následovalo..
Aplikace se v telefonu přejmenovala na MOTION (neplést s CZ MOTION, shoda jmen), funguje ČESKY, vypadá úplně stejně, jen jakoby o několik verzí dál... a čte spotřebu z i30.. nebo teda... ukazuje to spotřebuje, jestli to je pravda je věc druhá, protože mi to píše o hodně vyšší spotřebu než palubák.. na tom taky ale má spotřebu od tankování a to bohužel app nenabízí, ukazuje jen spotřebu za danou jízdu, tak to někdy musím porovnat - vím že palubák trochu ubírá, ale snad ne zas tak moc..

Na iOS vůbec netuším jak to řešit, ale tam by možná šlo udělat si US účet Apple, přepnout se na US AppStore a stáhnout.. a zase přepnout zpět, aplikace by snad mohla zůstat?
Uživatelský avatar
R2-db269.cz
***
Příspěvky: 552
Registrován: 05 úno 2016, 23:33

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od R2-db269.cz »

Super, že jsi si s tím dal práci. Ale pokud to nebude mít pořádnou podporu od T-Mobile tak nad tím vůbec přemýšlet nebudu.
Hyundai i30 3.gen Fastback 1.4 T-GDI 103kW 7DCT Style Clean Slate
Hyundai i30 2.gen Combi 1.6 CRDI 81kW Weekend Design Ara Blue - prodáno
Hyundai i30 1.gen Hatchback 1.4 CVVT - prodáno
Škoda Octavia 1.9 tdi 81kW
Škoda Favorit
Opel Vectra 2.0i
Colomboa
Příspěvky: 2
Registrován: 04 pro 2018, 11:34

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od Colomboa »

Ahoj všem. Mám Chytré auto 2 roky a ve čtvrtek mi končí smlouva. Chtěl jsem vědět, jaké jsou možnosti, jestli pokračovat nebo jestli se dá nějak rozumně přejít na tu Wi-fi verzi. Poté, co mi paní na lince tvrdila, že je to jen v nastavení a v prodejně se mi vysmáli, že potřebuju nový bazmek a s tím starým si můžu vy..., jsem chtěl vědět, proč některé věci nefungují v ofiko aplikaci - viz. ta spotřeba. Jen GPS věci, časy, max. rychlosti, max. otáčky a indikaci volnoběhu, brzdění a zrychlení.

Dnes mi po 6 týdnech zavolal borec z technického a oznámil mi, že mé auto Hyundai i30 2016 není s jejich autech kompatibilní. Takže jsem se 2 roky díval na nějakou jakože nepřesnou interpretaci reality. Tak jsem říkal, že to teda budu reklamovat. A prý není problém...
Uživatelský avatar
R2-db269.cz
***
Příspěvky: 552
Registrován: 05 úno 2016, 23:33

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od R2-db269.cz »

To že není i30 2016 kompatibilní jsem věděl už na začátku. Vracel jsem to po měsíci.
Hyundai i30 3.gen Fastback 1.4 T-GDI 103kW 7DCT Style Clean Slate
Hyundai i30 2.gen Combi 1.6 CRDI 81kW Weekend Design Ara Blue - prodáno
Hyundai i30 1.gen Hatchback 1.4 CVVT - prodáno
Škoda Octavia 1.9 tdi 81kW
Škoda Favorit
Opel Vectra 2.0i
Colomboa
Příspěvky: 2
Registrován: 04 pro 2018, 11:34

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od Colomboa »

To mne celkem překvapuje, protože na stránkách vyloženě vyleze, že je kompatibilní. A hlavně mne štve, že mi to neřekli hned na začátku. Tohle fórum jsem objevil až minulý měsíc. A v té neofiko aplikaci mi fungovala i spotřeba. Jen mi docela žrala baterku a zasekávala systém. :(
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“