RACECHIP pridavny tuningbox

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

dano30109
*
Příspěvky: 45
Registrován: 03 lis 2019, 18:53

Re: RACECHIP pridavny tuningbox

Příspěvek od dano30109 »

a ja tvrdim ze zem je kockata a mam ten pocit tak a teraz mi vsetci verte lebo ja to tak citim.a dôkaz nemam. =D>
paneboze kam to dnes uz speje tento svet hocikto si hocico kupi a reklamuje to tu ako zazrak pritom je nad slnko jasne ze kupil obycajnu krabicku s odporom.ved aj procesor do pocitaca ked kupite tak si najprv precitate realne recenzie a aky ma vykon v testovacich programoch alebo v hrach a to je dôkaz a nie ze niekto ma pocit s dakej krabicky . ](*,)
Reklama
 

tempest
**
Příspěvky: 453
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: RACECHIP pridavny tuningbox

Příspěvek od tempest »

Jak se na to zařízení dívám, tak se to napojuje na rail na RDS(tlakové čidlo). Takže to akorát bude ojebávat řídící jednotku a říkat pumpě, ať více tlačí. Evidentně to neumí ovlivnit délku vstřiku. Ať si každý uváží sám, jestli to má smysl.
vocicko
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2021, 18:57

Re: RACECHIP pridavny tuningbox

Příspěvek od vocicko »

Nechtěl jsem mým názorem a zkušeností tady rozpoutat nějaké třenice.Jenom pro info.Tuning načipování (natvrdo) není stejný jak chip box.Při nachipování na stálo se ANO musí Řj u T-GDI vyndat,ale chip pouze upravuje,pozměňuje stávající hodnoty továrně nastavené-po odpojení se vraci spět do tov.nastavení.Laicky řečeno když běžíš pořád stejně a někdo tě najednou začne zezadu kopat do pr..., tak běžíš rychleji,Ale když pak přestane tak zas běžíš stejně jako předtím. Chip je takový spíš tzv.doping pro tovární nastavení.Jinak profi chip tuning různé firmy mají i různé programy T-GDI-130kw ti mohou našipovat na stálo různými výkony např.143,147,150,154,160kw a od 297-340nm. Samozřejmě ceny 4500-12000kč.ALE jak jsem řekl na začátku , mám auto v záruce a nemohu čipovat na tvrdo(padá záruka na vůz).A jak jsem přišel na výkon.Výrobce chip boxu udává navýšení 143-150kw (10-15%¨) a 30-65nm (295-330nm) tak beru zlatou střední cestu.A jinak výrobce uvádí vrácení peněz do 30dnů pokuď nejsi spokojený.JA jsem spokojený a proto jsem si ho nechal a pořád na něj jezdím.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Úpravy (tuning)“