Vzduchovy filter K&N, JR filters

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Thomas13
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 kvě 2016, 15:16

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Thomas13 »

Chapem,rozumiem,suhlasim.

Myslim,ze sme dospeli ku konsenzu ;)
Reklama
 

Thomas13
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 kvě 2016, 15:16

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Thomas13 »

Ak to niekomu pomoze,pridavam moje poznatky k vlozke k&n do original boxu pri motorizacii 1.6 mpi 88kw.V prvom rade by som napisal,ze od nizkych otacok sa pekne zbiera.Nepisem o vykone,ale o tom,ze namiesto "pomaleho nadychavania sa" auto pekne dycha od nizkych otacok.Toto je pre mna najcitelnejsi rozdiel.Zvuk - lepsi.Nepisem sportovy,ale nie je taky ukricany,pre mna krajsi,jednoznacne.Vykonovo bez rozdielu,spotreba asi na rovnako.A posledna vec - necistoty.Ziadne.Absolutne.Nejazdim sice v prasnom prostredi a navyse celkom pekne je rieseny privod vzduchu k filtru,ale okrem jednej muchy nic.Ani pred,ani za filtrom.Takze za mna zatial o.k.
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Martinsp »

Za filtrem už bordel motor spapal a před filtrem by nějaké nečistoty měly být. Akorád ta moucha (asi masařka) filtrem neprošla. :-$
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Thomas13
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 kvě 2016, 15:16

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Thomas13 »

Niektori chlapci pisali,ze za filtrom mali prach,tak som to myslel.U mna nic, vobec,ziaden prach,necistoty alebo mastnota z filtra.A musku som vyhodil
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Alf6 »

Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Thomas13
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 kvě 2016, 15:16

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Thomas13 »

Nazdar,tie clanky pozname,boli vyssie (skor) v teme alebo inak spomenute.Skor riesime konkretne skusenosti.
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Alf6 »

Mne by spis zajímalo co vede člověka k tomu, aby si dal tento filtr... když poznate tyto clanky...
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Radunov
**
Příspěvky: 166
Registrován: 11 zář 2016, 07:52

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od Radunov »

Já nechápu proč by si to někdo dal z důvodu, že ten originál je tkaninový (pěkně provedený) nikoliv papírový jako byli u starších aut. Navíc když v tom KN jsou díry, že by tam propadl 1mm kamínek, takže písku se motor pěkně nažere. (alespoň v tom KN co jsem měl v kadettu) :P
I30 kombi GDi gdh
Uživatelský avatar
nordavind
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2020, 18:05

Re: Vzduchovy filter K&N, JR filters

Příspěvek od nordavind »

ma někdo zkušenost se sportovním filtrem SIMOTA do airboxu..prave jsem ho namontoval ..jde o to ze je nenaimpregnovany coz podle výrobce nevadi ma to vetsi prunik vzduchu..impregnace se da dokoupit..ptal jsem se chlapka z tuningshopu odkud ho mam jestli nevadi když ho nainpregnuju olejem co mam od KN..nedoporucuje protože KN olej je barveny..tak se ptam jestli uz to někdo zkousel..dik mimochodem s tim filtrem jsem vypozoroval lepsi akceleraci,lepsi reakce na plyn..
HUINDAI I30 1,6 99KW kombi r.v. 2015 automat ,7.2 L/100
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Úpravy (tuning)“