Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
misioonn
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2016, 18:24
Bydliště: Bratislava

Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Příspěvek od misioonn »

Zdravim chcem sa spytat ci si niekto montoval nieco podobne vid link: http://www.dvdautoradia.sk/dvdautoradia ... -bluetooth Mam vazny zaujem si dat do moje i30tky nieco podobne ja mam rocnik 2015 viete mi poradit popripade podat vase skusenosti kto si to uz montoval. Vopred dakujem :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Příspěvek od lukis01 »

prohlédni si forum, pár příspěvků tady je, mj. budeš zřejmě potřebovat redukci na konektor antény, jinak je to systém plug n play
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
misioonn
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2016, 18:24
Bydliště: Bratislava

Re: Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Příspěvek od misioonn »

Pozeral som ale nic som nenasiel prosim Vas bol by niekto taky ochotny a hodil mi link alebo kontakt na niekoho kto si robil vymenu radia za LCD autoradio.
Miloslav.k
*
Příspěvky: 28
Registrován: 07 led 2011, 17:39
Bydliště: Lužice-(Hodonín)

Re: Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Příspěvek od Miloslav.k »

misioonn píše:Pozeral som ale nic som nenasiel prosim Vas bol by niekto taky ochotny a hodil mi link alebo kontakt na niekoho kto si robil vymenu radia za LCD autoradio.
Menil jsem na ix35, jde to naprosto bez problemu.Preferoval bych radio s androidem a dokoupit zpetnou kameru.Vse funguje perfektne jen radio ma u techto levnejsich pristroju o neco mensi citlivost nez origo a televize je pouzitelna jen kdyz stojis.Ta citlivost radia me zas tak nevadi,
televizi bych uz nedoplacel, pouziti minimalni, vnukum poustim filmy z exerni karty.Osobne vymenu doprucuji ,hlavni vyuziti zpetna kamera, navigace, radio a mnoho dalsich blbosti na hrani.Prohlidni si forum ix35 elektronika -vymena radia je tam toho vice.
ix35 classic 1,6gdi
misioonn
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2016, 18:24
Bydliště: Bratislava

Re: Multimedialne Radio (DVD,GPS...)

Příspěvek od misioonn »

super dakujem za info :). A nenajde sa tu este niekto a najlepsie kto si to robil do 30tky dikes :hyu: :)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Úpravy (tuning)“