HYUNDAI CLUB - FORUM
https://www.hyundaiclub.net:443/

PRAVIDLA INZERCE !!!
https://www.hyundaiclub.net:443/viewtopic.php?f=16&t=22045
Stránka 1 z 1

Autor:  Hardcam [ 23 čer 2011, 18:13 ]
Předmět příspěvku:  PRAVIDLA INZERCE !!!

Pravidla pro prodej v sekci inzerce:

Kdo smi prodavat?
Registrovany clen fora Hyundaiclub.net. Pokud je clenem firma (popr. FO), ktera je na foru registrovana pouze za ucelem prodeje a propagace firmy, musi si podminky inzerce dohodnout s administratorem.

Co je mozno prodavat?
Vse, krome manzelky, deti, drog, leku a dalsich volne neprodejnych predmetu. Podminkou je, ze prodavany predmet musi byt umisten ve spravne kategorii (doplnky v sekci Ostatni, prevodovka v sekci Nahradni dily atp.). K prodavanemu predmetu je nutne doplnit zakladni informace, kontaktní údaje... Název tematu musi byt vystizny!!

Prodej vozidel a nahradnich dilu
Inzerat tykajici se prodeje pouzitych i novych vozidel je nutne doplnit o zakladni informace a minimalne tri vystizne fotografie v rozumnem rozliseni (napr. 800x600, 640x480). - Výstižné znamená: foto předku auta, foto zadku auta, foto z interieru, + bonusy navíc.
Základní údaje znamenají: r.v., kilometráž, cena (žádné dohodou, musí být alespoň orientační), výbava, zda je zapl. případná eko daň, kde se auto nachází. Základní údaje a fotky jsou povinné!
Vozidla a nahradni dily na automobily jine znacky nez Hyundai smi prodavat pouze clenove fora s minimalnim poctem prispevku 10 (nesmi byt vsechny z inzerce) a registraci starsi sedmi dni.
Tedy priklad, kdy Franta Omacka pracujici v CKD majici momentalne Zigulik zjisti, ze v garazi se mu vali blatnik na Accenta, se zaregistruje a poda inzerat na blatnik, je v dle pravidel v poradku.

Diskuse a OT v inzeratu
Diskuse k prodavanemu predmetu a jeho cene je povolena. OT je povoleno do zdrave miry. Posouzeni je na moderatorech a inzerent ma moznost sam o promazani OT pozadat.

Je plne v kompetenci moderatoru prispevky a temata bez upozorneni prodavajiciho smazat, pokud dojde k poruseni vyse zminenych pravidel.

Upozorneni: inzeraty se nearchivuji, ale po uplynutí nekolika tydnu od posledniho prispevku se automaticky mazou. Je ve vasem zajmu udrzovat vase inzeraty aktivni.

Autor:  Engineer [ 23 čer 2011, 18:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

=D> Nemám žiadne výhrady...
Len jednu: Názov témy musí byť výstižný :!:

Autor:  Hardcam [ 23 čer 2011, 18:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

Doplneno, diky. Kdyby nekdo dalsi mel pripominku, necht da vedet.

Autor:  Martun [ 23 čer 2011, 19:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

Bez připomínek! :-) Ale já myslel že je to každému inzerujicímu jasné.. vše má své témata.. tak jenom trouba dá auto do doplňků :lol:

Ale jinak máš pravidla jasná a stručná!

Jen to první slovo, "co nelze prodávat", by občas chtělo povolit!.. :-# :-# :mrgreen: :mrgreen:

Autor:  black_sheep [ 11 zář 2011, 23:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

nastává otázka, zda-li je akceptovatelný inzerát jako tento:

viewtopic.php?f=50&t=22767

zadavel napsal pouze "prodám vůz hyundai, model a rok výroby", s odkazem na inzertní portál, kde všechno ostatní je. podle mě to je akceptovatelné, dokud inzerát platí na tom portále, poté by měl být inzerent upozorněn ať to doplní a nebo do 24 hodin dojde ke smazání inzerátu bez dalších upomínek.

není to zase taková dřina to sem všecko vykopírovat, s tím, že zde inzerát zůstane ikdyž ten druhý padne. pokud ale někdo to riziko podstoupí, tak si myslím, že to můžeme tolerovat.

Autor:  Hardcam [ 11 zář 2011, 23:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

Souhlasim, pokud je odkaz aktivni, nijak bych to nehrotil, protoze informace a fotky dostupne jsou.

Autor:  milosh [ 11 kvě 2013, 20:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: PRAVIDLA INZERCE !!!

Pokud zde chcete mít inzerci na Vaší firmu nebo obchod či e-shop, jedinou podmínkou je umístění našeho odkazu na úvodní stranu Vašeho webu. NAŠE BANNERY ZDE

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/