AUTOTAŠKY

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Autotašky
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2020, 22:45

AUTOTAŠKY

Příspěvek od Autotašky » 30 zář 2020, 02:10

Cestovní tašky pro optimální využití zavazadlového prostoru. Zabalíte až o 30 % více věcí. Speciálně připravené sady pro váš vůz.

https://www.autotasky.cz/kategorie/sady ... k/hyundai/

PROČ BYSTE MĚLI MÍT AUTOTAŠKY?
Ať už jedete kamkoliv, nabízíme vám velmi praktické řešení, které vám pomůže vyhnout se mnoha problémům s balením. Při navrhování autotašek jsme se starali o optimální využití prostoru tak, abyste mohli do zavazadlového prostoru automobilu zabalit až o 30 % více věcí než při balení do tradičních tašek. Naše cestovní tašky jsou vyrobené na míru tak, aby dokonale zapadly do kufru automobilu. Nabízíme speciálně připravené sady pro váš model a značku automobilu. Už vám někdy bylo nabídnuto takové přesné řešení většiny vašich problémů s přípravou na cestu?

CESTOVNÍ AUTOTAŠKY JSOU ASYMETRICKÉ
Díky asymetrii se naše autotašky dokonale hodí za zadní sedadla automobilu, čímž se optimálně využije zavazadlový prostor a zvyšuje bezpečnost cestování. Cestovní tašky, které nabízíme, se snadno vkládají do kufru automobilu a snadno se i vykládají.

PŘÍRUČNÍ SPORTOVNÍ TAŠKY - NAVRŽENÉ PODLE SPORTOVNÍCH „FOTBALOVÝCH“ TAŠEK
Jejich předností je zvláštní kapsa, která je oddělena od hlavní části tašky. Smyslem těchto sportovních tašek je snadný a rychlý přístup k věcem během cesty (např. toaletní taška, boty) nebo k věcem, které chceme oddělit od ostatních (např. ručník, sportovní oblečení po tréninku, atd.). Tradiční cestovní tašky jsou minulostí. Je nejvyšší čas je vyměnit za autotašky.

KABINOVÉ TAŠKY PRO CESTOVÁNÍ AUTEM I LETADLEM
Široká škála velikostí předurčuje tuto tašku k použití jako příruční zavazadlo pro cestování letadlem nebo jako součást sady přizpůsobené zavazadlovému prostoru při cestách autem. Kabinové tašky jsou velmi lehké, vyrobené z vysoce kvalitní tkaniny. Lze je složit a po složení zaberou velmi málo místa. Tašky mají navíc oddělenou zesílenou kapsu pro notebook a extra popruh přes rameno.

BEZPEČNOST NA CESTÁCH
Autotašky uspořádané v sadě se během cesty v kufru vozu volně nepohybují, což je při nečekaných manévrech nesmírně důležité. Sada autotašek je základem pro bezpečné cestování.

NA DOVOLENOU I PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ
Naše autotašky se neomezují pouze na použití do automobilu. Ať už jedete na dovolenou nebo cestujete pracovně, každou tašku můžete použít v sadě i samostatně. Naše cestovní tašky můžete použít i jako kabinová zavazadla. Cestovní tašky jsou vybaveny gumovými kolečky a výsuvnou rukojetí. Zatímco sportovní tašky jsou vybaveny extra samostatnou kapsou na věci, které je třeba oddělit od ostatních.

ÚSPORNÉ SKLADOVÁNÍ
Cestovní tašky z naší nabídky jsou praktické, pokud jde o jejich skladování doma nebo v garáži v situacích, kdy se nepoužívají. Jedinečná konstrukce autotašek umožňuje jejich skládání téměř na rovinu.

NEJVYŠŠÍ KVALITA VÝROBY A POUŽITÉ MATERIÁLY
• Díky použitému materiálu Cordura jsou autotašky odolné povětrnostním podmínkám – vlhkosti, nízkým / vysokým teplotám (od -50°C do +80°C). To znamená, že naše tašky jsou spolehlivé i ve velmi náročných podmínkách.
• Tašky se snadno udržují. Když se zašpiní, stačí utřít vlhkým hadříkem. Je škoda, že veškeré příslušenství na trhu není takové jako naše cestovní tašky.
• Naše autotašky jsou vyrobeny z polyamidu (1680D) se speciální polyuretanovou vrstvou. Nabízíme tu nejlepší kvalitu, za kterou ručíme.
• Použitý materiál je vysoce odolný proti opotřebení – to je další důvod, proč nabízené automobilové tašky jsou lepší než většina tradičních tašek, které jste pravděpodobně při cestování dosud používali.
• Autotašky mají alespoň jednu další výhodu, která překonává tradiční cestovní tašky nebo kabinová zavazadla – jsou extrémně lehká. Díky tomu při přenášení našich tašek v podstatě zvedáte jen váhu věcí, které zabalíte.

Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Firemní inzerce“