Servis a garančky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od idam.i »

Som zvedavý,lebo s Karireal nemám dobré skúsenosti.Už je to pár rokov,možno sa zlepšili.Čakám na info.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Reklama
 

RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od RacerSK »

Najazdim 15000 km a napisem sem info.... :lol:

PS: po mojich skusenostiach s AUTOPOLIS, to snad uz nebude horsie
:-k :lol:
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p55p
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2016, 09:05

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od p55p »

idam.i píše:Tak to je PECKA :!: #-o
Mimochodom,aký máš motor ?
mam tam naftu 1.7, 100kW
petkep
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2011, 09:51

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od petkep »

Ahoj kolegové,
první garančka je za mnou. Po zkušenostech jsem si obvolal více servisů a ceny se pohybují až na hranici 9 tisíc. Chtěl jsem vyzkoušet Rýmařov ( bylo tady rozebíráno - z Opavy kousek) a pak jsem nakonec zkusil i opavský Hyundai. Předběžná cena 6 tisíc. Nakonec jsem z časových důvodů vzal tu Opavu. Konečná cena 5284 Kč - moje spokojenost byla o to větší, když na parkovišti stálo krásně umyté. Nebral jsem nic s sebou.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT 4x4, 103 kW, ELEGANCE - černá
i 40 1.7 CRDi 85 kW LIMITED+Exclusive - černá - prodáno
I40 1.7 CRDI 104 kW Success - Phantom black
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od idam.i »

Slušné ,zvlášt s 2-litrovou naftou. =D>
Len prečo to píšeš do vlákna i40 ? :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
petkep
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2011, 09:51

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od petkep »

Mám víc aut a jelikož píšu do I40 téma, mám na mysli toto auto
I40 1.7 CRDI 104 kW Success - Phantom black
Přílohy
DSC07053a.jpg
DSC07053a.jpg (100.58 KiB) Zobrazeno 5447 x
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT 4x4, 103 kW, ELEGANCE - černá
i 40 1.7 CRDi 85 kW LIMITED+Exclusive - černá - prodáno
I40 1.7 CRDI 104 kW Success - Phantom black
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od idam.i »

Tak to áno. :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od shawt »

Krasne unyte v mycce...
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Norway
*
Příspěvky: 51
Registrován: 07 črc 2016, 14:55

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Norway »

Zdravím,jelikož od koupě nové i40 skoro uběhl 1 rok,tak mě za měsíc čeká 1. garanční prohlídka
má někdo zkušenosti s autosalónem - servisem v Mostě,Chomutově,Ústí nad Labem,mám to do těchto měst nejblíže,popřípadě i jiný servis.

Děkuji za případné info o cenách za 1.garanční prohlídku ale i za info zda je možné si dodat vlastní materiál
Hyundai i40 combi -1.7 CRDi - 7/2016
JohnD
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2017, 17:28

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od JohnD »

Zdravím, i40 1,7 104kw kombi premium luxury s 19 tis km jsem koupil zhruba před půl rokem jako roční auto za lákavou cenu a dnes jsem absolvoval 2. garanční prohlídku (první byla v režii Hyundaie). Jsem z FM a po prostudování tohoto fóra jsem volil variantu obvolání servisů z okolí (OV-autolaros / OV-Rely/ NJ-LXM) a možnosti výměny s vlastním olejem a ch. kapalinou. OV autolaros - "jó pane 2. garančka, to bude drahé, tam se toho dělá spousta, teď si na všechno nevzpomenu, ale počítejte tak 10-11tis" / děkuji, sbohem. OV Rely - "no vlastní kapaliny vám tam sice dát můžeme, ale budete mít záznam v knížce a příjdete o záruku, máme info z ústředí že se objevily falešné oleje z polska a ničí to motory" / děkuji, sbohem. NJ LXM - "klidně si přivezte svoje kapaliny, akorát vám budeme počítat 300kč za položku, pokud budete chtít tak vás můžu kamkoliv odvézt". Zvolil jsem NJ s čekáním, servis trval 4 hodiny, za což se mi přijímací technik několik krát omluvil, takže jsem polkl hněv a neřešil. Chladící kapalinu proměřili na -32°C, takže jsem nechal jen dolít jejich(250kč). Co mě trochu zarazilo, tak i když jsem chtěl aby mi obaly dali do kufru, tak od oleje nic (oleje jsem si dovezl 6l pro jistotu - v manuálu se píše 5,3l), pouze nepoužitá chl. kap. tak doufám že mi olej vůbec vyměnili, ale asi jsem trochu paranoik. Nakonec byla cena 5900kč + mnou nakoupený olej a chl. kap. Přijímací technik byl příjemný a zodpověděl co jsem chtěl vědět (jsem zvyklý na Peugeot Hodoňovice a jejich arogantní, až sarkastické poznámky na cokoliv). Snad to někomu dalšímu pomůže, já mám zase na rok klid, pokud máte už 3. garančku, nebo nějaký jiný lepší typ - nejlépe vy z FM (všímám si, že se nám tady s i40 roztrhl pytel) tak dejte info.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od bony »

No já se opravdu bavím: "no vlastní kapaliny vám tam sice dát můžeme, ale budete mít záznam v knížce a příjdete o záruku, máme info z ústředí že se objevily falešné oleje z polska a ničí to motory" Bože ten člověk, co toto řekne musí být opravdu pořádný hlupák. Pokud by opravdu došlo k poškození motoru, musel by Hyundai prokázat, že došlo k poškození právě použitým olejem. Což je důkazní břemeno na jejich bedrech. Jak může někdo něco takového prokázat...? Nedovedu si z dlouholeté soudní praxe představit. Vezmu v potaz případ - garanční servis provedl autorizovaný servis, dodal vlastní olej - dojde k poškození motoru - servis bude tvrdit, že bylo vše v pořádku jejich olej je prvotřídní, ale asi si zákazník do oleje během 14 ti dnů nalil 1l polského oleje a tím zničil motor... záruka padá... Hyundai servis je opravdu k smích a jejich klienti co přistupují na tuto nesmyslnou hru taky... JihnD je uměl poslat do patřičných míst. ;-) Doufám v to, že jednou nastane situace, kdy lidé přestanou být ovce a přestanou se nechat vláčet autorizovaným servisem.
Uživatelský avatar
chuan1234
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2018, 09:37

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od chuan1234 »

bony píše:No já se opravdu bavím: "no vlastní kapaliny vám tam sice dát můžeme, ale budete mít záznam v knížce a příjdete o záruku, máme info z ústředí že se objevily falešné oleje z polska a ničí to motory" Bože ten člověk, co toto řekne musí být opravdu pořádný hlupák. Pokud by opravdu došlo k poškození motoru, musel by Hyundai prokázat, že došlo k poškození právě použitým olejem. Což je důkazní břemeno na jejich bedrech. Jak může někdo něco takového prokázat...? Nedovedu si z dlouholeté soudní praxe představit. Vezmu v potaz případ - garanční servis provedl autorizovaný servis, dodal vlastní olej - dojde k poškození motoru - servis bude tvrdit, že bylo vše v pořádku jejich olej je prvotřídní, ale asi si zákazník do oleje během 14 ti dnů nalil 1l polského oleje a tím zničil motor... záruka padá... Hyundai servis je opravdu k smích a jejich klienti co přistupují na tuto nesmyslnou hru taky... JihnD je uměl poslat do patřičných míst. ;-) Doufám v to, že jednou nastane situace, kdy lidé přestanou být ovce a přestanou se nechat vláčet autorizovaným servisem.


Kdyby tu bylo tlačítko Like, klikl bych na něj :-)
Hyundai i30 1.4 T-GDi
Hyundai i40 Kombi 1.7CRDi
Škoda Octavia III 1.2TSi
Škoda Fabia III Monte Carlo 1.2TSi
Audi S6 Avant Plus 4.2 V8
Audi A4 2.5TDi V6
Audi A4 3.0i V6
VW Passat 1.6FSi
Opel Astra Coupe Bertone 1.8
Škoda Octavia I 1.9TDi
Škoda Fabia 1.4Mpi
Uživatelský avatar
chuan1234
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2018, 09:37

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od chuan1234 »

Zdravím Vás klubáci, před 14 dny jsem koupil novou i40 kombi v Butovicích. Až následně jsem čtením fóra zjistil, jaké jsou servisní náklady a ty mne mohu říci velmi nemile překvapily (Moje chyba, měl jsem nastudovat před koupí) :-D Nechápu jak je možné, že mohou být po celé ČR takové nehorázné cenové rozdíly v servisech. Chci se zeptat, máte někdo zkušenosti se servisem HB v Havlíčkově Brodě ? Jsem od Benešova a co do okruhu cca 100km okolo sebe, nemám nic než Havlíčkův Brod, Jihlavu, a nebo pak jedině ty Pardubice. Sháněl jsem dodatečně ještě gumové koberce, které jsem sehnal ve Velkém Meziřící u HB prodejce, po komunikaci se servisním technikem jsem zjistil, že HB Hyundai s.r.o ve Velkém Meziříčí, v Pardubicích a v Havlíčkově Brodě patří jednomu majiteli a všechny tři servisy podle prodejce budou končit v blízké době. Ve Velkém Meziříčí hned u sjezdu z dálnice, již prý dostali zaměstnanci výpovědi. Nedohodli se na dalších podmínkách pronájmu budovy..... Jsem zvědavý kam budu jezdit.... :-/
Hyundai i30 1.4 T-GDi
Hyundai i40 Kombi 1.7CRDi
Škoda Octavia III 1.2TSi
Škoda Fabia III Monte Carlo 1.2TSi
Audi S6 Avant Plus 4.2 V8
Audi A4 2.5TDi V6
Audi A4 3.0i V6
VW Passat 1.6FSi
Opel Astra Coupe Bertone 1.8
Škoda Octavia I 1.9TDi
Škoda Fabia 1.4Mpi
Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Vendelín »

Ahoj,já jsem přímo z Benešova a nejblíže je Lenner Říčany.
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
Uživatelský avatar
chuan1234
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2018, 09:37

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od chuan1234 »

Ahoj, máš s nimi dobrou zkušenost? Na Říčany jsem také koukal, ale pro mě už trochu z ruky já jsem z Čechtic cca 30km jižně. :)
Hyundai i30 1.4 T-GDi
Hyundai i40 Kombi 1.7CRDi
Škoda Octavia III 1.2TSi
Škoda Fabia III Monte Carlo 1.2TSi
Audi S6 Avant Plus 4.2 V8
Audi A4 2.5TDi V6
Audi A4 3.0i V6
VW Passat 1.6FSi
Opel Astra Coupe Bertone 1.8
Škoda Octavia I 1.9TDi
Škoda Fabia 1.4Mpi
Odpovědět

Zpět na „i40 Garanční prohlídky, servis“