Servis a garančky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
p55p
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2016, 09:05

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od p55p »

podelim sa aj s pozitivnym pristupom v servise. este minuly rok som riesil kam na prehliadku a prekvapivo sa mi oplatilo ist namiesto BA do ZV.. ano je to asi o 150km dalej ale stale to vychadzalo cenovo lepsie, no hlavne ma presvedcil pristup. Hyundai Portas Zvolen mozem z vlastnej skusenosti odporucit. velmi dobry pristup uz pri prijimani auta, vsetko vzdy vybavene presne podla dohody (bol som tam odvtdey viackrat). sice tiez neumoznuju vlastny material ale cela posledna prehliadka ma stala 250eur + mi tam este vymenili nejaky filter naviac oproti predpisu v ramci ceny.
Reklama
 

Pata.87
**
Příspěvky: 118
Registrován: 27 srp 2019, 13:36

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Pata.87 »

Zdravim vsecky pritomne. Nakinec sem si udelal radost a koupil sem si i40 sem spokojenej a za 14.dnu mam zatim jen 600.km. Nejak nebL cas na jezdeni a poradne se seznamit s autem.
Mam dotaz na vas. Jak jate spokojeni s pristuoem a garanckach v Orte Butovice ?? Ptam se pro to he mi servisnik tecbnik tvrdi ze ta prohlidka trva cel den. Jako vazne ? Se objednam za par dnu prijedu a odpoledne si pujdu pro auto ? Co ten cely den s tim vozem delaj ? Z vsech aut co jsem mel. Trvala garancka max 2,5.hod a na pockani si tam. Nezda se mi to ze cely den na to maj. Jsem objednan zde klice tamhke si sednu a cekam. A ne abych jel domu a podvecer se vracel. Dekuji vsem za info odpovedi
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Scaild »

Jestli myslíš palace Butovice, tak já tam měl včera i30 na garančce, dával jsem ho v 8:15 a ve 13:00 mi přišla sms že je hotové. Spíš bych řek, že ho tam odevzdáš a až se k tomu dostanou, tak to udělaj :) Ale řeknou ti do kolika to nejpozději bude hotové.
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Pata.87
**
Příspěvky: 118
Registrován: 27 srp 2019, 13:36

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Pata.87 »

Scaild píše:Jestli myslíš palace Butovice, tak já tam měl včera i30 na garančce, dával jsem ho v 8:15 a ve 13:00 mi přišla sms že je hotové. Spíš bych řek, že ho tam odevzdáš a až se k tomu dostanou, tak to udělaj :) Ale řeknou ti do kolika to nejpozději bude hotové.
Dik za info. Pak mi postrada logika objeenqvni se celkme na to. Predpokladam kdyz se s predstihem objednam napr 9:00 prijedu pred 9.hod vezmou si auto a zacnou na nem delat. Kord kdyz na zdi se chlubi casovou normou te garancky. Ale uvidime v pristim roce az se budu objednavat.
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Scaild »

Objednávat se fakt asi nemá smysl, byl jsem objednaný na 7:45 abych to stíhal do práce, ale stejně přijdeš a vezmeš si akorát lístek s číslem a pak čekáš... já přišel na řadu až v 8:15.
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To není moc zvládnutá organizace příjmu [-X . Jde to výrazně lépe!
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Scaild »

Možná jsem měl jen smůlu a trochu se to přede mnou protáhlo, kdo ví :-# Ale co se týká pojistných událostí, tak berou okamžitě a bez lístečku :-D
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od patriknet »

Nevite mi nekdo prosim rict kolik litru oleje se skutecne vejde do motora 1,7 crdi 104kW?

Vim , ze se v manualu pise 5,3 a vim ze si servis uctuje 5,3, ale moje zkustenost s i30 (kde to bylo stejnych 5,3) byla takova, ze kdyz jsem tam nalil 5,3 tak to bylo hooodne nad rysku. V realu se tam vlezlo rovnych 5L.

Predem diky za info.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od milda h »

Stejné i u mne. #-o Motor 1,6, benzín. Uvedeno 3,3 l. tak i účtovali. Mě se tam nikdy nevešlo víc jak 3 litry. Hold výrobce nahrává servisům a ti toho jen využívají. ](*,)
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
bosvodator
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2020, 06:50

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od bosvodator »

Zdravím, mam dotaz. Je mozne ze u najezdu 112000 mam pocit ze prokluzuje spojka a zabira v horni casti? Mam I40 1.7 104 kw combi manual.
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od petzl62 »

Ano, je. A obávám se, že tam máš dvouhmotu, takže to bude docela drahá sranda. :-k
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
bosvodator
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2020, 06:50

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od bosvodator »

Na to se asi garancka nevztahuje. Co to vyjde taka oprava? To kdyz je auto v zaruce znamena ze to musim nechat udelat v autorizovanem servisu? Auto jsem koupil dva mesice zpět. Tak se moc v tomto nevyznam.
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od petzl62 »

Na záruku...? Můžeš to zkusit, pokud byl vůz servisován dle servisní knížky v autorizovaném servisu.
Pokud to bude spojka, tak ti i řeknou- v případě neuznání záruky- cenu i s prací. Odhaduji to ale na cca. 40tis., pokud budou dělat komplet včetně dvouhmoty. Jednoznačně se doporučuje.
Samozřejmě to můžeš nechat udělat i jinde, pokud ti to neuznají, ale rozhodně někde, kde už to dělali a vědí co a jak. Není to zrovna práce, kterou uděláš na dvorku.
Tady jen pro představu, kolik stojí jen materiál:
https://granex.cz/autodily/hyundai/i40/ ... Id=7022501
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
vendis
Příspěvky: 6
Registrován: 06 led 2019, 08:22

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od vendis »

Zdravím chtěl jsem se zeptat co všechno se na garančce dělá a co můžu a nebo musím.Měl bych mít 3 tak jen pro informaci děkuju V.
Odpovědět

Zpět na „i40 Garanční prohlídky, servis“