problem pri prehravani USB

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
palcek22222
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2015, 20:35

problem pri prehravani USB

Příspěvek od palcek22222 »

dobry vecer.vlastnim Hyundai I 40.potreboval by som poradit co sa tyka pocuvania hudby cez USB kluc.vie mi niekto povedat co mam urobit aby sa hudba z USB nezacala prehravat vzdy od zaciatku pri nastartovani???ale aby zacala hrat v tom mieste kde skoncila pri vypnuti motora.lebo uz som postlacal asi vsetko ale nejak sa mi nedari.a dalej max.kolko GB USB vie radio v aute prehrat pretoze 16 a ani 32 GB kluce mi nechce ani len nacitat.pri 32 GB mi vypisuje ERROR.pritom ten 16GB som pred tym pocuval v pohode.takze problem asi nebude v GB.ale nie som si isty.dakujem za pomoc
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: problem pri prehravani USB

Příspěvek od idam.i »

Moc ti neporadím.Len tolko,že mám 32GB klúč a funguje úplne normálne.Kde skončí,tak hoc aj po týždni,pokračuje.Asi bude problém v aute a nie v USB.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: problem pri prehravani USB

Příspěvek od 69pavel »

v jakem formattu mas ty flasky NTFS nebo FAT,ja kdyz mel do NTFS tak mi to taky radio s usb v mem Accentu nechtelo zvejknout a psalo error .
potom jsem si musel davat taky pozor na pocet slozek do kterych jsem umistoval hudbu na 16GB flasce,nebot kdyz jsem dal treba 14 slozek tak mi nacetlo jenom 9,vic to asi neumi a taky nazvy slozek a pisnicek ,nesmely obsahovat diakritiku a delku nazvu pisnicky jinak to sice prehralo ale nenacetlo nazev a pak si to nepamatovalo kde to skoncilo kdyz se vypnul motor,vyzkousej
jinak ten format flasky ted nevim, jestli je nova flaska FAt nebo exFAT je treba naformatovat jako by byla z vyroby

a jeste k hudebnim souborum,zrejme mas hudebni soubory MP3 ale pozor jsou mp3 ktere sice v pc prehrajes ale kdyz je das do radia na flasce pres usb tak je nekdy nechtelo prehrat ,musel jsem pouzit konvektor a mp3 prevest znovu na mp3,zkus tam dat hudbu v souboru WAV jestli ti to prehraje at treba nehledas chybu jinde a pritom je to v formatu hudebniho souboru ,nekdy radio melo problem s bitrazi(datovy tok) souboru

podivej se do manualu k radiu jake formaty souboru to podporuje a jake e formaty flashek,mas novejsi radio oproti meho v acciku tak muze mit uz i jine formaty
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
iwi
*
Příspěvky: 24
Registrován: 10 lis 2015, 12:50
Bydliště: Kyjov

Re: problem pri prehravani USB

Příspěvek od iwi »

V počtu složek bych snad problém neviděl, osobně mám na 16GB flash cca 60 složek kde u všech je minimálně ještě jeden, někde i 5 podadresářů. Podle mě jde spíš o to, aby MP3 měli v pořádku id3tag. V mé i30 funguje tak že i po vypnutí zapalování a následném zapnutí začne hrát kde jsem přestal a procházení složek je bez problémů. Ale jak už psali pánové nade mnou, flash disk musí být naformátován na FAT32.
i30wg, 1,6i Trikolor M2016 + packety Komfort + Weekend

Renault Megane II Combi 1,5dci - prodáno
palcek22222
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2015, 20:35

Re: problem pri prehravani USB

Příspěvek od palcek22222 »

Dakujem vam páni. Budem skúšať
Odpovědět

Zpět na „i40 Elektronika“