Nefunkční světla (blinkry) - vadná pojistková skříň?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
velsatis
*
Příspěvky: 48
Registrován: 23 bře 2013, 18:03
Bydliště: Nymburk

Nefunkční světla (blinkry) - vadná pojistková skříň?

Příspěvek od velsatis »

Ahoj, prosím o rady, názory.... Minulý týden mi začala vnější světla hrát trochu diskotéku, chvílí svítila, chvíli nesvítila, blinkry chvíli blikaly, chvíli ne, týká se to všech venkovních světel vyjma brzdových, ta fungují bez problému. Uvnitř vozu funguje veškerá elektronika úplně bez problému. Otevřel jsem motor a v motoru našel zbytky po kuně, říkal jsem si tedy, že to bude nějaký kablík a auto odvezl do autorizovaného servisu, kde si s tím ovšem moc nevěděli rady nebo spíš neměly čas to řešit, nevím...Každopádně závěr servisu je takový, že žádný kabel přehryzaný není, pojistky jsou všechny v pohodě a bude to na 99 % komplet vadná pojistková skříň... :( Nabídli mi, že mi ji za 17 000 vymění, nebo si ji mohu zkusit sehnat někde sám (což se mi asi povede) a oni mi ji vymění. Teď mám auto doma a čekám, až seženu díl, když neseženu, nezbude mi, než si nechat vyměnit origo díl.
Rád bych ale věděl, jestli už někdo nemáte podobnou zkušenost, pří. zda nemáte někdo tip na šikovného auto elektrikáře v Praze a okolí :-) Nerad bych se dopracoval ke slepému měnění dílů :-) Každopádně nyní se zdá, že vše funguje (zkoušel jsem auto projet) jen nefungují komplet blinkry na levé straně vozu (ani LED v zrcátku), uvnitř na přístrojovce ale kontrolka odbočovacích světel bliká...

Díka za tipy a názory :D/
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „i40 Elektronika“