Snížený dosah dálkového

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Snížený dosah dálkového

Příspěvek od patriknet »

Zničeho nic se mi snížil dosah dálkového odemykání. Donedávna to bylo tak kolem 40m možná i víc, teď musím stát u auta snad 4m... Zkoušel jsem oba klíče, vyměnil jsem v nich i baterky, výsledek furt stejný.

Nemá někdo tušení co to může být?

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Reklama
 

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od petzl62 »

Nemáš na nich nějaký obal z Aliexpresu, kovový myslím...?
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od patriknet »

Nemám. Ani alobal od čokolády :-D.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
Brio
**
Příspěvky: 279
Registrován: 07 pro 2019, 16:09
Bydliště: Brno

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od Brio »

Neni to nahodou od te doby cos udelal odhlucneni auta? Jen me to napadlo, ze přijímač od DO by mohl mit horší příjem.
Me zase pro zmenu dela obcas to, ze mam nastartovano, ja nebo pasažér zavre dvere a začne me pistet auto, ze klicek není v aute. Baterii jsem menil nekolik krat a prijde me, ze na to skoro nema zadny vliv. Udela me to tak jednou do mesice. Někdy musim prilozit ovladac k tlacitku pro nastartovani, jinak nemuzu odjet. Samozrejme klicek pořád v kapse :roll:
I40 WG 2016 DCT Premium Luxury 1.7CRDI
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od patriknet »

Ne ne, odhlučnění jsem dělal už dávno. Přemýšlím, jestli to nemůže být něčím mimo auto, něco co by rušilo signál. Zkusím to ještě někde jinde (na jiném místě).

No měl jsem předtím i30 ta teda takto poruchová nebyla... Když, tak auto je ještě v záruce, tak to budu řešit.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od Beri »

Mě to takhle začíná blbnout, když je slabá baterka v DO. Je ale pravda, že po výměně baterky není takový dosah jako byl při koupi auta. Ale na druhou stranu mi to nevadí, jelikož při představě, že jsem dál od auta a nevědomky si otevřu auto může být nemilé zjištění. Párkrát se mi stalo, že jak mám DO s ostatními klíči v kapse a třeba si sednu, tak se mi už párkrát stalo, že jsem si začal otevírat kufr (na štěstí jsem to vždy včas zaregistroval). Akorát jednou v práci, na štěstí v uzavřeném parkovišti, po nějaké hodině přišel kolega a ptal se mě, jestli větrám auto, že mám celou dobu otevřený kufr...
Takže pro mě kratší dosah není na škodu.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Snížený dosah dálkového

Příspěvek od patriknet »

No teď jsem to zkusil a funguje to normálně.... tak nevím jestli se to děje náhodně, nebo to bylo něčím mimo auto. Tesně vedle stál takový velký ošklivý mercedes, ten už je pryč, tak jestli to mohlo nějak rušit... no nevím, budu to sledovat.

Ano, už se mi to taky pár krát stalo, že jsem nevědomky zmáčknul odemčení, ale na druhé straně ono se to pak samo zamkne, takže jedině s tím kufrem by mohl být problém, ale to chce už delší stisk.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Odpovědět

Zpět na „i40 Elektronika“