Spokojnosť so svojím i 40.

Moderátor: Moderátoři

Tielk
*
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2013, 21:56

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od Tielk »

Aj keby :hyu: bol bez chyby:Tak to se snad jeste nikomu nepodarilo ne?
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Hm, :-k asi nepoznáš VW group. [-o<
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Včera som zistil,že o týždeň budú tomu 4 roky čo bolo moje auto prihlásené do evidencie.
Tak som sa zastavil po ceste v Pezinku na STL+EK aby mi neposlali pozdrav.Všetko prebehlo hladko a od dnes mi auto "zdobia" dve malé nálepky na čelnom skle. 8-[
Čo už všetci stárneme. :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od robertbulko »

idam.i píše:Včera som zistil,že o týždeň budú tomu 4 roky čo bolo moje auto prihlásené do evidencie.
Tak som sa zastavil po ceste v Pezinku na STL+EK aby mi neposlali pozdrav.Všetko prebehlo hladko a od dnes mi auto "zdobia" dve malé nálepky na čelnom skle. 8-[
Čo už všetci stárneme. :mrgreen:
Hehehe, mňa to čaká na budúci rok v máji. Už to mám pre istotu poznačené v kalendári. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
petkep
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2011, 09:51

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od petkep »

Ahoj všem,
moje spokojenost s I40 je naprostá. nemám a neměl jsem závady a mám auto od roku 2O12/prosinec. Spokojenost je až taková, že jsem ho dal minulý týden protiúčtem a koupil si zase I40 po faceliftu. Super výbava a zde nejednou omýlaná hlučnost je podle mne taky hodně nižší. Auto nádherně svítí, úžasný design, změna světel i čelní masky dává autu nejen nádech luxusu, ale myslím si, že ten luxus to auto i má. Jakmile nafotím, přidám i fotky. Chodím do garáže a jsem z něj opravdu unešený. Doufám, že to vydrží.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT 4x4, 103 kW, ELEGANCE - černá
i 40 1.7 CRDi 85 kW LIMITED+Exclusive - černá - prodáno
I40 1.7 CRDI 104 kW Success - Phantom black
petkep
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2011, 09:51

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od petkep »

Zde foto
Přílohy
DSC07053a.jpg
DSC07053a.jpg (100.58 KiB) Zobrazeno 4960 x
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT 4x4, 103 kW, ELEGANCE - černá
i 40 1.7 CRDi 85 kW LIMITED+Exclusive - černá - prodáno
I40 1.7 CRDI 104 kW Success - Phantom black
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Gratulujem,parádný čierny blesk ! =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Käfermaster
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2016, 23:51

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od Käfermaster »

Tak po prvnich zhruba 5 tkm jsou pocity zatim trochu rozporuplne. Dojmy z auta samotneho jsou podle ocekavani ...
komfort a vybava: ok (hystericke cidlo aut. sterace + jeho 1 setreni pri startu ... hm, to budu muset pri mrazech vypnout, naopak velmi lezerni cidlo aut. svetel ... v tunelu to trva dost dlouho, nez se svetla rozsviti)
hluk za jizdy: ok
spotreba: ok, od 5,5 do 7,5 l podle zatizeni a jizdniho stylu (7,5 bylo na dalnici, tempomat 150 - 170 km/h, 4 dospeli + bagaz, protivitr, 5,5 bylo na Landstrasse v ramci rychlostnich limitu, max 2 dospeli + decko).
jizdni vlastnosti: ocekavane

Negativa se tykaji spise stavu vozu predaneho prodejcem. Byla to predvadecka prihlasena 5/2015 (pri predani 4,5 tkm) a bylo mi receno, ze vuz je pri predani pripraven k provozu s novymi naplnemi.

1. chtel jsem to uz na letnich gumach ... ok, byly letni gumy, ale nikdo je nevyvazil (co to dela ve 150 km/h, si kazdy dokaze predstavit). Skoda.
2. filtr klimatizace byl puvodni, nemeneny (cili pri prvnim slunicko smrad az hruza). Skoda.
3. navigace s mapovymi podklady zhruba z roku 2013/2014 (prvni zahranicni cesta byla tedy opet s navigaci v telefonu). Pry se aktualizuji zdarma pri garancnich prohlidkach, cili kveten 2016 ... super, proc ne o 5 tydnu driv pri predani vozu??? Skoda.
4. nefunkcni nastaveni xenonovych svetel (vadnou soucastku kdesi nad zadni napravou vymenil muj servis v miste bydliste v ramci zaruky) ... toho jsem si ve dne samozrejme nevsiml, ale je to podle me pekna prasarna. Skoda.
5. objednal jsem si monitor do operky hlavy spolujezdce. Na seznamu prislusenstvi je nejaky kod, ktery kdyz jsem zadal, vybehla mi na internetu moc pekna operka se zabudovanym monitorem/prehravacem, navic zakryvatelna se zipem. Pri predani jsem ziral jak zjara na prehravac zaveseny zezadu na tech vidlicich, nikoliv v operce, rozliseni pod psa, zvuk pod psa, provedeni made in China pred 15 lety. Pry se to pokazde lisi podle toho, co vyrobce doda. No to me po.er! Vypada to hooodne forove, tipuju 3x zapojit, resp. nasadit a cele se to rozpadne. Skoda.
6. zamek zpatecky je bezva vec a funguje bez namitek. Ovsem ceho jsem si vsiml az druhy den ... pri montazi si nekdo "nebral rukavicky" a poskrabal ten jinak efektni klavirni lak u odkladaciho prostoru pred radici pakou. Skoda.
7. kryt nakladci hrany byla nutnost. Nicmene je pridelan takovym humpolackym stylem, ze kdyz dam do kufru koberecek (orginal), tak nelicuje s nakladaci hranou ... neni na nej misto (to byla velka zbytecnost, ale ten system dvoji podlahy se mi tak hrube nelibil, ze tam ten koberec proste musel jit). Moje blbost.

Cili auto jako takove vicemene podle predstav. Navic v tehle vybave za skutecne bezkonkurencni cenu. Z tech much, co to ma, jsem ovsem trochu na rozpacich. Snad toho nebude vic. Co me stve, je minimalni moznost stazeni jasu navigace/radia v noci. Na pristrojovce to jde moc pekne ztlumit, proc ne na navi? Mit ji zhasnutou neni ideal. Jezdim prednostne v noci a casto dlouhe a nezname streky, cili ji vyuzivam hojne.
Prekvapil me kratky sedak. Ze zkusebnich jizd (a ze ji par bylo) si na nic takoveho nevzpominam, ale je fakt, ze 1000km v kuse se na predvadecce nezvladne. Naopak el. nastaveni sedadla je super vec (skoda, ze nema pamet ... ta byla asi jen u kuze a za tu se mi uz popravde receno nechtelo priplacet).

Nevim, nevim, jestli jeste bude Hyundai. Ta auta nejsou spatna (moje prvni i30 1,6 CRDi byla po tech. strance vyhra v Lottu, opravdu spolehlive auticko), ovsem dealeri jsou ... no, jak to rict slusne. Perlicka na zaver:
Pri prodeji me stare i30 jsem prisel na pojistny podvod prodejce Auto D..... V..... v Koline (dnes uz pod puvodnim nazvem neexistuje). Auto jsem si naboril v podzemni garazi (zaparkoval jsem u zdi a pri vyjezdu druhy den jsem ji "prehledl"). Prave zadni dvere, prah, blatnik, naraznik ... osklive. Nu co, dojel jsem k prodejci a v ramci hav. pojisteni nechal opravit. Cena na pojistovnu zhruba 50.000 Kc. Pry museli dat nove dily, neslo vyklepat, prelakovat, rozlestit. I fakturku jsem dostal. A ted pozor ... pri prodeji v Nemecku, jsem s tim zajel do dilny internetoveho vykupce wirkaufendeinauto.de. Vse v pohode, prohnali to databazi, alles in ordnung, pak zacali merit tloustku laku. Ty dily, ktere mely byt nove, byly prelakovany!!! Hodnoty laku 2-3x vyssi oproti puvodnim dilum. Stejne hodnoty nameril konecny kupec presne na tech dilech, ktere byly pochroumane.

Ted je mi to uz jedno, nakonec jsem auto prodal po 5 letech s najezdem 120 tkm za polovinu kupni ceny. Ale ze si clovekem takhle vytrou zadnici, z toho je mi na zvraceni.
i40 cw 1.7 CRDi 100 kw, Style
risofk
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2016, 04:27

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od risofk »

Ahojte páni ,už pár dní obieham toto fórum a čítam témy a rozmýšlam čo a ako .Mám záujem o I40tku síce ojazdenú čo má nalietané 140 000 čiže tie maličké chybičky by hádam mali byť preč ale je to 1,7 85kw 2012 a o nej som sa tu nedozvedel nič všetko čo som tu čítal bolo mierené na 100kw . Má niekto skúsenosti s 85KW ohladom problémov a tak aby som vedel čmu sa mám vyvarovať a podobne? lebo čo som sa pýtal známych čo pracovali alebo pracujú v servisoch vraj I40 ale Hyundaie su kvalitné autá . Tak aký je váš názor po rokoch jazdenia ?
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Tak po 5.rokoch spolužitia sa pomaly blíži čas na rozlúčku.Spolu sme najazdili 130.000km a nemôžem na auto povedať nič zlé.Mal som z :hyu: trošku obavy ,ale všetko v podstate fungovalo.Teda až na reklamáciu vybrácii predných kotúčov(cca.60.000km).Vyriešili výmenou nábojov aj kotúčov a odvtedy je pokoj.Celú dobu mám na aute tie isté pneu a vlastne som nemusel nič meniť.(zdá sa,že sa začínajú ozývať tyčky stabilizátora.)No tým sa už nebudem zaoberať ,kedže sa blíži zmena.
http://moje.auto.cz/?sekce=foto&im_id=i ... da527ee113
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Na to si ako prišiel?
Predpokladám,že chápeš že v lete a zime prehadzujem pneu.Pokiaľ nie,tak ti to oznamujem.Auto som dostal na letných pneu + sada zimných.S nimi som auto aj predal.
Takže kto tu tára hovadiny?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od idam.i »

Sorry,ale nestojíš mi za debatu. #-o
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od Chasnik »

fastback2020 píše: 02 pro 2020, 19:43 Táraš hovadiny.
Proč jseš tak zbytečně ostrej? Co to má za smysl, vytáhnout z hloubi fóra 4 roky starý post a jenom tak z plezíru si k němu zanadávat :?: :!:
Ano, může to znít trošku dvojsmyslně, ale když mi někdo řekne, že udělal 130 tkm na jedněch gumách, tak se zamyslím a beru to jako komplet roční sadu léto + zima= 8 ks.
A mimochodem 130 tkm je slušný výkon, já měl na 140 tkm pořád jedny letňáky, ale zimní jsem pro jistotu po 2 letech otočil. Asi by to vyšlo i další zimu, ale nechtěl jsem riskovat.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

8) .
Za celé 4 roky až doteď KAŽDÝ pochopil jak to bylo Igorem myšleno. Až doteď... ](*,) ](*,) ](*,)
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Spokojnosť so svojím i 40.

Příspěvek od stanKon »

Mr. :hyu: : nepřestává mě udivovat, odkud se všichni ti psychopati pořád berou ... #-o :?
on není ostrej, on je ... :-$

letadlo
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Odpovědět

Zpět na „i40 Auta členů“