Automatické odemykání

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
vvasek
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2018, 10:31

Automatické odemykání

Příspěvek od vvasek »

Ahoj, je to asi týden, kdy když přijdu k vozidlům s DO tak se auto začne odemykat a zamykat a to stále dokola. Baterii v DO jsem vyměnil, ale problém přetrvává. Dokonce dnes ani přes DO se auto neodemkne ani nezamkne. V čem by mohl být problém, nesetkal se s tím někdo? Díky za radu.
Hyundai Santa Fe 2,2 aut. 2014
Reklama
 

ivoš
*
Příspěvky: 70
Registrován: 05 říj 2014, 13:46
Bydliště: Liberec

Re: Automatické odemykání

Příspěvek od ivoš »

nezůstalo Ti "viset" zamáčnuté tlačítko na klice ...???
dávejte pozor hlavně v zimě, kdy je námraza a lze to tlačítko zamáčknout přes sílu a zůstane v zamáčknuté poloze, stalo se mi to na 40 ítce. oteviram to v této situaci jenom přes dálkové, ale stane se to dvakrát do roka
Hyundai new SantaFE III- EX Technology+SKY
Hyundai Tuscon II _ 2.0 CRDI N Line
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Automatické odemykání

Příspěvek od Richard555 »

To fakt vypadá na nějaký problém s tlačítky dálky - dálky se běžně opravují , syn si nechal dělat repas na počkání tuším někde u Říčan u Prahy nebo v okolí... najdeš to na netu
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
vvasek
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2018, 10:31

Re: Automatické odemykání

Příspěvek od vvasek »

ivoš píše:nezůstalo Ti "viset" zamáčnuté tlačítko na klice ...???
dávejte pozor hlavně v zimě, kdy je námraza a lze to tlačítko zamáčknout přes sílu a zůstane v zamáčknuté poloze, stalo se mi to na 40 ítce. oteviram to v této situaci jenom přes dálkové, ale stane se to dvakrát do roka

No to se mi přesně stalo, zamrzlá tlačítka, ale to bylo někdy začátkem prosince. Už mě taky napadlo zda nevisí jedno z nich, ale procvakal jsem obě a zdá se, že pracují správně. Tedy jen poslechem, že v nich při stisku “cvakne”... Zkoušel jsem i druhý ovladač, který mám a dělá to to samé, takže v DO to asi pravděpodobně nebude.
Asi nový rok začnu, bohužel, návštěvou servisu Hyundai. Je ještě do léta v záruce tak jsem zvědav jak se k tomu tam postaví...
Každopádně všem dík za odpovědi a krásný rok 2019!
Hyundai Santa Fe 2,2 aut. 2014
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“