Navigace Grand SantaFe r.v.2014

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
floutek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 15 črc 2011, 18:49

Navigace Grand SantaFe r.v.2014

Příspěvek od floutek »

Ahoj,dostal se mi do ruky na omezenou dobu nový kočár.Nemůžu ale zjistit typ navigace,který je v autě už od výrobce.Servisáci se tváří jako volové a nedokáží říct co tam vlastně je.Jde mi o to,jak ji nastavit k obrazu svému.
A další problém je,že přes Bluetooth spáruju pouze jeden mobil,respektive spáruju dva,ale na příjmu přes bluetooth je buď jeden nebo druhý.Je nějaká možnost jak to nastavit,aby byly současně oba dva na příjmu?Díky za nápady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
condor
*
Příspěvky: 79
Registrován: 27 led 2014, 20:09

Re: Navigace Grand SantaFe r.v.2014

Příspěvek od condor »

Co chces vedet tim "co tam.je" ? Mapy jsou Here (Navteq) a i ty nejnovjesi co tam ted muzes koupit jsou 2 roky stare (q1 2013) a stoji za prd. Co tam je za navigacni soft nevim.

Co se tyce mobilu, tak aktivni muze byt jenom jeden. Ani nevim zda je vubec mozne aby jedno BT spojeni bylo vyuzivano dvema zarizenima.

Jinak je dost zahadou, jak donutit radio aby si znovu natahlo telefonni adresar z mobilu, kdyz si tam.pridas nove kontakty.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk 2
Santa Fe, 4x4, Nafta, r.v.2013
Pietro_SK
Příspěvky: 5
Registrován: 24 úno 2015, 11:24

Re: Navigace Grand SantaFe r.v.2014

Příspěvek od Pietro_SK »

Condor: to BT potvrdzujem, v aute nie je možné pripojiť dva telefóny súčasne. Myslím, že je to nejak defaultne nastavené v BT manažmente, či sa to dá zmeniť nejak - netuším, ale pochybujem. Skôr si myslím, že je to tak urobené úmyselne, aby pri dvoch hovoroch súčasne na dve rôzne zariadenia nedošlo k "zblbnutiu"...

Inak u mňa funguje BT pripojenie súčasne s autom (SF III) a zároveň s "chytrými" hodinkami - teda keď mi niekto volá, tak mi zavibrujú hodinky (notifikácie cez BT) a zároveň normálne vyzváňa hovor v aute.

Ja mám skôr problém v tom, že niektoré kontakty po synchronizácii vidím normálne (teda ako mená uložené v zozname), ale niektoré len ako čísla.. A vôbec netuším, čím to môže byť. Skúšal som aj kontrolu toho, či tie konfliktné nemám duplicitne, ale v tom to nie je... Nestretol sa s tým niekto?
Uživatelský avatar
tmx
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2014, 23:00

Re: Navigace Grand SantaFe r.v.2014

Příspěvek od tmx »

Máš je všechny v mezinárodním formátu? +420 / +421 na začátku, tím by to možná mohlo být.
Hyundai i30 1.6 MPI 88 kW Weekend, 2014, Ice Blue (XAF)
Ford Focus Combi 1.8 85 kW, 2002, modrá Metropolis
Fiat Brava 1.6 76 kW, 1999, modrošedá
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“