Kupa santa fe so zlavou

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Maikka
Příspěvky: 6
Registrován: 30 čer 2015, 10:03

Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Maikka »

Ahojte, potrebovala by som poradit. Zvazujeme s manzelom kupit santa fe 2,2. Cena je krasna, siaha az do vysin :))) Viete mi niekto poradit, ci predavajuci dokaze ponuknut zlavu tych 25% ako pri i30tkach? A jasne pri nakupe na pätinky. Pozerala som, ci splname kriteria fleet zakaznika, to ano. Mame aj i30tku novu doma. Co poviete? A kto mate toto auto, ste spokojni? Ist do neho, ci pockat este na Tucson? Tucson som citala, ze zacne od 26tisic eur, bude mat na vyber 5 vybav, pricom jeho max cena sa moze vysplhat az nad 40tis. Paradne ceny :D Ale s klasickou neprehnanou vybavou a 25% zlavou by sa to dalo no.. Dakujem :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Slevu, natož 25%, při uvedení Tucsonu na trh nečekejte. Na novinky se takové slevy nedávají, naopak, cena novinky se obvykle "nakouří" a teprve když se to moc neprodává, tak se cena upraví směrem k realitě.

Co se Santy týče, neznám podmínky v SR, ale mám v živé paměti, že v ČR ani v rámci fleetů nedokázali víc jak 10-12%. Jasně, občas se najde skladovka s mnohem lepší cenou, ale není to vždy pravidlo (já pomlčím, pro šéfa jsem sehnal auto -30%, ale to byla náhoda a nabídka na jedno konkrétní auto).

Jestli vybrat Tucsona nebo SF je otázka finančních možností, potřeby (velikost auta, výbava, 4x4 atd.). Tady není jiná rada, než počkat na zahájení prodeje Tucsonu, obě auta projet a rozhodnout se pro jedno, druhé nebo žádné :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od JoKo »

co viem, tak na santafe je cca 6-8% zlava {nepamtam si presne}. neviem o nikom, kto by dokazal dostat vacsiu zlavu ako 10% na svk {a to sa kupovalo viacero aut}.
neviem, ci sa da kombinovat financovanie na patinky bez navysenia a fleetova zlava. tak sa mi zda, ze to mozne nie je a ani to "bez navysenia" mi nevychadzalo prave ako bez navysenia...

pri i30tkach je momentalne zlava 25%? na jar davali na i30tky zlavu 18, alebo 19%...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Maikka
Příspěvky: 6
Registrován: 30 čer 2015, 10:03

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Maikka »

Ano, pri i30 a i40 je 24% zlava, ak mas doma uz jeden hyundai alebo niekto v rodine a mozes to dokazat, alebo splnas ine podmienky fleetoveho zakaznika. Uz som im volala. A santa fe davaju, ako si vravel, 8% zlavu. Takze som sa predcasne radovala :) Este davam sancu Tucsonu (velmi by som chcela SUV; ked stojim na cervenej a vedla mna zastavi nejake SUV-cko a vidim, ze v urovni mojej hlavy maju pasazieri SUV-cka kolena, tak ma az zamrazi pri pomysleni, keby doslo k havarii, ako by dopadli pasazieri klasického sedanu a ako SUV-cka). Tucson ale vravia, ze o nom este nic nevedia, ani cenu, ani aku zlavu by mohli ponuknut.
http://www.autocar.co.uk/car-news/new-c ... aunch-date
Pokial tento clanok nie je kacica, tak by to malo byt od 26tis. Ak by mi ponukli na neho zlavu aspon tych 10%, som optimistka 15%, tak by to bolo super! No bude vraj v prelome augusta, septembra. Babika auto. Ale santa fe sa mi pacilo viac, no 35tis za hyundai nie som ochotna dat, aj keby mi cigani v nom hovadziu svieckovu varili.. nic v zlom. Tak max tych 26-27tis a pravdaze na patinky.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Na Slovensku je zahájení prodeje Tucsonu avizováno na srpen/august. V ČR to čekám každým dnem, u dealerů jsou předváděčky od konce minulého týdne.
Určitým vodítkem může být britský ceník: http://www.carscoops.com/2015/06/hyunda ... -five.html, ale pouze co se týče kombinací motorů, převodovek a pohonů; ceny jsou z pohledu našich trhů zcela nepodstatné, každý dovozce si postaví výbavy jinak a výsledné ceny se taky liší dle jednotlivých trhů a pozic dovozců. Slovenský trh mi moc známý není, u českého očekávám, v porovnání s ix35, buď zhruba zachování cenových hladin s chudší výbavou (tak 40%) nebo zachování výbav s vyššími cenami (60% pravděpodobnost).
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od JoKo »

http://www.hyundai.de/Modelle/Alle-Modelle/Tucson.html
v uvadzacej edicii {bohatsia vybava} zacina na 31 400eurach v nemecku...

sedela si v tom tucsone? ja ano, spolu s bratom na autosaolne v bratislave a musim povedat, ze nas to auto velmi sklamalo... ako rychlo sme nastupili don, tak rychlo sme aj vystupovali... cakali sme od interieru nieco viacej... :( snad do zacatia seriovej vyroby urobili nejake zmeny, ale asi to zostane len pri mojom priani....
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Maikka
Příspěvky: 6
Registrován: 30 čer 2015, 10:03

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Maikka »

Nie, nesedela. Len co vidim na obrazkoch a videach. Tu v nasich predajnach ho zatial nemaju. Ved to, jedno video som pozerala, a tam typek trosku komentoval tvrdy plast na dverach a palubnej doske. To vazne? Ze nic moc? :(

Inak pozerala som hyundai.co.uk a oni tam maju nastavene ceny na nove modely skoro rovnake ako my tu, s tym rozdielom, ze oni ich maju v librach a my v eurach :D Nechapem. V UK su teda hyundai-e drahsie.
pre porovnanie:
i40 sedan UK - od £19,600 SVK - od 19 990,- €
ix35 UK - od £17,150 SVK - od 17 490,- €
santa fe UK -od £27,995 SVK - od 31 990,- €
Pietro_SK
Příspěvky: 5
Registrován: 24 úno 2015, 11:24

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Pietro_SK »

Ahojte,
jazdím SF III skoro rok čisto ako rodinné auto (kvôli motoru a spotrebe sa snažím nevyužívať ho v meste na krátkych trasách, ale zas v zime toto neriešim kvôli parkovaniu cez snehové záveje a celkovo komfortu 4x4) a keby som teraz mal opäť kupovať nové auto v tejto kategórii, tak asi by to bol opäť Santa. Navyše, vo verzii 2015 majú už v sérii (Premium, neviem, či aj ostatné verzie) automatické zatváranie kufra - to je asi jediné, čo mi chýba. Auto sme vyberali hlavne kvôli rodine (malé dieťa, veľký kočár, presuny s plne naloženým kufrom a pod) a myslím, že za tieto prachy - ak chcete SUV - moc lepších alternatív nie je. Samozrejme je to aj o preferenciách...

Tucson: dizajnovo sa mi páči, ale nesedel som v tom. Rozmerovo to bude podobné ako ix35 a pre naše potreby malé. Je to skrátka o triedu menšie auto. Čo by mňa na Tucson-e naviac zaujímalo je, či nejak poriešili celý "infotainment" (keďže Tucson prichádza po Genesise, kde to je vymakané už), lebo to je asi jediná vec, ktorá mi na SF vadí... Hlavne navi je skôr na okrasu resp. základnú navigáciu a skúšať tam nájsť niečo "viac" popri trase je celkom umenie.

PS: mnoho ľudí mi na začiatku povedalo, že za tie prachy sme mohli kúpiť rovno Tuarega alebo X5. Áno, mohli, ALE: nie v takej výbave, možno s lepším pohohom čo sa týka hôr (hlavne teda v prípade Tuarega určite) a určite nie s takými prevádzkovými nákladmi ako má Hyundai (vrátane servisu a pod). U nás to bol prvý Hyundai vôbec (pracovne jazdím BMW 118d, ktoré mi úplne postačuje, najmä vrámci mesta) a skutočne neľutujem túto voľbu.

Cenu resp. zľavu nekomentujem, dosť som na predajcu tlačil a auto bolo vyberané také, ktoré už bolo vo výrobe (ale bez určenia zákazníka kvôli dostupnosti) a nebol som schopný stlačiť ich na viac ako 5%. Naviac sme dostali vrámci vtedajšej kampane ročné PZP a Kasko.
Dobrú ruku pri výbere!
Maikka
Příspěvky: 6
Registrován: 30 čer 2015, 10:03

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Maikka »

A to si kupoval na cash, ci cez financovanie?
Uživatelský avatar
polus
*
Příspěvky: 32
Registrován: 01 led 2015, 08:33

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od polus »

Cennik Tuscon je uz na oficialnom webe Hyundai.

Ja som mal zlavu na santu 8%. A inak zlava na i30 v tej vyske ako pises, to sa mi nezda. Kde to rozdavaju?
Hyundai Santa Fe 2014- 2,2 crdi :)
Ocean view
Maikka
Příspěvky: 6
Registrován: 30 čer 2015, 10:03

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od Maikka »

Ahoj, to sú fleetove zlavy, ak splnas podmienky fleetoveho zákazníka a zároveň auto platis cash ;) i30 24%, i40 21%, ix35 a tucson 14%, santa fe 8% ;-)
viper3000
*
Příspěvky: 20
Registrován: 13 led 2016, 09:35

Re: Kupa santa fe so zlavou

Příspěvek od viper3000 »

Mi sme dostali na Santu fleetovu zlavu 3000e s DPH...Kupovane na firmu...
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“