klepání při řazení

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
tosek
Příspěvky: 5
Registrován: 16 led 2010, 14:52

klepání při řazení

Příspěvek od tosek »

Dobrý den,

mám Hyundai santa fe 7/2011 2,2 crdi generace II po feisliftu najeto 122000 km a chtěl bych se zeptat zda se někdo nesetkal s ťukáním při řazení. Když sešlápnu spojku nebo plyn , ale většinou je to při sešlápnutí a následné vrácení pedálu spojky kdy převodovka zabírá dojde k ťuknutí ,ale nemůžu dojít nato kde. V servisu neví co to může být , že se s tím nesetkali. Začíná to být intezivnější a častější tak bych byl nerad , aby se mně rozpadla převodovka. Před tím jsem měl santu 2006 generace II a s ničím takovým jsem se nesetkal. Pokud někdo má zkušenosti s tímto problémem prosím o radu.

Děkuji Zouhar
Reklama
 

Dahuz
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2018, 16:07

Re: klepání při řazení

Příspěvek od Dahuz »

Ahoj,
mam SF taky r.v. 2011, nyní úplně stejnou závadu. Mechanik se k tomu postavil s pokrčením ramen, řekl, že všechno prohlédl a "že je to normální" . Mám najeto 103K. Docela by mne jak jste závadu vyřešil?

Dahuzi
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: klepání při řazení

Příspěvek od mikodim »

Homokinetycké klby , poloosy , uchytenie prevodovky alebo motora môžu klepať pri radení ak su chybne.. treba hľadať nejakú vôľu
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Dahuz
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2018, 16:07

Re: klepání při řazení

Příspěvek od Dahuz »

Mikodim:
dekuji za radu, vsechny vule opravarem (odbornik) provereny - nic.
Jde o to, ze v tom puvodnim dotazu Toseka je zavada (stejna, jako moje) popsana velice presne u navlas stejneho vozu a zajimalo by mne, jak to vyresil...ale prispevek je dost stary, tak jsme zvedav, jestli vubec prijde odpoved :(

Dahuzi.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“