xenony

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
SaFe
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2016, 14:19

xenony

Příspěvek od SaFe »

Ahoj sanťáci. Má někdo podobnou zkušenost? - Za tmy, za jízdy po nerovnostech, registruji vibrace v dopadajícím světle od xenonů. Teď na sněhu je to hodně patrné. Při pohledu na jedoucí santu to vidět není. Po rovné silnici to nedělá, při poklepání na světlomet to nedělá. Jen za jízdy po hrbolech. Dělají to oba světlomety (jednotlivě jsem je zaclonil) a zdá se mi, že oba současně, jako by to ovlivňovalo něco centrálně. Technik v servisu mi to vizuálně při zkušební jízdě potvrdil, ale pro uplatnění záruky po mě chce důkaz. Na roztřeseném videu to však zřetelné není. Řešil někdo z vás něco podobného?
Reklama
 

10kulo10
Příspěvky: 6
Registrován: 10 úno 2015, 20:05

Re: xenony

Příspěvek od 10kulo10 »

Ja som riešil presne to iste trasenie svetla počas jazdy po nerovnosti.vymenili mi obe svetla ale robí to to iste.bol som aj so servisným technikom a tiež mi potvrdil že sa to trasie a stále je to v štádiu riešenia .jedine co ti môžem odporučiť je nenechať sa odbiť servisom a co sa týka dôkazu tak im povedz že niesi kameraman aj odomna chceli po druhej reklamácii záznam
Mal by som aj na teba prosbu mám pocit že výmene tých svetiel tam urobili chybu alebo mi dali vadné svetlo na vodičovej strane ,zdá sa mi že začína svietiť dosť ďaleko od auta je tam viditeľná tmavá časť a na pravej strane mi svieti pekne od vozidla tmavé miesto nevidiet .
Bolo by možné aby si mi urobil pár fotiek z miesta vodiča aj zvonku akk svietia tvoje aby som si porovnal a pripadne ukázal v servise veľmi by si mi tým pomohol.
Fotky môžeš poslať na pato.hovanec@gmail.com
Ďakujem s pozdravom Patrik
Rado1
Příspěvky: 1
Registrován: 05 srp 2018, 12:24

Re: xenony

Příspěvek od Rado1 »

Cauko..tento tyzden kupujeme posledny model santa fe vo vybave premium..plus automat a ventilovane predne sedacky..len som cakal ze budu bixenony..ale su len natacacie xenony..je mozme dialkove halogeny nahradit s led ziarovkou..popripade aj hmlovky led ziarovkami..a kolko stoja..dakujem
EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: xenony

Příspěvek od EFISO »

všetky žiarovky si nahraditeľné LED . Ak je miesto v svetle tak odporúčam tento špičkový model.(ohľadom farebného podania a svietivosti,životností ) https://www.aliexpress.com/item/Avacom- ... 4c4dtSwU6w si drahšie ako z iné ale za kvalitu si treba priplatiť :wink:
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“