Santa Fe Nudzový režím

Santa Fe třetí generace, 2013-

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
viper3000
*
Příspěvky: 20
Registrován: 13 led 2016, 09:35

Santa Fe Nudzový režím

Příspěvek od viper3000 »

Ták po roku - kde vymenili elektroniku od turba ...auto hádže zas do nudzového systému.. .auto má 115 000 (Rok 2014 - 2.0/110Kw/ 6MT) .... je to až neuveriteľné ...neviem či už je to karma alebo čo alebo je naozaj Hyundai taký črep... S manželkou sme si kupili vysnivane auto Santu(Škoda že sme šli do HYundai). Nechápem kde moze byt zas chyba.. To auto od 2.5 roku sprevádzaju len same chyby.. Vedeli by ste niekto poradiť. Auto hádže do nudzaku hocikedy neda sa jednoznacne urcit ci pri rychle jjazde,pomalej alebo...tak proste zničoho nič buch nudzový system a auto nejde viac ako cez 3000ot/min
Reklama
 

nizzmo
*
Příspěvky: 74
Registrován: 14 čer 2010, 10:28
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Santa Fe Nudzový režím

Příspěvek od nizzmo »

Trošku off topic. Bohužiaľ, Santa Fe a celkovo Hyundai je črep. Mím tiež Santa Fe 2.2 CRDi 4wd AT Premium 2013. Zatiaľ za dobu, čo ho mám, som so závadami na čísle 24. Práve riešim podobný problém. Auto mi síce nejde do núdzového režimu, ale začalo dymiť a žrať naftu v priemere o cca 1,5l/100km viac. DPF vyčistené a otestované, je OK. Diagnostika neukazuje nič. Všetky čidlá, EGR a lamda skontrolované, všetky sú OK. Použil som už pár aditív na čistenie vstrekov a EGR a problém, i keď sa mierne upravil, pretrváva. Už som z toho tiež na nervy.
Inak pred Santa Fe som mal iX35 a to bol tiež črep. Za 4 roky mal 14 závad.
Hyundai Santa Fe 4WD CRDi Premium .... Phantom Black
Hyundai ix35 2.0i Style 4x4 .... biely - predaný
Renault Megane 1,6 2013 .... Ženiné auto :)
Suzuki Jimny 1,3 VVT 1999 .... totalka v 2009
Nissan 200sx s14a (Silvia) .... (280HP) predane
pixar66
Příspěvky: 7
Registrován: 11 led 2018, 07:20

Re: Santa Fe Nudzový režím

Příspěvek od pixar66 »

Mám SF z roku 2017 a též jsem se setkal s nouz. režimem, najeto 40 t. km. V servisu nic nenašli, závada se opakovala pouze do té doby, než se vyjela nádrž. Podle všeho byla na vině špatná nafta, komkrétně Tank ONO, s.r.o. na Dvořišti letos v létě. Od té doby neberu nic jiného, než prémiové nafty, spotřeba šla o 1 litr dolů a žádný problém...
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE III“