Bídné světla

Hyundai i20 druhé generace. 2015+

Moderátor: Moderátoři

DŠ10
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2016, 12:43

Bídné světla

Příspěvek od DŠ10 »

Zdravim, mám i20 family+Club, čili v této výbavě nejsou světla projektorová. Chci se zeptat jestli se za ně dají někde vyměnit, aby se to aspoň trochu zlepšilo. Samozřejmě jsem od těchto světel nečekal že budou svítit jako laserova světla u BMW 7 :lol: , ale jelikož jezdím hodně v noci tak musím říct ze stojí opravdu za h*vno :) Děkuji za odpovědi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Bídné světla

Příspěvek od idam.i »

Pokial máš halogénové svetlá,tak si kúp OSRAM Nightbreaker Unlimited.Sú síce drahšie,ale rozdiel je výrazný.Tým,že máš denné svietenie,tak životnosť je tiež celkom slušná.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
mspeedo
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 čer 2015, 16:43

Re: Bídné světla

Příspěvek od mspeedo »

Tie OSRAM ziarovky pouzivam aj ja a je to ovela lepsie ako s povodnymi z vyroby.
i20 Classic 1,2 GB, 55kW (8/2015)
spotreba: http://goo.gl/MhfWYa
DŠ10
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2016, 12:43

Re: Bídné světla

Příspěvek od DŠ10 »

Díky za tip, vyzkouším snad pomůžou :)
ubrus
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 říj 2016, 20:06
Bydliště: BRNO

Re: Bídné světla

Příspěvek od ubrus »

Dal jsem taky OSRAM a svítí to fakt líííííp!! =D>
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Prosim jen pro info: V hlavnich svetlech jsou H7?

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Tak dle vseho jsou tam H4 ty bohuzel v Lidlu s +50 nemaji. :-(

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Bídné světla

Příspěvek od 69pavel »

Bony ode dneska maji v lidlu žárovky v akci i ty 50+ jak H4 tak H7 tak sup nakupovat
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
veriga
*
Příspěvky: 41
Registrován: 20 srp 2016, 23:41
Bydliště: Prešov

Re: Bídné světla

Příspěvek od veriga »

69pavel píše:Bony ode dneska maji v lidlu žárovky v akci i ty 50+ jak H4 tak H7 tak sup nakupovat
Nebral by som to ani ako prísvet do zákrut. :D
Hyundai i20 GB 2016 1,25 Benzín+LPG
Hyundai Accent 2009 1,4 Benzín+LPG
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Duvod? Znam spoustu lidi co je maji jiz dva roky. Je to kus od kusu. Ja mam osram jiz 4roky a bez probkemu, svagr je mel 2 roky a konec...Pokzd si myslus ze Lidl ma neco horsiho nez zname znacky ~ hrube se pletes.

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Bídné světla

Příspěvek od 69pavel »

veriga píše:
69pavel píše:Bony ode dneska maji v lidlu žárovky v akci i ty 50+ jak H4 tak H7 tak sup nakupovat
Nebral by som to ani ako prísvet do zákrut. :D

Mohu vědět co používáš za žárovky?
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Bídné světla

Příspěvek od bony »

69pavel píše:
veriga píše:
69pavel píše:Bony ode dneska maji v lidlu žárovky v akci i ty 50+ jak H4 tak H7 tak sup nakupovat
Nebral by som to ani ako prísvet do zákrut. :D

Mohu vědět co používáš za žárovky?
To bych taky rad vedel. Neodsuzuji nic co nemam vyzkouseno. Lidl byl dlouho posuzovan jako obchod pro chude... Dost lidi prislo na opak, take jsem byl nazoru je jedine Klimatex, nakonec zhisteno, ze Lidl ma to stejne jen se neplati predrazena znacka.

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
veriga
*
Příspěvky: 41
Registrován: 20 srp 2016, 23:41
Bydliště: Prešov

Re: Bídné světla

Příspěvek od veriga »

Mohu vědět co používáš za žárovky?[/quote]
To bych taky rad vedel. Neodsuzuji nic co nemam vyzkouseno. Lidl byl dlouho posuzovan jako obchod pro chude... Dost lidi prislo na opak, take jsem byl nazoru je jedine Klimatex, nakonec zhisteno, ze Lidl ma to stejne jen se neplati predrazena znacka.

Odeslano z Androidu.[/quote]

Osram Night Breaker používam.
Lidl neodsudzujem, ale tie veci tam práve na autá nie sú príliš dobré. Poťahy sa trhajú pri lepšom nasadaní, štartovacie káble neplnia úplne stále svoju prácu a podobne. Aspoň na to sa zákazníci, ktorý chceli ušetriť sa sťažujú, keď prídu kupovať veci k nám od renomovaných značiek.
Hyundai i20 GB 2016 1,25 Benzín+LPG
Hyundai Accent 2009 1,4 Benzín+LPG
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Bídné světla

Příspěvek od 69pavel »

veriga sice mas pravdu ale jen castecne,je otazka co lidi kupujou a nectou si o vyrobku info,jako startovaci kable-akce, lidi koupi kable ale ze jsou jenom 200A a oni potrebujou 400A nebo 600 A v pripade diesla to uz nikdo neresi,pak breci ze se jim zahrivaji jak prase neb se upali v pripade diesla,navic spousta lidi ani ty startovaci kable neumi spravne pouzivat takze stim bych az tak nesouhlasil, je to v lidech

uvedu mou zkusenost zarovky H4+50 z lidlu montovane do felicie,zatim je tam mam cca 2.5 roku a drzi, predtim jsem mel obycejne H4 a zhruba co 2 mesice jsem menil zarovku,nebot se spalila pritom elektroinstalace je v poradku,H4 jsem musel zacit kupovat nebot moje zasoby z dob komousu proste dosly,pritom ty vydrzely tez cca 1.5-2.5 roku nez se spalila(manzelka jezdi denne do prace) pisi jen o vydrzi,o svitivosti je to same,ty komousacke svitily jak mely,ty nove z levnych bida
dale sterace na Accika ci Feldu,jezdim denne do prace po cely rok,auto stoji venku takze neresim jestli je zaprasene ci ne,jak potrebuji ciste sklo ostrikovac a stiram,puvodni mi vydrzely cca 3 roky,pak jsem zacal kupovat nahrady,obcas v kauflu,nekdy levne raminko aftermarket,gumicka vzdy vydrzela max 1.5-2 mesice,pak uz nestirala ciste a zanechavala rozmaz, ruzne levne raminka byly na tom stejne max 1.5-2 mesice, sterace z lidlu vydrzely cca 3.5 mesice a byly na tom stejne,ted mam sterace Valeo(jeden za 220kc) a mam je uz 4 mesic a porad jsou Ok,uvidim jak dlouho vydrzi,pak pujdu do retrotwinu,sic je to palka ale zkusim je. ale u mne je to tim ze jezdim denne,nekomu sterace z kauflu vydrzi cely rok,ale kolik najede,ci ta gumicka nastira....
a potahy do auta,nevim kdyz kupuju auto tak chci kvalitni latku na sedacky z vyroby,ja potahy nemam a svetlej bezovy interier po 8 letech je jak novej.......takze asi tak
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Aha Veriga je prodejce nahr.diku, tak to potom chapu. Ale je to tak jak pise 69pavel. Je to pouze a jenom o lidech. Nemyslis si snad, ze veci od renomovanych znacek se nevyrabi v cine....

Odeslano z Androidu.
Zamčeno

Zpět na „i20 2015-“