u i20 1,2 nejde zařadit

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Janickyi20
Příspěvky: 1
Registrován: 12 úno 2023, 14:14

u i20 1,2 nejde zařadit

Příspěvek od Janickyi20 »

Ahoj přítelkyně mi volala,že zničeho nic jí na křížovatce nejde nic zařadit. Jsem servisní poradce co má za sebou cca 6 značkových servisů a dokonce hyundai(půl roku),ale neřešil jsem tam. Vozidlo má najeto pouze 40 tis km a spojka sice nebyla v top stavu,ale to vím z praxe,že každý hyundai staršiho data měl takovou gumovou spojku. Z fiatu znám třeba,že se často probrousil ložiskem přítlačný talíř,ale spojka prej jde normálně zmáčknout.
Pojedu se na to podívat,ale chci vědět jestli jste se někdos tím nesetkali. nyní dělám v toyotě a nemůžu jí bohužel pomci jinak než najít neuatorizovaný servis co yb to vyřešil. Napadaá mě,že yb to mohlo být na trase od kulisy řazení přes lanovody. Nechci aby jí servis natáhl. Případně doporučení servisu s fajn přístupem ve Zlíně? děkuji
Reklama
 

Hugo11
**
Příspěvky: 203
Registrován: 09 srp 2022, 21:36

Re: u i20 1,2 nejde zařadit

Příspěvek od Hugo11 »

Tak predpokladam, ze nejaka uvodni diagnostika uz probehla po telefonu (jestli lze radit s vypnutym motorem, jestli se paka hybe v kulise normalne/lehce/vubec/pouze nekterym smerem atp.) Z toho se uz pak da nejak vychazet dal...
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Motor a převodovka“