Problém se zapojením

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Problém se zapojením

Příspěvek od p.esu »

Byl jsem si vyzvednout nové rádio,cca před měsícem kvůli reklamci ,protože přestalo fungovat téměř úplně a dnes ho zapojuji a neukládají se naladěné a uložené stanice a ani nic co bylo při posledním spuštění jako např. písnička na cd. Prostě jednoduše pamět zřejmě neukládá.. :(
Zapojení by mělo být stejně jako bylo předtím,na tom se snad ani nedá nic pokazit. Jsou to přecejenom 3 zapojení na kterých se nedá nic zkazit podle mně. Nějakej nápad krom reklamace? Ted s tim jedu pryč na delší dobu a nechci jít vyměnovat a čekat měsíc na jině. Jedná se o autoradio HYUNDAI CRMD1723SU ...Díky za rady.
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od Korálek »

Ahoj,jestli se nepletu tak pokud autorádio neukládá nic do paměti tak asi není zapojené trvalé plus.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od p.esu »

Já opravdu nevim,je zapojené ale stejně jako když sem ho koupil poprvé. Nechápu to...
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od Korálek »

A před servisem ti to ukládalo do paměti?
Jestli ano tak je chyba v rádiu.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od mechoun »

Korálek píše:Ahoj,jestli se nepletu tak pokud autorádio neukládá nic do paměti tak asi není zapojené trvalé plus.
Jo, je to tak. Jedná se o červený fous a jde o to, že samozřejmě není přímo z baterky, ale na fousu je vsazena ve futru pojistka. Zřejmě odešla. Tady je něco o zapojení: http://www.renault.hostuju.cz/zapojeni+ ... ia+ISO.doc
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od p.esu »

Než jsem dostal tohle samé ale nové po vyreklamování tak mi to předtim nedělalo a nebyl problém s ukládáním stanic,písniček při puštenym cd a všim ostatnim co bylo nastavené....zřejmě bude tedy chyba v rádiu a já to budu muset opět reklamovat...
Damian
**
Příspěvky: 136
Registrován: 02 kvě 2010, 22:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zapojením

Příspěvek od Damian »

Jednoznačně to vypadá na chybné připojení stálého proudu. Ať už v ISO konektoru, nebo v samotném připojení konektoru v rádiu. To znamená že pokud jsi si jistý že připojení je správné (stálé + na žlutém kabelu, spínané + na červeném) a pokud nejsi z Prahy nebo okolí, nebo sem nemáš cestu (jestli jo, tak napiš SZ, domluvíme se, sejdem se, podíváme se na to...), tak bude čas na další reklamaci.
Je to blbý, ale je to tak.
Lantra 1,8GT 93kW, rok 94
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“