Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Příspěvek od tomas148 »

Zdravím. Potřeboval bych radu ohledně tohoto zesilovače

Kód: Vybrat vše

http://www.auto-moto-elektronika.cz/Zesilovace-do-auta/Zesilovac-do-auta-4-kanalovy-Voice-Kraft-VK-240-1000W
Má 4 kanály a dává 4x50w Rms a basák mám Magnat Xecutor 1000 který potřebuje 150w rms. Ten zesík by se měl dát podle manuálu přemostit na 2 kanály o 100w rms. Bohužel to je vše co k tomu přemostění napsali.Moc rád bych měl zapojené ty dva kanály pro basák a další dva nechat v stereu pro případné další repro. Jak se tedy přemostujězrovna tenhle zesík? #-o Předem děkuji za odpovědi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Příspěvek od Hardcam »

Reknu ti to na rovinu, zapomen na to. Mas dobrej subak, ale absolutne mizernej zesilovac, ktery by sotva uzivil repraky ve Favoritu.
Na zesiku neni videt, kde je mozny Bridgovat, nicmene Xecutor je jednocivka, takze bys mel dat + na prvni kanal a - na druhy kanal (cili ti dva kanaly stale zbyvaji, coz je opet zbytecnost), uvidis sam, co to udela, oddelat to nemuzes.
Neni to sice zadna hitparada, ale oproti Kraftu nebe a dudy a Xecutora tim aspon vybudis: http://www.autoradiahifi.cz/zesilovac-m ... p-249.html, http://www.autoradiahifi.cz/zesilovac-m ... p-678.html
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Re: Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Příspěvek od tomas148 »

No myslel jsem si to že ten zesík bude slabší, ale doufal jsem že bude stačit. Na lepší nebyly peníze. Co se dá dělat. A ještě se chci zeptat, autorádio mám Pioneer DEH-P3600MP 4x 50w a tušim nějakejch 27w RMS ten výkon se sečte s výkonem zesilovače? nebo prostě těch 27w zesílí na 50w? :shock:
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Příspěvek od Korálek »

A si jsi opravdu jistej s těma watama?
Co vím tak autorádia která mají zesilovač MOS-FET kde je na předním panelu psáno 4x50W tak mají hudební výkon asi tak cca.15 W RMS.
Panasonic svého času dělal autorádio kde byl digitální zesilovač se 4x70W a mělo to 22W RMS.

Když použiješ externí zesilovač,tak se vstupním signálem pracuje jenom ten zesilovač takže ten v rádiu se nevyužívá.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
tomas148
*
Příspěvky: 19
Registrován: 22 čer 2011, 22:22

Re: Jak zapojít zesilovač a jak ho Přemostit?

Příspěvek od tomas148 »

No tím si opravdu jistej nejsem ;) moc tomu nerozumím :)
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“