zajímavé chytré multimediální rádio s navigaci pro Santa FE

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
frica
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 zář 2006, 21:10

zajímavé chytré multimediální rádio s navigaci pro Santa FE

Příspěvek od frica »

zdravím, narazil jsem na zajímavý článek - recenzi na autorádio pro Santa FE, už dlouho nějaké chytré multimediální rádio s navigací a DVD pro Santíka hledám. Nezná ho někdo ? Podle recenze vypadá zajímavě a je konečně čas to hloupé originální rádio nahradit.

https://www.letemsvetemapplem.eu/?s=wodasound

díkes
----------------------------------------------------------
Hyundai SantaFe 2,2CRDi MY2007 Automat chip
Škoda Octavia 1,9TDI chip
Škoda Felicia 1,6MPI
Škoda Favorit
Reklama
 

frica
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 zář 2006, 21:10

Re: zajímavé chytré multimediální rádio s navigaci pro Santa

Příspěvek od frica »

no tak po přečtení recenze a po návštěvě a předvedení u prodejce jsem do toho šel, objednal a mam namontováno. dodací doba sice místo 14dnů byla nakonec měsíc ale po té co jsme do Santíka sednul a překvapil mě o hodně kvalitnější zvuk než byl před tím (a to do reproduktorů nebyl žádný zásah), tak jsem jim to odpustil... achjo, co to tom ti korejci dávali za šunt v té originál výbavě ...

funkce nového rádia je super.. takhle sem si to představoval a konečně sem našel co jsem hledal.

ovládání je jednoduché, rychlé, v češtině ...potěšilo mě že přehrává i poškrábané CD a DVD bez potíží. DVD přehrávání sem si nechal zapojit aby přehrávalo furt i při jízdě a všichni v autě sou spokojený :-) MP3 z flashky i z SD karty taky přehrává v pohodě a zvuk je jak jsme psal o hodně lepší než býval.
Navigace ok, mapy pro celou Evropu i jednotlivé státy, GPS anténa byla v balení. TV antenéna taky ale to je asi jediné slabina , je to takovej obyčejnej malej proutek a za jízdy mimo město nic moc signál. tak jsme koukal že se dají koupit DVBT antény co se lepí na celý sklo, tak ještě to a bude to super:-)

takže mužu jedině doporučit. objednal jsme tu levnější verze za 15tisíc bez TV ale nakonec mi dodali rádio i s TV takže čekání se vyplatilo :-)

jo a ještě jedna věc, mile mě překvapila rychlost zobrazení obrazu ze zadní couvací kamery (ta byla zdarma v akci) , obraz se zobrazí ihned po zařazení zpátečky s opravdu minimálním zpožděním ....zažil jsme u jiných aut někdy i velmi dlouhou dobu čekání na obraz, zde je fakt hned.
----------------------------------------------------------
Hyundai SantaFe 2,2CRDi MY2007 Automat chip
Škoda Octavia 1,9TDI chip
Škoda Felicia 1,6MPI
Škoda Favorit
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“