4 ganranční prohlídka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

4 ganranční prohlídka

Příspěvek od copper5252 »

tak jsem se chtěl obědnat na garační prohlídku byl jsem v Autolaros Speed v ostravě když mi zdělily cenu 9200 kč za klasickou vymněnu: olej filtr vzduchový filtr kabinovy filtr brzdovku a palivový filtr . tak jsem se jen usmal a poslal jsem do ...... jestli se nezblaznily ! navíc jsem chtěl řešít najkých par věci na zaruku což se tvaříly jako že to stejně neuznaji ! navíc jsem chtěl doplnit napln klimatizece kdy mi zdělil že cena bude 5000 kč že to je standartní cena , tak už jsme začal mněnit barvy ,zaprvé jaký koliv unik z klimatizece je na granci ! za druhé ta cena :roll: jelikžo gram stojí u normální firmy 12 kč :-k
tak jsem i když nerad zajel do raly servisu ostrava jaké to překvapení když mi zdělily cenu za 4 ganračku 9252 kč ! v tom samém rozsahu jako v Autolaros Speed :-k tohel mi smrdí kartelovou dohodou : :evil: :twisted:

když jsme chtěl řešít věci na zaruku tak mi rovnou garanční technik řekl že to neuzná, např protlačený sedák u řidiče auto má najeto 51 tkm ! loupajicí se volant ! při brždění tahá do prava ( už to řeším rok ) a najky drobností na plastech atd

takže sem jim vysmal ( rohodně sem si srvítky nebral ) a na celé garančí prohlidky už kašlu ! nebudu sponzorovat zloděje ! navíc dohadovaní co se má vymněnit a co ne ! to fakt nemám za potřebí !

všchny věci které jsem chtěl řešít na zaruku sem si obědnal jako dily a vymněna doma :)
doufám že více lidi se vakašle na garanční prohlidky !
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Reklama
 

BjutyS
Příspěvky: 4
Registrován: 11 zář 2019, 13:43

Re: 4 ganranční prohlídka

Příspěvek od BjutyS »

Mám i20 (r.v. 2017) dva roky a najeto cca 70000km. První a druhou garančku jsem dělal u Hyundai (4500,- 5900,-) třetí a další u mého opraváře. Když mi začaly reznout páté dveře, nahlásil jsem to v Hyundai Praha. Záruka uznána, dveře vyměněny. Zmínil jsem se o vrzání sedačky řidiče, "držák! sedačky vyměněn. Po dobu opravy jsem měl bezplatně zapůjčený stejný vůz (11dnů). Při vrácení bylo mé auto umyté a vyluxované. Jiný servis prý není porušením záruky, jen požadují fakturu o provedené práci a seznam vyměněných dílů.
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: 4 ganranční prohlídka

Příspěvek od copper5252 »

tak to si mněl štěstí :) za poslední rok hodně zmněnil přístup jak raly tak autolaros ,jak to jednoduše říci začaly dělat frky a cukat se při čemkoliv co by musely platit i blbinu ! hlavně se změnil přistup garančních techniku v obou jmenovaných fa v autolaros je furt ten samy co tam byl , ale v raly se garanční technik vymněnil za poslendí rok 3x a tan nový stojí za starý hou** je jako automat a mele a mele jen naučenou pisničku ! sice ti jeho předchudci taky staly za prd ale ne až tolik :)
takže za mně ani jeden jeden z víše jmenovaných autorizaku nedoporučuji !

když jsem volal do jičína cena za 4 garančku cca 5500 kč opava 5000 kč a další dva mněly ceny plus minus stejné !
ale v ostrave jak raly tak autolaros si klidně řekly 9000 kč ! a navíc sněma nebyla řeč že by se něco nemněnilo jelikož bylo už mněněno na jaře a v letě v autorizaku trvaly na svém že vše se musí vymněnit !

navíc opravdu nevídm duvod platit všechny garančky když stejně po dvou letech se zaruka vstahuje jen na to co oni chtěji a uznaji ! resp jen na výrobni vady ](*,)
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Majkli20GB
*
Příspěvky: 52
Registrován: 22 zář 2016, 09:59

Re: 4 ganranční prohlídka

Příspěvek od Majkli20GB »

17.1.2020 jsem byl na 4. Garanční prohlídce. Brzdy jsem si měnil sám, vyměnili mi pouze olej (vlastní shell helix ultra 5w-40), olej. Filtr,kontrola brzd. kapaliny a veškeré filtry. Cena 3200+600kc za olej. Ještě mě čeká příští týden pal. filtr i s prací okolo 1000kc. Shrnutí: celá prohlídka mě vyšla na 5200kc. Byl jsem v bývalém autor. servise Karviná, momentálně s toho je autocentrála Karviná a můžu vřele doporučit.
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Garanční prohlídky, servis“