chiptuning

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: chiptuning

Příspěvek od 69pavel »

ubrus

chip u benzinu jsou v podstate vyladeny neduhy mapy RJ,vykon nezvednes jako u dieslu o 20kW a vic,v pripade benzinu par koniku a kroutaku neco malo pridas ale je to spis ze ti ve vysledku klesne o nejakou desetinku spotreba. ale zadne zazraky to taky nejsou..... benzin bych neresil je to skoda vyhozenych penez, jo neco jineho by bylo, kdyby se delal nadupany motor kW zpusobem predelat motor na spotr vykonovou verzi,ale to je necem jinem,jine pisty,jina hlava,jine vacky a celkove upravy motoru, nato bys ale musel mit jine auto...... a ne Hyu i20
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Reklama
 

ubrus
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 říj 2016, 20:06
Bydliště: BRNO

Re: chiptuning

Příspěvek od ubrus »

Tak hlavně že se bavíš!Resumé z dnešní návštěvy u prodejce je:ad1-5ti blik z 3bliku nelze,ad2 dodatečná instalace regulace intenzity osvětlení palubních přístrojů nelze(důvod nezdělen,prostě nelze!! #-o ),ad3 chipni si auto když chceš ale záruka končí-takže ušetřeno a jdu objednávat loketní opěrku.HOWK.
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: chiptuning

Příspěvek od petzl62 »

Sorry,ale fakt musím...

Škoda...čekal jsem že jdeš objednat BMW M3 ](*,)
Tam by cokoliv z požadovaného nebyl problém :lol:

Objednal bych ještě usměrňovač na 230V a u Dongů koupil blikátka na vánoční stromek,pak tě nebude trápit troj-nebo pěti blik.
Vyrval pojistku osvětlení pal. přístrojů a máš klid...
A velké křídlo na zadní dveře...když ten tuning nevyšel... Aspoň pro ten pocit :-k

Proč já nejsem přijímací technik v :hyu: ? :-$
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
ubrus
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 říj 2016, 20:06
Bydliště: BRNO

Re: chiptuning

Příspěvek od ubrus »

Moc teda nechápu tvé "vtipné"narážky ale když ti to zvedne sebevědomí tak hurá!!Nejsem kretén kterej si na auto napreparuje dřevěnej spojler a myslí že to pojede pilu!!Ty si nic na autě nic nevylepšoval-nedokupoval?Asi ano ale v tvém případě předpokládám že jen samé "nutné"veci že? =D> Myslím že tady už nic řešit nebudu protože na každej dotaz je v podstatě jediná (až na zářné vyjímky)reakce-seš kretén a kup si Porsche páč tam není co vylepšovat!!Takže dííííííík za vše!! [-X
Uživatelský avatar
Miroslav 62
**
Příspěvky: 192
Registrován: 29 pro 2016, 22:04
Bydliště: Pov.Bystrica

Re: chiptuning

Příspěvek od Miroslav 62 »

Ahoj Ubrus prečo zakladáš nové vlákno keď si sám sebe odporuješ a chceš robiť chiptuning na najslabšej motorizácii po troch mesiacoch od kúpi ,dávám citaci z iného vlákna

(::Mám stejnej motor a řazení v poho.Ovšem je mě takměř 50 takže už jezdím takňák na pohodu-abych dojel.Jestli tak kopnu kvalt o půl sekundy dřív je mi fakt u pr....-no a autko světe div se FUNGUJE!:::)
Naposledy upravil(a) Miroslav 62 dne 18 říj 2017, 15:11, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 YES 1.2 62kW 2016 Agua Sparkling
Renault thalia 1,2 16V 55kw expression (*2006) 2017 predané
ubrus
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 říj 2016, 20:06
Bydliště: BRNO

Re: chiptuning

Příspěvek od ubrus »

To že jezdím na kochačku ještě neznamená že bych v určitých situacích(předjížděcí manévry atd.)pár koníků navíc nepřivítal.Můj názor a také poslední plky o chiptuningu a vůbec o čemkoli!
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: chiptuning

Příspěvek od copper5252 »

ahoj už někdo mněl odvahu skusit chip na motoru T-GDI 120 88kw ?
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Úpravy, tuning“