Schválené rozměry kol a disku

Moderátor: Moderátoři

copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Schválené rozměry kol a disku

Příspěvek od copper5252 »

tak je vidět že jste podle typového listu nedavaly nikdy kola :)

ps jinak vaše odpověd jsou opravdu přinosné !


https://www.mdcr.cz/Dokumenty/Silnicni- ... ickeho-pru

A) Typově schválených – na základě typového listu
Zápis variabilních ráfků a pneumatik nad rámec udávaných výrobcem vozidla (akreditovaným zástupcem výrobce vozidla) provede místně příslušný obecní úřad obce s rozšířenou působností na základě těchto podkladů:

1) Řádně vyplněný typový list
– typový list musí odpovídat vzoru uvedenému v seznamu držitelů schválení *
– musí být potvrzen dovozcem, držitelem schválení (razítko, podpis)
– musí být potvrzen prodejcem (razítko, podpis, datum)
– musí být potvrzena montáž na vozidle kontrolním technikem typu „K“, který ověří shodu s uvedeným
schválením KBA (ABE) XXXX, které je nedílnou součástí daného typového listu (datum, podpis, razítko).
U ráfků a pneumatik uvedených v tabulce c) (pro daný typ vozidla) je držitel schválení oprávněn potvrdit
v typovém listu i část „montáž na vozidlo“, s tím, že k potvrzení (datum, podpis, razítko) uvede:
„Schváleno MD pod č.j. xxxxxxx“.

2) Schválení KBA (ABE) XXXX, včetně překladu do českého jazyka

Poznámky:
1) Zápis do TP vozidla se provádí bez souhlasu výrobce vozidla (akreditovaného zástupce výrobce vozidla)
2) Jedná se o zápis údajů do TP vozidla
3) Kontrolní technik typu „K“ v rámci potvrzení montáže zkontroluje shodu vozidla se všemi podmínkami uvedenými ve schválení KBA (ABE) XXXX
4) Seznam držitelů schválení včetně vzorů typových listů, schválení KBA (ABE) XXXX a jejich překladů je uveden na níže uvedené tabulce
5) Záruční podmínky stanovené výrobcem vozidla platí v původním rozsahu, tj. na montáž ráfků a kol nad rámec udávaných výrobcem vozidla a s tím dotčených mechanismů se tato záruka nevztahuje


kde se tu piše něco o ET ? nebo co se kontroluje ?

duležítě je tohle :
musí být potvrzena montáž na vozidle kontrolním technikem typu „K“, který ověří shodu s uvedeným
schválením KBA (ABE) XXXX, které je nedílnou součástí daného typového listu (datum, podpis, razítko).
U ráfků a pneumatik uvedených v tabulce c) (pro daný typ vozidla) je držitel schválení oprávněn potvrdit
v typovém listu i část „montáž na vozidlo“, s tím, že k potvrzení (datum, podpis, razítko) uvede:
„Schváleno MD pod č.j. xxxxxxx“.


a tohle je taky dobry : https://www.typove-listy.cz/
za prachy jde všechno :)))
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Schválené rozměry kol a disku

Příspěvek od Mirus30 »

Ty jsi opravdu ztracenej pripad a to jsem se ted opravdu ovladnul... jen kratce, vic nema smysl.

Ctrl+C, Ctrl+V umi kazdy kopyto, to co jsi sem uspesne zkopiroval je tady uz Xkrat, PROTO JSEM TO SEM NEDAVAL.

A proc tam neni nic o tom co se kontroluje? Ptz tobe je do toho h.vno, to je prace toho technika a pisu to prave proto, ze jsem u toho uz trikrat byl, NAROZDIL OD TEBE, kdyz to nevis!

Takze tvoje odpoved, respektive kopirovani textu je uplne stejne k nicemu, hlavne ze zase steles rozumem ](*,) ](*,)
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Schválené rozměry kol a disku

Příspěvek od copper5252 »

to co jsem sem vložil byla reakce na vaše hlupe kecy !

ja jsem psal co mi kontroloval K technik nic víc ,muže si mu jít stěžovat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

z takovým jako ty se nama cenu vubec bavit ! ](*,) ](*,) ](*,)

ps: místo blbých kecu si mohl napsat co všechno se tedy kontroluje když seš tak chytrej !
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Schválené rozměry kol a disku

Příspěvek od Mirus30 »

copper5252 píše: ps: místo blbých kecu si mohl napsat co všechno se tedy kontroluje když seš tak chytrej !
Ty to preci vis nejlip, ptz my jsme kola nikdy nezapisovali.....

Ja jo, ale presto si budes hrat na chytryho kdyz nic nevis. Ja nebyl ten co sem psal ze se nekontroluje ET a podobny kraviny.

Schvalne mi pak napis az nekdy pojedes zapisovat jiny alu kola, jestli jsi tam auto privezl na plataku, to taky vyctes z Googlu :mrgreen: ](*,)

Precti si po sobe prispevek, kterym jsi to tu "ozivil", pak tu pis neco o prinosnych prispevcich...
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
frakab
*
Příspěvky: 14
Registrován: 30 črc 2017, 12:11
Bydliště: klatovy

Re: Schválené rozměry kol a disku

Příspěvek od frakab »

dobrý den nezjišťoval jste někdo jestli budou pasovat disky 15 z H i20 2017 na nové H i20 2021
Hyundai i20 COMFORT CLUB 1,2 MPI 62 kW/ 84 k (2021)
Hyundai i20 1.2 55 kW (2017 - 2018)
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Ostatní“