Prosím o pomoc

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od vorlajz »

Suty píše:Tryskal pryč starou barvu, na autě mám modrošedé drsné tečky.
Jinak v Servisu mi řekli, že to opravdu na havarijní pojistku nepůjde a oprava laku vyjde tak na 30 - 35 tisíc a to fakt nedám, potom nechápu proč vůbec tu havarjní pojistku platím, když to dělá skoro 10tisíc ročně i s povinným ručením (mám řidičák jenom chvíli a nemám žádne bonusy).
Nerozumím tomu, proč se tak bráníš té policii, ale je to tvoje věc... Každopádně je snad jasný, že škoda způsobená někým jiným nemůže být hrazena z tvého KASKA... buď to uhradí soused z vlastní kapsy, nebo z pojištění odpovědnosti za škodu z občanského života nebo ty z vandalismu, ale tam potřebuješ součinnost PČR... víc nevymyslíš... Jestli si to teda nechceš platit sám nebo jezdit s poškozeným lakem...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od copper5252 »

to by musel někdo dokazat :) resp takové věci se dělaji zcela běžně ! tak samo se řeší nové skla pokud chcete klep a je hotovo :) a dokonce jsem takové řešni viděl u firem :) navíc před par lety jsem dělal v jedné fa a tam se děly věcy kolem aut , to by se jende divil a nešlo o žadnou malou firmu :)))

to vorlajz : před par lety jsem taky řešíl vandalizmus na autě žadné pčr nebyla třeba stačílo jen říci parkoval jsem tam a tam a najkéj děbil mi podřel auto a opraveno na pojstku !

před 2 lety jsem rozparal prah I30 o kamen v zatačce v travě a taky pojištovna nechtěla pčr nic ! jen místo kdo se stalo a datum opraveno na pojstku cena v autorizku 78 tisic :) za par kilo tlmelu na prah a pry ho mněnily :))))))

když do toho zatáhneš pčr tak je to na dlouho ! nejmin 3 mněsíce něž se pčr vymáčkne pak než to uzavřou dříve pojištovna nemuže plnit a mužeš si být jestý filzly maji času dost !

navíc on spadá po karvinou a tam fakt stojí fizly za to tedy za uplný hovno ! jediné co umněji je vybírat za rychlost na 4 pruhé cestě ! na více se nezmužou ! a to že jim tám v okrsku řádil gang zloděju aut skoro 7 let nebyly schopni řešít ! až UOOZ to po pár letech vyřešíla :)
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Suty
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 kvě 2018, 18:50
Bydliště: Orlová

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od Suty »

Zítra to jdu řešit přímo do pojišťovny, protože vandalismus v pojistce mám tak nevidím důvod proč by mi to nemohli opravit na pojistku. Jinač děkuji všem za rady a tipy, kdyby to náhodou pojišťovna nevyřešila budu to řešit ze sousedama, nejsem prý jediný kdo má poprskané auto, včera zamnou byli i další sousedé a ptali se.
Hyundai i20 1,2i 55kW 2017 Polar White ---> PRODÁNO
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od copper5252 »

Ahoj jak si dopadl ? pokud z tím stale potřebuješ pomoct mužu se an to mrknut bydlím kousek :)
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Ostatní“