Ťažné zariadenie pre Hyundai TUCSON 2019 - automatický vertikálny systém

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
brandy20@centrum.sk
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 úno 2020, 18:09

Ťažné zariadenie pre Hyundai TUCSON 2019 - automatický vertikálny systém

Příspěvek od brandy20@centrum.sk »

Zdravím, mam zaujem o toto tazne zariadenie, lebo sa mi paci, ze ked ho nebudem používat, tak ho nebudem vobec videť.
[url]https://www.taznezariadenia.sk/2018-/14 ... y=8571[url]

No dve nezavisle osoby mi na to povedali, ze pri montaži musi ist zadný naraznik dole, a musi sa z neho (z podhladu) trosku vyrezat, tak, že to vobec nebude videť. :shock:
Nemá niekto osobnu skusenost s tymto zariadením na Tucsone 2019, a dal by nejake foto? lebo priamo na fotkách vyrobcu neni nic vidiet, ale ked som kukal fora na niektorych inych vozidlach tak to bola katastrofa.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI - Premium r.v. 2019
Reklama
 

EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Ťažné zariadenie pre Hyundai TUCSON 2019 - automatický vertikálny systém

Příspěvek od EFISO »

Ja mám 5 ročnú skúsenosť z týmto typom ,modelom a prevedením na ix35 a maximálna spokojnosť . Bezproblémové a elegantne riešenie ťažného zariadenia . Osobne odporúčam isť do tohoto modelu a prevedenie . Zárez je tam iba 7mm u Tucsona možno že viac ak nárazník zachádza viac pod auto . Pripájam foto viď pohľad zo zadu a zdola . Ak nieje namontované tak nieje vôbec vidieť že auto má aj ťažné zariadenie . Ak nieje potrebné na ťahanie karavánu tak stačí elektro inštalácia 13/8 pin . Demontáž nárazníka nebola potrebná ale ak pri Tucsone je potrebné nebál by som sa toho .(Možno to záleží od šikovnosti montážnika či demontuje ).Získaš pridanú hodnotu elegantného a diskrétneho ťažného zariadenia na aute :wink:
3 – kópia.jpg
3 – kópia.jpg (45.67 KiB) Zobrazeno 4286 x
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Odpovědět

Zpět na „Tucson II“