Navigacia Tucson 2019

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jardo.s
*
Příspěvky: 29
Registrován: 31 bře 2020, 18:54

Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od jardo.s »

Ahojte.Mam Tucsona 1.6gdi z r.2019 a pred nejakym casom som bol na 1.garancnej prehliadke,kde som si dal aktualizovat aj navigaciu.Po prichode domov som ju prehliadal,co vsetko sa tam zmenilo.Je cela akasi divna.Neda sa tam priamo zadat ciel,t.z. zvolit si krajinu,zapisat mesto,potom ulicu a cislo domu.Je tam len tlacitko HLADAT.Tam ked zapisem svoj ciel,tak najde len body zaujmu,potom musim kliknut na body zaujmu v sirsom okoli,ci tak nejak to tam je, a az potom mozem zvolit krajinu a vypisat adresu.A aj to zalezi na tom,co som zapisal do predosleho okna.Neviete nahodou,ci hyundai neuvazuje o novej rozumnejsej aktualizacii?
Hyundai Tucson STYLE,1.6GDI,M6,97kW, r.2019
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Do pole "HLEDAT" napiš adresu v pořadí ulice, číslo, město.
Ano, vymyslel to naprostý KRETÉN!!!
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od sarin007 »

Přidávám se k tomu kreténovi. Jako nápad fajn, na zadání je to rychlejší, ale už to nehledá to co dřív. Nikdy nebyl problém zadat město,ulici, občas to nemělo v databázi popisný číslo, ale NIKDY se mi nestalo, že jsem nemohl zadat ulici. Teď je to spíš taková hra - co musím zadat, aby mi to našlo to, co chci, aby mi to našlo. Před měsícem jsem jel do Levice na Slovensko. Dřív stačilo zadat město, ulici a už se jelo. Teď zadám Levice, nenašlo nic, tak zadám ulici, nic, zadám ulici + Levice, nic. Zadám "Slovensko Levice" a pak mi to teprve nabídlo cíl ](*,) Nebo penzion. Zadám Penzion Dastan, nic, ulice, nic. Pak zjistím, že když zadám jen "Dastan" bum a už mě naviguje. Prostě chtěli jít fulltextovým vyhledáváním a to prostě nefunguje ](*,)
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tenhle poslední upgrade je vůbec příšerný shit - klidně Ti hodí problém na trase 16 minut, ale o přepočítání se ani nepokusí, musíš to po tom krámu vyloženě chtít. A to aspoň v Tucsonu TLE tu ikonu se zpožděním vidíš (kdysi na ní stačilo kliknout a rozbalilo se co je kde za problém) a vyhledáš si, ale 10,25 v i30 PDE už tuhle ikonu ani nemá, musíš si během cesty průběžně v podmenu kontrolovat jestli se neobjevil problém ](*,) ](*,) ](*,) .
Když to tak píšu, tak nabývám velmi silného dojmu, že postupnými ugrady originál navigace učinili nepoužitelnými - asi podám na :hyu: TO pro poškozování cizí věci, to by s nimi možná mohlo zahýbat :-k ...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od sarin007 »

Tak to není už ani po novém upgradu v Tucsonu 2018, jak píšeš, dřív na tu ikonu stačilo kliknout a hned jsem viděl, kde je problém. Vůbec ve staré verzi stačilo na všechny ty ikony jen klikat. V nové verzi mají jen informační funkci, musím do menu - doprava a pak až vidím co se děje. Jinak naštěstí funkce navigování trasy jako takové zůstala ke spokojenosti, samozřejmě, že jako každá navigace udělá někdy přešlap, i když mám pocit, že před upgradem fungovala snad na 100%, teď těch drobných přešlapů dělá víc. Ale pořád funguje násobně lépe než co jsem měl extérní navigace, ty si zkracovali cestu pořád. Ale začínám se pomalu obávat toho, co nového další upgrade přinese ](*,)
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
jardo.s
*
Příspěvky: 29
Registrován: 31 bře 2020, 18:54

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od jardo.s »

Asi si ten chlapik myslel,ze vymyslel zjednodusenu verziu a pritom je to hovadina.
Hyundai Tucson STYLE,1.6GDI,M6,97kW, r.2019
kareljebavy
Příspěvky: 1
Registrován: 31 srp 2021, 14:23

Re: Navigacia Tucson 2019

Příspěvek od kareljebavy »

Tento problém je i u I30 od srpna 2021. "Grétu" :twisted: na ně, dají Vám tištěný návod k navigaci ani jí teď neodpovídá.
Odpovědět

Zpět na „Tucson II“