Tuscon 2016 brzdový pedál

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jojobb
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2022, 21:48

Tuscon 2016 brzdový pedál

Příspěvek od Jojobb »

ahojte,
v podstate je to taka maličkosť možno a možno nie. Brzdí všetko naštasie v poriadku ani žiadne vibrácie do volantu alebo pedálu.
Probléme je len ten že som asi mesiac dozadu prešiel na Tuscon z zo staršej audiny, kde mi to proste nerobilo a teraz som z toho nervózny ani na inom aute som si to nevšimol.
Proste vadí mi brzdový pedál. Neviem či je to chyba a treba ísť do servisu alebo je to normálne.

Keď je aj vypnutý motor a stojím na mieste idem k pedálom a zatrasiem s nimi rukou tak plynový a spojkový v pohode nevydávajú žiadne zvuky ale brzdový má ako keby väčšiu vôlu a počuť taky hrkotavý zvuk. Nič strašné ale otravné pokiaľ sa na to človek zameria. Všimol som si to tak, že som zavadil nohou o pedál keď som zastavil.
A niekedy mi to vadí aj pri šoférovaní hlavne keď som sa na to zameral a je tam ako keby vôla a ten zvuk v provom momente počujem. Neviem to lepšie vysvetliť ako by som mal pocit že ten brzdový pedál nie je dobre utiahnutý a labilnejší ako na dákom lacnom starom aute. Brzdí dobre (aj účinnosť, ani mäkký, tvrdý, vracia sa, )ale je to vyločkanejšie, take cukanie.

Má to niekto ešte podobné ?
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Tucson II“