Kontrola Stk

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

Jak jste absolvovali Stk??

Ano,prošel(a) jsem!
100
90%
Ne,neprošel(a),proč???
11
10%
 
Celkem hlasů: 111

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Kontrola Stk

Příspěvek od ivan »

Množí se případy s velkou tvrdostí na stav motorových vozidel!!
A tak by Mě zajímalo jak jste kdo dopadl!! :wink:
Chtěl bych si udělat všeobecný obrázek,jak to u Vás v každém kraji chodí!!No a zajímaly by Mě i nejčastější závady!Na na značce Hyundai!!
Kdyby jste byli tak hodní??Dikec! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Maska
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 čer 2005, 15:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maska »

14 dni pred vyprsenim STK jsem si na to vzpomnel ;-) Okamzite (a bez pripravy) jsem vyrazil .. na mycce bylo plno, tak jsem to ani neumyl a vzhledem k tomu, ze mam 11 let (ted uz 12 :-) ) stary vuz jsem prosel jako nuz maslem. Naopak jsem byl pochvaleny 8) Jen me upozornily na volny cep u ramene rizeni (hned jsem to odstranil) jinak vse v naprostem poradku. Priznam se, ze jsem tam jel spis proto, abych zjistil co budu muset dat do poradku, nez to bude na ostro (prvni STK od koupi) :shock: .. a ejhle :D
Sonata II (Y-3 97´) 2.0/16V GLS
SantaFe 4WD V6 (02)
Sonata II (Y-3 94´) 2.0/16V GLS
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Hyundai Coupé prošlo v pohodě... ale předtím jsem měl Renault Clio a s tím mě vyrazili, důvodem "prasklá tyčka stabilizátoru". Je to taková mrňavá věc, automechanik, který ji vyměňoval, se strašně divil, že se od STK vyráží už za takovou kravinu. Příště každopádně půjdu jinam.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lantra taky prosla...ale to ji mel jeste tata, ted ma navic o cislo vetsi kola, sirka zachovana, jen profil 60->50...a jeste ty folie...ale toho se nebojim...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

V listopadu bez chyby a ještě s pochvalou za udržovaný a ošetřený podvozek a podlahu. Pouze mi seřídili světla, folií a širších kol si nikdo nevšiml. :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

STK mě čeká na jaře, tak jsem ještě v klidu. Jinak tady unás ve Strakonicích jsou na STK(šlušně řečeno divný) kdysi s Favoritem mě vyrazili kvůli nesvítící přední mlhovce (studeňák v patici). Dle skušeností kamarádů doporučuji pro západočechy a jihočechy STK Horažďovice a Vlachovo Březí. Jinak pojedu do Horažďovic mám to za humny. Přeji ať Vám projdou miláčci bez závad.
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

prosek jsem v HK v opelu na hradubicke bez pripominek, jen na emisich mi rekli ze mi jde do vyfuku vzduch. Jak jsem pozdeji zjistil, byla tam dira jak krava.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja byl na konci zari a bez problemu.. samozrejme mi napsali netestnost prevodovky a motoru, to pisou snad automaticky.. :lol: koroze zadnich lemu si nevsimli a do interieru vubec nekoukal, ikdyz tam nebylo co kritizovat.. zvlneny kotouce taky nevadili.. :) jediny co je mi fakt divny, ze jsem prosel emise se studenym motorem!! jen mi rikal ten technik ze se nak pomalu vohreva to auto, ale vubec me to netrklo ze je termostat v haji, ani jeho nee, no hlavne ze sedeli hodnoty noo.. :lol:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

prozatim sem vzdy prosel.... :wink:
byl by nejaky problem do tydne sem zpet s problemem jiz odstranenym
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ja mel zatim problem s emisema pri prihlaseni - lamda + vaha...

No ale pak bez problemu...
Uživatelský avatar
Pedro
*
Příspěvky: 42
Registrován: 08 kvě 2005, 10:28
Bydliště: Studénka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedro »

bez problému-přímo naostro-končí stk jedu -v poho super.
kejdak
*
Příspěvky: 16
Registrován: 07 srp 2005, 21:48
Bydliště: Praha

Příspěvek od kejdak »

předevčírem jsem byl na 1. stk s elantrou, žádná (ani lehká) závada, ale taky se jedná o "nový" auto. Loni jsem měl lantru z roku 95 a měl jsem 3 vážný závady: nebrzdící LZ kolo (zrezlej kotouč) - rozdíl mezi kolama na jedný nápravě byl více než povolených 30 % (asi 38), pak ohnutý zažný zařízení, resp. to železo, na kterým je přidělaný, vč. rozbitý zásuvky. U tohodle moc nechápu, co na tom ohrožuje bezpečný provoz. Třetí vážná závada (?!) byl nefunkční motorek výškovýho nastavení PP světla - Ten mě stál 3000. Myslím, že byli příliš přísný (ty brzdy respektuju - auto musí brzdit, ale s tím abs se to vůbec nijak negativně neprojevovalo...). Jednalo se o STK JISTAB Horoměřice u Prahy. Myslím, že hlavním problémem bylo, že nedostali úplatek...dřív jsem tam byl i jen s papírama bez auta a prošla š120 z roku 85....
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

dnes jsem udělal dovozové STK a bez problému vše je tak jak ma byt.Brzdy brzděj motor emise o.k čepy minimalni vule.Jak řikam přijel jsem a za pulhodky jsem byl pryč. :D
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Dastin

Příspěvek od Dastin »

ze starou Lantrou(1993) jsem byl dvakrát a vždy v poho u té nové co mám teď mě to čeká až příští rok v lednu tak se uvidí. Ale pojedu bez obav. Známí má Lantru sedana z 1998 a poprvé v roce 2002 byl na technické (u nového auta se poprvé jde po čtyřech letech) možná už to neplatí, ale tehdá ještě jo, tak neprošel. Měl zarezlé brzd. destičky v brzdiči na jedné straně(v zadu) tak se to vyčistilo a bylo vše OK. Po dvou letech jel znovu a OK.Když jde o brzdy to bych byl taky nekompromisní, ale někdy vyhazují k vůli takovým kravinám, že člověk až žasne. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Zatím jsem byl jen s motorkou a v poho :P Auto mi čeká až za rok,ale už teď vím že pro Plzeňáky je nejlepší STK ve Vejprnicích.6ádný fronty,ani buzerace...Nádhera a ještě ty chlapy co to maj dělají veterány,takže i oko si přijde na své...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Pokec“