Pojištění

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Ahoj všem,

snad se nikdo neurazí, když to jsem dám, ale jelikož jsem začal spolupracovat s nějakými pojišťovnami, nabízím Vám možnost sjednání povinného ručení či havarijní pojistky a ušetření Vašich penízků (dávám vždy maximální slevy). Přikládám sem tabulku povinného ručení, které je tou horní hranicí. Dražší to mít nebudete ať máte vyježděné bonusy či nikoli. Pokud by měl někdo naopak bonusů hodně, zkusili bychom to ještě přesněspočítat a třeba nám to vyjde ještě levněji. Dražší to však nebude !

Povinné ručení kalkulačka >>
Reklama
 

Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od delphino »

před pár dny jsem chtěl změnít pojištovnu, měl jsem nabídku to mít někde levnější, ale zjistil jsem, že když zajdu ke svý, že to chci ukončit, dají mi výpověd až někdy v září, leda, že bych přinesl, že jsem jakoby auto prodal, čestný prohlášení atd, ale to je docela zavažný právní závazek, kdyby se na to příslo...děs :/
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Ahoj, máš pravdu. Rychlé ukončení pojistky se řeší "kupní smlouvou" na automobil. Kopii nebo naskenované to zašleš na příslušnou pojišťovnu a k tomu dni ti to ukončí a přeplatek vrátí buď složenkou nebo na účet podle toho, jak kdo chce. Úplně košer to asi není, nicméně to tak funguje. To už si ale musí zvážit každý sám zda si počká nebo to tak udělá :-k
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Dr Meduza »

me poradily dat si na jeden den auto do depozitu
sice je za to poplatek, ale je to naprosto legalni cesta a nikdo nemuze mit zadnou namitku
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

I tak se to dá řešit ale já jsem se ještě s problémem v tomto ohledu nesetkal a po pravdě letět na úřad se značkama atd, to bych se na to vykašlal :o) Při nejhorším člověk může říct, že kupující od kupní smlouvy druhý den odstoupil.
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Týýý jo...všichni máte pojištění, s kterým jste spokojeni ? Nikdo nechce zkusit ušetřit korunky ? Můžu komukoli vypočítat cenu na míru dle bonusů a kdo bonusy nemá, i tak může mít zajímavé ceny ve flotilové pojistce hm ?
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Dr Meduza »

no ja asi budu potrebovat spocitat pojisteni na XGcko protoze to jinak je morda, bonus by moh bejt za 24 mesicu nebo neco podobnyho, nejsem si jistej kolik bylo bezeskodnyho na favoritu
ikdyz na kupecko by se taky levnejsi hodila, a tam konci smlouva v za par mesicu, tak by to mozna nebylo od veci :-k
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Vida, jestli tě můžu poprosit, hoď mi do mejlu nebo SZ buď kopie techničáků jestli máš možnost naskenovat nebo alespoň napiš udaje jako je celková hmotnost, r.v., objem motoru, tvoje psč a RČ ( to kvůli zjištění bonusů ). Dám ti pak konkrétní nabídku a můžeš popřemýšlet :o) Je to samozřejmě vše nezávazné.

Danouch
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pojištění

Příspěvek od Hardcam »

Za kolik umis Getze 1.1 2003 46kW, mesto do 30ti tisic, vek 25 let, bonusy 3 roky, s pojistenim vsech skel a odcizeni (75000Kc)?
Na i30 se ptat nebudu, protoze tu mi asi lip nez autosalon neudelas,. kdyz jeste vezmu v potaz, ze to mam u Cesky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Jestli můžu poprosit i tebe, dej mi do mejlu nebo SZ klidně od obou aut kopii techničáků nebo alespoň napiš celkovou hmotnost, r.v., objem motoru, tvoje psč a RČ ( to kvůli zjištění skutečných bonusů ). Pokud ti dělali nabídku na pojištění v autosalonu a u český, měl bych se myslím dostat taky na lepší cenu. Není nic jednodušího než to zkusit že ? Alespoň si ověříš jak na tom jsi :o)
Danouch
*
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009, 22:27
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Danouch »

Díky všem, co se ozvali pře SZ, kdybych na někoho zapoměl, kopněte do mě prosím :o))
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Espero »

Minulý týden jsem uzavřel pojištění právní ochrany s pojišťovnou D.A.S. Kryje to všechny členy rodiny, dům, sousedské vztahy, pracovně právní vztahy, auto (dacii) a mně a mojí ženu jako řidiče. Nevztahuje se to na na auta typovaná jako nákladní a tedy i Hyundai H1, na ten jsem si musel 2 000,- Kč připlatit. Nevztahuje se to ani na rodinné a manželské právo.

Pojištění kryje problémy ve všech evropských zemích mimo Turecka - právní zastoupení do výše 500 tis. Kč a také kauci, pokud by nás chtěli strčit do vazby, rovněž do výše 500 tis. Kč.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pojištění

Příspěvek od Hardcam »

Ja uz to mam letos tretim rokem a zatim nebylo potreba vyuzit =D>
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Espero »

Tak to blahopřeju. No jsou v životě situace, kdy se tu a tam nějaký ten fiškál hodí, jakkoli si jich jako lidí moc nevážím.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pojištění

Příspěvek od Hardcam »

Vlastne od doby, co to mam, se mi pohromy vyhybaji, ale prvotni impuls byl prave dve nezavineny nehody a poskozeni auta :mrgreen:
jinak pokud budu napr. ridit opily, zpusobim nehodu atp., tak se na me tahle uzasna vec nevztahuje...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“