Pojištění

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Espero »

No mě čekají spory s vesnicí ohledně textů smluv za vodu, kterou nechci podepsat jako jednostranně nevýhodnou a v souvislosti se zneužíváním pravomoci veřejného činitele (starosta - ČSSD) a bude na mně, kdy tu smršť rozpoutám. Nedávno jsem dal žalobu na zdrušení výběrového řízení dětí do školky z důvodu porušení ústavních práv - diskriminace podle toho jestli jejich rodiče mají zaměstnání nebo nemají (do toho mi už bhužel pojištění nezasáhne) atd. Trošku jsem se rozhodl místním socanům kteří to tam vedou osladit život.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pojištění

Příspěvek od Hardcam »

Na socany je potreba mit pevny nervy, to jsou heozny nezmari...uz jen netrpelive cekam, kdy Ratha porazi tramvaj...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Damian
**
Příspěvky: 136
Registrován: 02 kvě 2010, 22:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Damian »

Hmm.....to by musela srazit jeho vládní/magistrátní vozidlo, nevěřím že by ho mohla zastihnout jak chodí po svých...

Zrovna v jeho případě (a některých dalších) hlasuju pro zavedení sériové výroby Škody Ferrat. Nám krev pije, tak že by mu to někdo dobře vrátil :mrgreen:
Lantra 1,8GT 93kW, rok 94
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Dr Meduza »

Damian píše:Hmm.....to by musela srazit jeho vládní/magistrátní vozidlo, nevěřím že by ho mohla zastihnout jak chodí po svých...

Zrovna v jeho případě (a některých dalších) hlasuju pro zavedení sériové výroby Škody Ferrat. Nám krev pije, tak že by mu to někdo dobře vrátil :mrgreen:
(trochu OT) nahodou me "Ferrata" bych si koupil, to je pekny auto, me se libej tyhle stary "sportaky", az jednou budu bohatej, tak bych si chtel koupit Delorean
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Damian
**
Příspěvky: 136
Registrován: 02 kvě 2010, 22:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Damian »

Naprosto rozumím. Ferrat byl po designové stránce hodně zajímavá záležitost. Delorean je taky moc pěkná věc.
Můj osobní sen je Tatra 603/2.
Lantra 1,8GT 93kW, rok 94
Odjinud
***
Příspěvky: 900
Registrován: 11 čer 2020, 15:30
Bydliště: Praha

Re: Pojištění

Příspěvek od Odjinud »

S dovolenim ozivim toto tema - panove, kde (jak) si pojistujete auta? Mate napr. osvedcene nejake ty on-line srovnavace pojisteni?

Ptam se proto, ze jsem dal vypoved te vychozi pojistky od Uniqua (zdrazili a skocil mi GAP), co byla de facto povinna pri koupi auta a znamy pojistovak, co mi leta delal pojistky, uz s tim mezitim skoncil, takze si budu muset najit neco sam (POV a havarijko, na rok stare i30).
červená i30 III/FL combi, 1,5 DPi / 81 kW, comfort
--- ex: ---
červený ford focus mk.I, 1,6i / 74 kW
červená škoda felicia Lxi, 1,3 MPI / 50 kW
červená škoda 130 GL, 1,3 / 43 kW
motorol
***
Příspěvky: 725
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: Pojištění

Příspěvek od motorol »

Zkusil jsem asi dva srovnavace. Dal tam tel, mejla, zavolali mi, debatovali jsme nějakou dobu a vysledek byl, ze každá pojišťovna to má jinak, takze stejná pojistka nejde(jiný limit na škodu, na pojisteni sklel, blbosti okolo, odhadujes cenu auta, která se blbě zjišťuje). Bude jen podoba a rozdíl v cene byl asi 100 Kč, takze mi přišlo skoda casu nekde běhat a davat výpovědi.
Univerzální rada na levnou pojistku neni, nekdy pomůže srovnavac, jindy známy, jindy návštěva konkrétní pojišťovny.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Stringo »

Mě zdražila pojistka po roce jen o to pokračování GAP
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Foxy
**
Příspěvky: 126
Registrován: 08 čer 2021, 17:57

Re: Pojištění

Příspěvek od Foxy »

Čo sa týka poistenia, tak môže byť lacnejší balíček - ak máš u jednej a tej istej poisťovne napríklad poistenú nehnuteľnosť, domácnosť, alebo blbosť, alebo životnú poistku a podobne, tak ti môžu ponúknuť lepšiu sadzbu na havarijko a pzp.
i30 Fastback 1,5 T-GDI MHEV IMT Family Smart (11/2021)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění

Příspěvek od Espero »

Já mám na Peugeota pojišťovnu Allianz. Jde tam o to, že sazby pojistného jsou pro povinné i havarijní nasmlouvány podle projezdu. Já jsem si stanovil 10 tis. km ročně a pojištění mám asi o 1/3 levnější než jsem ho měl dříve u Generali, od které jsem po fúzi s ČP odešel, neboli téměř o 5 tis. kč. Ten limit neznamená, že nesmím ujet více, ale když ujedu někde mezi 10 000 a 12 500 se pojištění zdraží o cca 1 500 Kč formou doplatku, čím vyšší projezd nad limit, tím vyšší pásmový příplatek, stoupá to tam po těch 2,5 tis. km.

Na veterána mám ČPP - pojišťoven, které je pojišťují za výrazně nižší sazbu moc není. Motor je tam 1,72 litru a platím povinné ručení 400,- ročně, havarijně to pojistit nechtějí.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
rybak1057
*
Příspěvky: 78
Registrován: 06 úno 2021, 17:42
Bydliště: Praha

Re: Pojištění

Příspěvek od rybak1057 »

Pred povinnou pojistkou od Uniqa jsem mel pojisteni pres maklere, konkretne Nemecpartners
Byl jsem spokojenej, starali se a bylo to levnejsi vzdycky, aspon o neco
schvalne jsem jim poslal soucasnou smlouvu co mi vymyslej lepsiho na dalsi rok

Pani rikala, ze naceni klidne cely Hyundaiforum, takze ji klidne piste volejte :D

Kód: Vybrat vše

Pozn admin.

NEPLACENÁ REKLAMA !!!
I30 1.5DPI kombi Comfort 16" 2021
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2042
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Pojištění

Příspěvek od milosh »

Stejně jako na nákupy na netu používám srovnávače, tak i na výpočet pojistného.

Klik: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=1&t=38560
Odjinud
***
Příspěvky: 900
Registrován: 11 čer 2020, 15:30
Bydliště: Praha

Re: Pojištění

Příspěvek od Odjinud »

S tou neplacenou reklamou bych to tak nehrotil. Rybak to urcite myslel dobre, sam z toho zrejme nic nema; to bychom tady mohli mazat odkazy na servisy, dodavatele doplnku, ND atd. proste vsechny zkusenosti, co mame, na ktere se ptame a zde sdilime.
červená i30 III/FL combi, 1,5 DPi / 81 kW, comfort
--- ex: ---
červený ford focus mk.I, 1,6i / 74 kW
červená škoda felicia Lxi, 1,3 MPI / 50 kW
červená škoda 130 GL, 1,3 / 43 kW
rybak1057
*
Příspěvky: 78
Registrován: 06 úno 2021, 17:42
Bydliště: Praha

Re: Pojištění

Příspěvek od rybak1057 »

Jo no, bylo to v dobrym pro Hyundaiaky, nemam s nima nic nez ze jsem driv byl klient

A jsem rad ze jste mi to pripomneli, uz mam od nich nastrel za -3000 rocne pov+hav+skla u koop, oproti ty povinny uniqa pojistce

Takze ja se asi vracim k maklerum, konkretne k ty jedni pani od nich kterou teda nejmenuju 😀, ktera se starala, hlidala mi vypovedi pojistek a vzdycky nabidla pouzitelny reseni
I30 1.5DPI kombi Comfort 16" 2021
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Pojištění

Příspěvek od Boryš »

milosh píše: 05 říj 2021, 20:37 Stejně jako na nákupy na netu používám srovnávače, tak i na výpočet pojistného.

Klik: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=1&t=38560
Tak ty srovnávače jsou dobrý opruz. Nic vám moc nesrovnají, jen dáte na sebe odkaz a pak vám pošlou nějaký výběr, co není vůbec úplný. A i když nic neuzavřete tak pak furt prudí... A ti co to zařizují houby vědí o všech zákoutích jednotlivých smluv. Já třeba řešil dost dlouho pojištění domácnosti, kde mi eneuvedli garáž. Furt to nemohli pochopit proč musí být ve smlouvě uvedená... Až jsem to musel řešit přímo s pojišťovnou, i když tam tvrdili, že to musím řešit s těmi kde jsem smlouvu uzavřel.

A ten váš odkaz je také jen reklama... Není jen ePojištění a není to kalkulačka... Nechci nikomu posílat své nacionále kvůli porovnání čehokoli.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“