Politika a vše kolem ní

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Hezky, jen se toho nikdo nedozijeme. A i kdyby to nakrasno slo, je to beh na tolik let, ze vse "stare" bude promlcene.

matysek: prokud k protistrane napises pouze to, ze Zeman je gauner, pak ti musim pripomenout i tohle, neb i ty patrne nemas soudnost.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Až budou média a voliči dělat ze Zemana poloboha a budou to zdůvodňovat zvláštními argumenty,budu reagovat stejně.

Ty vole co dělám špatně.Copak se na té stránce zobrazuje něco jiného než mně.Něco napíšu a dostanu odpověď na něco úplně jiného o čem jsem vůbec nepsal..
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Za to muze softwareova kulicka :mrgreen:

Ok, serme na to, nejde o zivot.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od valach »

Takže kdo s tebou nesouhlasí tak je buran a maloch? Je zajímavé, že KS adoptovali v jeho 20 letech a dostal majetek v zahraničí, u nás se na tituly hrabě nehraje a tak díky Havlovi přes chartu se sem v roce 89 nasral a jelikož neměl u nás nárok tak přes rakouské soudy dostal v restitucích majetek spět. A on také prohlásil že se bude snažit o zvýšení dph. Uvidíme co bude dál, ale já si stojím za Zemanem. A naprosto souhlasím s tím, že by se měli prokazovat majetky a kdo není schopen to prokázat, tak ke stěně a střílet. Zlodějů a lumpů je v naší politice čímdál víc. Ale seru na to, Každý máme svůj názor a pokud nejde o život tak jde o hovno.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od antek »

Ono to chce vždy nazývat věci správnými jmény
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od 69pavel »

matysekul

ja nejsem z tech kteri musi za kazdou cenu posledni slovo, je mi to uplne jedno kdo ho ma posledni,

all
jen mi vadi ze v teto republice vitezi gaunersky rozum a jednani nad poctivym,ani jeden zakon ktery byl udelany od roku 1992 neni v poradku a jsou to zpatlaniny v kterych ti gauneri klickujou a novelizace delaji pro sebe aby v budoucnu nemohlio byt postizitelni za to spachali v minulych letech

za sebe muzu rict ze jsem uz prosel vsim krom politiky,dokonce jsem i podnikal a veskery majetek ktery vlastnim muzu dolozit do posledni koruny.takze o svuj zivot ci rodiny nemam zaden strach,kontrolou bych prosel,zel jinych je spousta co by neprosli.
takze kazdej si musi hrabnout do sveho svedomi.
kdybychom meli byt u spravedlnosti tak ani jeden kandidat na prezidenty by neprosel kteri byli navrhovani. navic u nas neni zadna osobnost ktera by toto mohla zastavat s cistym stitem.
kdybych se mel dat jeste na politiku tak Pinochet by byl hadra a slaby odvar a to jsem lidumil.ver tomu ze jsme v cesku a zadne jine narodnostni mensiny by se tu neroztahovaly a nebyly tu dvoji napisy v pohranici,nikde ve svete to neni, jen u nas v tomto bordelu a takovych veci je spousta.holt nekteri by to tezce nesli ale meli by na vyber, bud budes drzet krok nebo tahni za hranice a tam si mluv jak chces. a to muzem pokracovat u kazdeho problemu v teto republice...........
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

69pavel: Pavel to psal predpokladam me, jsem Pavel stejne jako ty a dalsi Pavlove, co se teto debaty zucastnili...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od 69pavel »

zacatek jsem psal matyskovi,mel pripominku na predchozi strane ze musim mit posledni slovo,ostatni jsem psal svuj nazor pro vsechny,nikomu konkretne

pokud nekoho trapi svedomi je to ciste jeho vec a on sam musi zhodnotit sve priority
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Hardcam správně :mrgreen:

69pavel,omlouvám se za nedorozumění.Bylo to moc rychle.On je to tu samý pavel včetně mně :D
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od 69pavel »

matysek v poho,mne se omlouvat nemusis, pokud chci tak vyjadrim svuj nazor a za nim si taky stojim,je pravda ze kdybych mel v nekterych vecech ohledy a trochu jinak to prezntoval mohl bych byt vyse nez jsem ted ale nechci,jsem jaky jsem,treba casem jeste prijde tato sance, nikdy nevis co bude priste.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Nápodobně =D>
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Pánové, i mě se samozřejmě zamlouvá a líbí prohlášení Miloše, že ihned po uvedení do hradních komnat, zjistí, prošetří a případně potrestá autory amnestie a ti, co se kolem teho motali a stejně tak krásné prohlášení, že se co nejdříve bude snažit prosadit majetkové přiznání a případné zabavování majetku. Bylo by to krásně, vážně by to bylo fajn. I já, a i jistě i další voliči a přiznivci Karla Schwarzenberga to tak chtějí. Problém je ale v tom, že on to pan Miloš nikdy, nikdy, neudělá, neprošetří a nedotáhne do konce. Nikdy! Byli to prostě jen předvolební a krátce povolební medové slinty, na které velké většina lidí slyší a díky tomu, že mu uvěřila, že napraví ty nekonečné křivdy, tak mu daly své hlasy. Naštěstí to nebude dlouho trvat a koncem března, nebo dejme tomu nejpozději v průběhu celého měsíce dubna, už bude muset vydat nějaké prohlášení a uzavření spekulací a doměnek ohledně amnestie Klause. Pak se vrátím k tomuto tématu a rád to ještě jednou připomenu, že pan Zeman jen tlachal a lhal a díky tomu se dostal na hrad.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Zato Karl ji podpořil.A loutkoherec Kalousek už vidí kolik odlovil oveček a už plánuje Karla premiérem ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od tatchwud »

lada 71 píše:to lada 71
=D> Ale to my, co jsme Miloš Pravdomluvného nevolili víme. Největší bomba ale bylo prohlášení Venci - dosluhujícího prezidenta, že láska a pravda zvítězila nad lží a nenávistí. ](*,)
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Jo, tak to heslo o pravdolásce, co použil snad prvně v životě Vašek Klausů, tak to mě taky pobavilo. I já jsem si tak nějak všiml, že buď jsem na Mirka Kalouskovic neměl štěstí, ale asi se raději těch 14 dní během předvolební kampaně vytratil z očí veřejnosti. Je pravda, že mezi lidma je Míra hodně neoblíben, nebo-li je málo oblíben a tak asi raději vůbec nelezl před kamery ani nevydával nějaké prohlášení, aby nesebral Kájovi nějaké hlasy. Málem jsem Mirka dnes v televizy po 14-ti denní odmlce nemohl ani poznat.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Odpovědět

Zpět na „Pokec“