Rozvodovy pravnik Praha

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Rozvodovy pravnik Praha

Příspěvek od Gyngy »

Kluci,
nejak jste mi odbocili nekam, kam jsem to nesmeroval.

Vazim si kazdeho nazoru. Chci ale podotknout, ze ja nechci VIC nez polovinu vseho co jsme za dobu manzelstvi nastradali.
Nechci 75 %, chci idealni polovinu. A jiste uznate, ze polovina z 9 milionu a polovina z 15 milionu je sakra rozdil.
Ja chci jit dal, chci zit normalni zivot a chci mit kde bydlet - na to potrebuji penize z domu.

Tom
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvodovy pravnik Praha

Příspěvek od Stringo »

Já to taky nemyslel tak, že se spočítá příjem podle skutečnosti a procentuelně se to rozdělí. Já jen říkám, že pokud by chtěla protistrana jakkoli "vyjebat" s majetkem, tak bych šel přes mrtvoly taky.

To s tou dovolenou byl doufám jen žertík ne? Tady se nebavíme přece o tom, kam jsme jeli na výlety, dovolené nebo kdo koupil nábytek, tady jde o majetek v řádu milionů a tam by měla být jasná pravidla a mantinely. Každopádně s tím výživný je to taky na pěst, tak se rozvedené ok, majetek na půl ok, a jako co, ona se do práce nepohrne a ty ji bude platit komfort? Už vidím jak většina lidí tohle protistraně rádo dopřeje :lol: tohle znám dokonce z blízkého okolí, známého ex slamdonorace až po 3 letech, kdy nastoupilo jejich dítě do školy, do školky ho odmítla dát a tak musel cálovat, stejně pak do práce nenastoupila, byla pohodlná. Ono je to i soudy, jak se táhnou, nevím teda jak to je, jestli platíš výživné i po rozvodu, nebo jen než se rozvedete, to jsem nějak nepochytil, ale ten známí řekl, že když je po letech konečně rozvedli po všech možných přemlouváních, tak že měl konečně klid a platit přestal...

A to že to vzal na diskusi je úplně jedno, zeptal se a třeba mu někdo pomůže, dneska je rozvod úplně běžná věc, není se za co stydět. Vic bych se styděl napsat na fórum třeba to, že jsem neschopnej si přečíst manuál k autu a nevím jak se zapíná výhřev zrcátek, nebo jak se dostat do voleb nastavení na palubním počítači :lol:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Rozvodovy pravnik Praha

Příspěvek od Boryš »

Stringo, polovina ze všeho je jasná. Ale ty jsi psal o tom že když ty přinášíš v manželství 75 %, tak že bys chtěl těch 75 %. No asi jsem tě špatně pochopil... A ta dovolená jako příklad je k věci. Určitě takoví lidé existují, co říkají já přináším 75 %, ty jen 25%, podle toho si každý budeme žít (ne až po rozvodu, ale již v tom manželství, a při rozvodu takové dělení tím tuplem)...

No a pokud někdo chce celý barák a snaží se snížit jeho hodnotu rapidně pod tržní, tak je třeba bojovat. A určitě nechat udělat nezávislý odhad hodnoty jak jsi psal.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvodovy pravnik Praha

Příspěvek od Stringo »

No já to psal kvůli tomu, že bych potom taky chtěl za každou cenu od soudu spravedlnost, protože většina ženských tě bude chtít za každou cenu oškubat, proto jsem dával za pravdu Gyngymu ať bojuje a nenechá se oškubat...

Asi nemá víc smysl to rozpitvávat, držím pěsti :wink:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pokec“