Podfukování těsnění...

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Podfukování těsnění...

Příspěvek od Dewxik »

Po pár měsících se mi ukázala celkem nepříjemná vada. U dveří řidiče mi začalo podfukovat těsnění, sice je stále vodotěsné, ale při 80 Km/h vydává nepříjemný zvuk. Zatím jsem nedokázal najít správné místo, těsnění vypadá na obou stranách vozu stejně.

Prý stejnou vadu mají některé škodovky, ale lepit silikonem se mi to zatím nechce. Zkusím servis a uvidíme...
Reklama
 

Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od shawt »

A nemuzou to delat krytky zrcatek, tak jako u me?
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od Dewxik »

Mám sice mezírku mezi plastem a dveřmi předního zrcátka. Mě ale fouká na druhé straně, přímo za hlavou řidiče. Musím si udělat den kdy budu experimentovat s lepící páskou a pak se snad uvidí...
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od Dewxik »

Jo zapomněl jsem odpovědět jak jsem dopadl. Dveře mi v servisu lehce přitáhli, zřejmě posunutím zámku dveří. Už je to ok.
bubudorf
*
Příspěvky: 31
Registrován: 31 bře 2017, 12:49

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od bubudorf »

Ahoj ,mám ten samý problém a když jsem to reklamoval, tak si s tím nevěděli rady .Můžeš mi sdělit servis ,kde ti to odstranili?
Dík Bubudorf
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od Dewxik »

Tam kde jsem ho koupil, je to Hyundai Most. Jen nějak přitáhli dveře a je to.

Auto už mám 8 měsíců a moje zkušenosti jsou: To těsnění u dveří, pak nějaký kovový zvuk od podvozku, ale jen občas a jen se staženým okénkem(Nevyřešeno zatím). Lehce prosezená sedačka řidiče, nějak moc mi teče rez ze středu kol? Pískání brzd při dobržďování, poslední dobou to už přestává. A u řidiče na tyčce která brzdí dveře, taky ulpívá nějaká rez z vnitřku dveří? No je toho dost že...

Kontakt na pana Brdu, vedoucího Mosteckého servisu je +420 775 424 050
D_a_v_i_d
**
Příspěvky: 142
Registrován: 15 kvě 2019, 14:45

Re: Podfukování těsnění...

Příspěvek od D_a_v_i_d »

Měl jsem s tím taky problém u hlavy řidiče. Od nového auta byl slyšet slabý průvan asi od 80km/h ve 110km/h už byl slyšet naplno. V servise zkoušeli dveře dotáhnout, ale už prý nebylo kde. Tak vyměnili těsnění (nevím které), ale to nepomohlo. Pomohlo až znovunasazení vnitřního gumového těsnění. Teď už je klid.
Hyundai i30 kombi 1.4 T-GDI STYLE NAVI GO Polar White model 2019
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Karosérie“