Touchup postup - problem

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Touchup postup - problem

Příspěvek od rychlyzadok »

Ahojte,
zatieral som tukanec od kamienku na kasni original HYU touch up fabrou. Naniesol som color coat (farbu) pockal cca 12 min, prilozenym brusnym "vankusikom" som na mokro farbu zarovnal, osusil prebytocnu vodu vreckovkou a cely happy z vysledku som na farbu po 1min sibol clear coat. Kedze som puntickar, prerabal som to asi tak na 8x, pokial som bol s vysledkom spokojny. No a mam problem, ktory som si zapricinil sam. Po mokrom zbruseni farby je v navode pisane pockat 10 min a naniest clear coat. To som nejak v tej radosti zo super vysledku neurobil a clear som dal skoro hned. Myslite, ze v tom je naozaj problem? S vysledkom som konecne spokojny, tak sa mi to nechce prerabat. Ide mi o to, ci moze dojst k zlemu prepojeniu vrstiev, pripadne vobec problemom so zaschnutim fabry ako takej. Vizualne vyzera vysledok velmi dobre, no trapi ma, co sa tam moze diat z chemickeho a lakyrnickeho hladiska.
Mozno sa niekto bude chytat za hlavu ze som uplny posuk :mrgreen: , no mne to pride celkom dolezite, nakolko hrdzu si na novom aute snad nepraje nik :roll:
Vdaka :D
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Karosérie“