Vrzganie od ulozenia tlmica

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Vrzganie od ulozenia tlmica

Příspěvek od rychlyzadok »

Ahojte,

uz dlhsiu dobu (rok) pozorujem pri otacani volantu v mensej rychlosti, alebo na mieste, gumove vrzganie v palubovke... Zacal som hladat a to vrzganie ide z prednej hornej casti tlmica v pravo (od ulozenia). Je to pocut, len ked klesne teplota a je vlhko, takze v tuto dobu uz skoro stale... V servise som to skusal reklamovat asi pred 3/4 rokom, no samozrejme sa to technikom nepodarilo navodit a teda s tym nic neurobili, lebo nic nepoculi #-o . Logicky to ale s vacsim najazdom pocut coraz viac a viac a planujem to znova nadhodit v lednu/januari pri garancnej.

Chcel som sa len informovat, ci ste uz niekto riesil podobny problem, ako ste dopadli a ci sa na to vztahovala zaruka? Ci to len premazali, alebo vymenili? Co sa tyka nejakych vacsich skod, mam sa obavat ze to ulozenie zoberie nieco so sebou?
Snad uz budem mat trochu stastia a nepovedia mi, ze (zas) nic nepoculi, lebo neviem ako ich donutim sa na to blizsie pozriet.

Vdaka. [-o<
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzganie od ulozenia tlmica

Příspěvek od JoKo »

neviem, ze ci som pochopil spravne a ci ti bude moja reakcia na nieco, ale...
mne vrzga od prednej napravy pri vytoceni kolies a prejazde cez nejaku nerovnost {napriklad na obrubnik, spomalovaci prah...}. vzdy mi vymenia silentblok motora a potom je 5-10 000km klud. nasledne sa to ozve, vymenia iny, a opat... uz mi menili asi styrikrat...
pri poslednej prehliadke mi premazali silentbloky, ze ked to bude vrzgat, tak sa mam zastavit. vrzga to, ale este som nemal cas sa zastavit, aby si tam nechali opat auto na cely den a mohli diagnostikovat pricinu...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Podvozek a řízení“