Sedačky Premium/Ultimate

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
macca
Příspěvky: 2
Registrován: 16 kvě 2019, 23:27

Sedačky Premium/Ultimate

Příspěvek od macca »

Zdravím, je tu někdo, kdo má i30 ve verzi Premium, a zkoušel před koupí auta sedačky i ve verzi Ultimate nebo obyč. Style? Jde mi konkrétně o tvrdost sedaček. Klasická verze mi nevyhovuje, jsou hodně měkké. Verze Ultimate naopak ano, ale nejsou dostupné jako skladovky (nemůžu čekat tři měsíce na výrobu). Našel jsem tedy skladovku ve verzi Premium, ale mám to úplně na druhém konci republiky, a nerad bych se točil hned zpět, pokud jsou ty sedačky měkké jako u Style. Prodejce mi nebyl schopný po telefonu nic říct, a jiná skladovka není...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Raikin
**
Příspěvky: 135
Registrován: 30 pro 2018, 09:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky Premium/Ultimate

Příspěvek od Raikin »

Tohle je takova dost subjektivni vec. Mam auto ve Style Ultimate a kozene sedacky jsou naprosto skvele. Dobre drzi telo, jsou pohodlne a ani po 1000km me nebolely zada. V Premium jsem sedel jenom v salonu a v tu dobu jsem vazne nejakou nevhodnou mekkost nezaznamenal. Predpokladam, ze ty sedacky budou trosku jine, prece jen kazda je z jineho materialu. Ale jestli jsou sedaky (penove vyplne) nejak odlisne... kdo vi.
Obrázek
Hyundai i30 Fastback - 2018 - 1.4 T-GDI DCT - 103kW - Style Ultimate
Skoda Fabia - 2018 - 1.0 TSI - 81kW - Style+
Hyundai i30 combi II 2017 - 1.6 MPI - 88kW
Hyundai Getz 2003 - 1.1 - 46kW
Toyota Yaris 2006 - 1.3 VVTi - 64kW
Audi A3 1997 - 1.8 - 92kW
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky Premium/Ultimate

Příspěvek od Stringo »

Já mám látkové Style a když jsem seděl v Ultimate, tak kromě toho, že se mi líbily víc a měly pocitově větší božní vedení mi připadaly stejně měkké jako ty základní. Podle mě je to stejné nebo je v tom minimální rozdíl, možná placebo efekt. Tohle budeš muset sám porovnat a hlavně je rozdíl když budeš sedat do auta nového, nebo třeba po 30000km kde už ty výplně budou "sednuté"
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“