Sedadlo řidiče výbava Style

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Sandak
*
Příspěvky: 44
Registrován: 04 dub 2019, 08:26

Sedadlo řidiče výbava Style

Příspěvek od Sandak »

Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat zda jste se někdo nesetkal s podobným problémem jako já. Mám výbavy Style a najeto cca 23tis km.

Vůbec se mi nedaří se uvelebit na sedadle řidiče a celou cestu se pořád nějak vrním a přesazuji zadek ze strany na stranu. Mám pocit, že mě tlačí levý kraj sedačky do nohy. Zajímavé je, že na sedadle spolujezdce se mi jede pohodlně :-k a do cca 10tis km jsem to vůbec neřešil.

Vážím necelých 80kg, takže váha by neměl být problém a přijde mi zvláštní, že by sedačka byla prosezená po necelém roku používání. Na první pohled není nic poznat.

Nesetkal jste se někdo s podobným problémem?

Očekávám, že pokud s tímto půjdu do servisu tak mě se smíchem otočí ještě ve dveřích #-o
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW DCT 2019 (Polar White, Style, NAVI)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Sedadlo řidiče výbava Style

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Ne, tento problém v žádné naší i30 PDE nepozoruji (nejvíc má navrkáno diesel přes 70.000 km). Odkud jsi? Kdyby někde poblíž tak bys mohl zkusit sedačky v našich autech a já v Tvém :-k .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Sandak
*
Příspěvky: 44
Registrován: 04 dub 2019, 08:26

Re: Sedadlo řidiče výbava Style

Příspěvek od Sandak »

Trasa Kutná Hora - Praha :-)
Nejvíce je to poznat po pár najetých km kde si nedokáži najít posez, který by mi vyhovoval.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW DCT 2019 (Polar White, Style, NAVI)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Sedadlo řidiče výbava Style

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tvým sedadlům je nejblíž sedadlo právě v tom nejstarším dieselu. Ten mám tento týden na cestách po republice, ale příští týden by tu auto už mělo být :wink: . Nech si to projít hlavou a kdyžtak napiš SZ :) .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Sandak
*
Příspěvky: 44
Registrován: 04 dub 2019, 08:26

Re: Sedadlo řidiče výbava Style

Příspěvek od Sandak »

Diky moc, třeba mám jen nekompatibilní zadek :lol: chtěl jsem jen zjistit, jestli se někdo nepotýká s tím samým. A hlavně že sedadlo spolujezdce mi přijde ok.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW DCT 2019 (Polar White, Style, NAVI)
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“