Rosení předních LED světlometů

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od getzik »

U mě snad také vyřešeno ... výměnou. Dokonce zmizel nebo se mnohonásobně zmenšil i ten tmavý pruh mezi přechodem potkávacích a dálkových LED světel.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Reklama
 

bobohenner
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2017, 18:48

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od bobohenner »

Moje full led-ky se mlží taky a vnitřní část světel je špinavá. V servisu mi bylo řečeno, že je to normální a světla mi nevymění, protože se s tím ještě nesetkali ](*,)
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od helou »

bobohenner píše:Moje full led-ky se mlží taky a vnitřní část světel je špinavá. V servisu mi bylo řečeno, že je to normální a světla mi nevymění, protože se s tím ještě nesetkali ](*,)
To povedali aj mne, potom ich vymenili co nepomohlo...
Pomohla az vymena tych odrosovacov za par eur, takze tlacit tlacit tlacit....Normalne to nie je urcite, nahraj video a ukaz im to...
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
margi
*
Příspěvky: 20
Registrován: 30 pro 2012, 13:50

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od margi »

Tiež som riešil zahmlievanie svetiel. Zistili, že boli prasknuté od montáže. Zvonku to nebolo vidno, až keď dali dole nárazník tak zistili, že v mieste uchytenia svetla bolo popraskané a skrutka bola zavŕtaná až do svetla. Bolo to na oboch stranách. Svetla vymenili.
PavlikS
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 čer 2019, 12:22

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od PavlikS »

Zdravím. Tak v pátek jsem byl v Autoczech Opava taky reklamovat zamlžení pravého předního světla. Sice měli řeči, že zrovna teď to není zamlžené a že to nemůžou vyfotit, ale dodal jsem jim vlastní fotky. Verdikt zněl, že sundali nárazník a světlo je v pořádku, ale že to teda pošlou s mými fotkami do Prahy na zhodnocení, protože prý to světlo stojí 35000,- a co je nad 20000,-, tak to musí schválit Praha. Tak jsem zvědav jak to dopadne.
Hyundai i30III HB, 1.4T-GDi, DCT, Ultimate, White Sand 4/17
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od helou »

PavlikS píše: 21 říj 2019, 13:54 Zdravím. Tak v pátek jsem byl v Autoczech Opava taky reklamovat zamlžení pravého předního světla. Sice měli řeči, že zrovna teď to není zamlžené a že to nemůžou vyfotit, ale dodal jsem jim vlastní fotky. Verdikt zněl, že sundali nárazník a světlo je v pořádku, ale že to teda pošlou s mými fotkami do Prahy na zhodnocení, protože prý to světlo stojí 35000,- a co je nad 20000,-, tak to musí schválit Praha. Tak jsem zvědav jak to dopadne.
Odmlzovace vymenia a bude ok....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
robenzo
*
Příspěvky: 46
Registrován: 14 črc 2018, 07:40

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od robenzo »

Mam podobný problém servis mi neuznal výmenu lebo ked som tam bol tak vtedy to nebolo zarosené. Vraj to musia oni vidieť.
Přílohy
IMG-b394210dba7406dfd1de7e85264cb0ca-V.jpg
IMG-b394210dba7406dfd1de7e85264cb0ca-V.jpg (156.24 KiB) Zobrazeno 3656 x
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od Dewxik »

Tak co chlapi, nějaké nové poznatky? Zabrali vyměněné odmlžovače?

U mě to bylo tak, že první zimu jakš takš dobré. Druhou se už světla neodmlžili po celou dobu mrazů. A teď mám dva měsíce vyměněné jedno světlo za nové, to je zatím v pořádku a druhé opět mlha. Když svítím je zamlžení po celé ploše světla. Jinak voda kondezuje různě v krajích...
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od rychlyzadok »

Ahoj. Predné svetlá sú rosenim dosť známe, ale co tie zadné? Auto stojí asi týždeň a dnes som našiel rosu v ľavom zadnom svetle na mieste smerovky. Stretol sa s tým už niekto? Konstrukcne sú na tom podobne ako predné? Tzn. Neuzatvorene hermeticky a majú odvetravanie? Vďaka.
PS zadné svetlá mam LED.
Prikladám foto: https://ibb.co/GxyS7Dp
20.1 Idem na garancnu, tak dokumentujem rosenie vo svetlách co mi na to povedia.
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od Dewxik »

Vzadu jsem měl též problém, na mé pětidvěřáku se komplet orosilo prostřední brzdové světlo. Bylo mi vyměněno v rámci záruky. Jenže u nás v Mostě mechanici vždycky něco poserou. Takže s každou opravou jde auto tvrdě do hajzlu. Při každé opravě něco poserou... Takže super, Most je prostě vždycky něco extra...
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od rychlyzadok »

Ale tretie brzdové je za sklom kufra, je tak? To je ešte niečo úplne iné by som povedal. Chápem ze na reklamáciu, to ani inak nejde. Pri ostatku je to teda možno diskutabilné, ale to tretie bez debaty na reklamáciu.
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od Dewxik »

Koukám že ti porucha nehrozí. Fastback jako jediný má brzdové světlo za sklem. Ani jsem si toho nikdy nevšiml. Ono by to i kazilo vzhled...
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od Dewxik »

Kurnik chlapi, sem snad nikdo nechodí. Marně čekám jestli se někomu zadařilo nějakým servisním zásahem odrosit ty světlomety. V servisu už mě určitě nenávidí za to že tam furt lezu a mě samotného už :hyu: fakt štve...
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od helou »

Dewxik píše: 21 led 2020, 16:20 Kurnik chlapi, sem snad nikdo nechodí. Marně čekám jestli se někomu zadařilo nějakým servisním zásahem odrosit ty světlomety. V servisu už mě určitě nenávidí za to že tam furt lezu a mě samotného už :hyu: fakt štve...
Skus pozriet par prispevkov nazad moj prispevok, mne tie odmlzovace pomohli.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Re: Rosení předních LED světlometů

Příspěvek od rychlyzadok »

Update ku prednym svetlam.
Na 2. garancnej sa im po skusobnej jazde svetla zarosili. Takze pristupili k testu, ktory spocival v tom, ze pri zapnutom motore a svetlach by sa mali do 15 min odrosit. No a kedze sa zarosili este viac, dostanem obe nove. Co je ale gol, po garancnej som si vsimol, ze sa mi zarosili aj svetla denneho svietenia (smeroviek) ](*,) :mrgreen: Neviem ci sa mam smiat, ci plakat ci co :D O 3 tyzdne idem na vymenu svetiel, takze im rovno uakzem aj denne svetla.
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“