Android Auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Roman24
Příspěvky: 5
Registrován: 02 bře 2021, 11:58

Re: Android Auto

Příspěvek od Roman24 »

Je prosím vás někde návod i na tu novou 10" obrazovku s navigací?
Děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Měl bys ji mít 100% v autě :lol:
...navíc to nemá žádnou spojitost s Android Auto [-X
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Roman24
Příspěvky: 5
Registrován: 02 bře 2021, 11:58

Re: Android Auto

Příspěvek od Roman24 »

Na auto teprve čekám, chtěl sem si tedy předem projít manuál.
clifftorr
**
Příspěvky: 143
Registrován: 22 kvě 2020, 15:54

Re: Android Auto

Příspěvek od clifftorr »

Prodejce mi vše vysvětli , na otázly odpověděl , mobil spároval i usb kabel mi nechal , takže nech to na prodejci
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Android Auto

Příspěvek od cyro3 »

Ahojte,
mam taky problem. Doteraz mi bezal Android Auto uplne v pohode. Mam Honor 9 a Android 9. AA som instaloval manualne. Problem nastal pred par tyzdnami kedy AA zahlasil, ze sa potrebuje aktualizovat a tiez aj mapy a tiez aj Google app.

Moj problem je v tom, ze ked pocas jazdy zadavam adresu hlasom, tak je tam nastavena anglictina a odpoved z AA je, ze mi nerozumie alebo najde uplnu blbost. Predtym to fungovalo uplne super.

Vypol som Google Assistant ale nepomohlo to. Velmi zaujimave este je, ze ked si spustim AA na mobile, bez pripojenia k autu, tak mi krasne vyhlada ciel pri zadavani hlasom (v AA apke) aj odpoveda po slovensky. Ale ked ho pripojim k autu, tak sa tvari, ze vie iba po anglicky. Cele je to zvlastne.

Neriesili ste to este alebo nemate nejaky navrh, co este vyskusat?
Dakujem za kazdy napad.
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Máš v telefonu v aplikacích vidět normálně ikonu AA?
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Android Auto

Příspěvek od cyro3 »

Ano, cez nu to mozem spustit aj bez auta.
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

To bude nejspíš ten problém.
Google asistent v aktuální verzi nepodporuje CZ/SK a má problém se zadáváním hlasových povelů. Vstupem AA oficiálně na CZ/SK území byl implementován do Android 10 a v aplikacích není vidět (píšeš že máš ale Android 9, tak nevím). Každopádně u nainstalované verze AA mimo obchod GooglePlay zadávání v CZ/SK fungovalo obstojně. Viděl bych problém v tomhle. Při připojení k autu se spustí originální verze AA ze systému s nepodporovaným hlasovým asistentem CZ/SK a v mobilu se spouští externě nainstalovaná starší verze AA kde to funguje :-k
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Android Auto

Příspěvek od stanKon »

Stringo není to tak složité. Jde o aktualizaci Googlu, ta někdy z prosince je AA podmínkou pro spuštění na Androidu 9 a níže. A právě ta aktualizace už neumožňuje fungovat AA bez ní. Dříve jsem fungoval na downgradu AA a odinstalovaných aktualizacích Googlu dlouho v češtině. Teď už to není možné.
Navíc tam vzniká další problém s tím, že nové verze už budou vždy jen pro A10+ s integrovanou AA a lokalizace samostatné apky AA pro nás už asi nebude ](*,) :evil: .
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

To ano, u Androidu 10+ už je to v háji - jak píšeš a lokalizace Google Asistenta do CZ podle mě nikdy nebude. Ale on psal že má Android 9, což by mohlo mít nějaké zadní vrátka. Možná odinstalovat aktualizace Google a vypnout aktualizace a mohlo by to fungovat po staru :-k

Každopádně já mám po aktualizaci problém se spuštěním Spotify, píše mi to že je nedostupné v AA. Zkoušel jsem kde co, někdy mi pomůže zapnout Spotify ručně v mobilu po připojení kabelu, někdy to nepomůže...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Verxes
**
Příspěvky: 175
Registrován: 10 srp 2012, 08:47

Re: Android Auto

Příspěvek od Verxes »

Stringo píše: 03 bře 2021, 21:33 To bude nejspíš ten problém.
Vstupem AA oficiálně na CZ/SK území byl implementován do Android 10 a v aplikacích není vidět (píšeš že máš ale Android 9, tak nevím).
V aplikacích je AA normálně vidět (Pixel 4a, android 11), akorát nelze odinstalovat, je součástí systému. Je v češtině, ale hlasové povely v češtině už Google zrušil - propojil to s asistentem, který ještě zkrátka v češtině není (i když nám ho už 3 roky slibují).. a to, že to je od android 10 pevná součást systému, znamená, že ani nemůžete doinstalovat starší appku z APK mirror, která CZ povely uměla.
Prostě to tady Google úplně posr** =D>. Tak tam ta čeština neměla být nikdy a byl by klid. Ach jo :roll:
Hyundai i30 III Combi 1.5 DPI Smart (od 26.4.2021)
prodáno: Hyundai i30 II HB 1.6 CVVT Trikolor 88kw
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Jasný že v aplikacích jako takových vidět je, ale nemá ikonu a nejde spustit jen na mobilu, musí se připojit k autu a spustí se sám. Hlavně že máme možnost zvolit pozadí - to je hodně potřebné při jízdě #-o
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Android Auto

Příspěvek od stanKon »

Odinstalace aktualizací G ano, ale už od zimy AA tu aktualizaci vyžaduje pro spuštění. Takže už jen starší AA bez aktualizací. Já to vzdal, nějak se s tou jejich angličtinou peru. :roll:
Stringo píše: 04 bře 2021, 08:36 To ano, u Androidu 10+ už je to v háji - jak píšeš a lokalizace Google Asistenta do CZ podle mě nikdy nebude. Ale on psal že má Android 9, což by mohlo mít nějaké zadní vrátka. Možná odinstalovat aktualizace Google a vypnout aktualizace a mohlo by to fungovat po staru :-k

Každopádně já mám po aktualizaci problém se spuštěním Spotify, píše mi to že je nedostupné v AA. Zkoušel jsem kde co, někdy mi pomůže zapnout Spotify ručně v mobilu po připojení kabelu, někdy to nepomůže...
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Kdybych nepoužíval vytáčení čísel hlasem, tak to ani nepropojuji. Pustil bych si Spotify přes BT, Waze do držáku a bylo by to v pohodě, ale to by Hyundai musel podporovat alespoň základní hlasové ovládání :roll: to uměla už moje Octavie z roku 2005 ](*,)
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Android Auto

Příspěvek od Gyngy »

Mam Android 10 a po ODINSTALOVANI updatu aplikace Google mi hledani jakz takz funguje. I hlasove povely.
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“