Start-stop problem

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Azazel
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 črc 2018, 18:15

Start-stop problem

Příspěvek od Azazel »

Nazdar kamaradi ve zbrani,

objevil se mi docela neprijemny jev na 1.4 tgdi I30 2018. Pri deaktivaci start-stop systemu se mi obcas stane, ze pri zastaveni na krizovatce nebo kdekoliv jinde mi najednou zhasne motor a objevi se zelena kontrolka na palubivce start stop systemu. Po chvili se to ztrati a napise ze system byl deaktivovan rucne at znovu nastartuji klicem bez toho abych se neceho dotkl. Podotykam ze modra kontrolka na vypinani start stop zhasne a pote se zase rozviti a pote uz nejde vypnout. Stalo se mi to uz nekolikrat. Nemate nekdo podobnou zkusenost a nebo jsem prvni? Zitra volam do servisu, co s tim. Diky Radek
Reklama
 

Uživatelský avatar
matejfck
*
Příspěvky: 24
Registrován: 26 bře 2018, 19:10

Re: Start-stop problem

Příspěvek od matejfck »

Staval sa mi podobny problem. Konkretne, pri nie moc zahriatom motore mi START-STOP vypol motor, ale nenastartoval ho naspat a napisal "System start-stop je vypnuty, nastartujte manualne".
Spomenul som to aj pri garancnej prehliadke, ale to je na dlhe skumanie, tak sme to len zapisali do protokolu. Ak sa bude vediet o tomto probleme nieco viac, daju mi vediet.
Momentalne uz START-STOP vypinam hned ako nastartujem, tak sa problem neobjavuje.
Azazel
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 črc 2018, 18:15

Re: Start-stop problem

Příspěvek od Azazel »

já jsem si na 100% jistý, že jsem měl systém deaktivovaný a stejně mi motor zhasl. Uvidím, co mi v servise řeknou.
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Start-stop problem

Příspěvek od Petr* »

Rozpojit konektor u baterky a je klid
Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
Azazel
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 črc 2018, 18:15

Re: Start-stop problem

Příspěvek od Azazel »

A to pomůže čemu? :)
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Start-stop problem

Příspěvek od Petr* »

Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“