i30N Fastback ziadny zvuk z multimedialneho systemu

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
TiborAndo
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2020, 10:08

i30N Fastback ziadny zvuk z multimedialneho systemu

Příspěvek od TiborAndo »

Caute chalani,

Nenasiel som nikde ani len podobny problem tomu mojmu, tak sa s nim s Vami podelim, a mozno bude mat niekto par napadov.

Mam vozidlo i30 Fastback N par dni. Vozidlo je cisto nove, s 0 km. Uz po 2 dnoch sa mi stalo, ze po par kilometroch sa objavi zvuk praskania, sumenia z reproduktorov, ako keby bola chyba kontaku. Multimedialny system sa tvari, ze je vsetko v poriadku a hra dalej. (odpocitava sekundy, ukazuje pridavanie, odoberanie hlasitosti, no je uplne ticho. Je jedno ci pocuvam hudbu z USB, bluetooth, radio, navigacia... Niekedy pomoze reset autoradia, a zvuk sa hned vrati, no po par km je znova ticho. Zvycajne na druhy den rano, po nastartovani zvuk funguje ako keby nic, no po par minutach je zase ticho. Uz sa mi stalo aj, ze som si len sadol do auta, ani zapalovanie som nedal, a z reproduktorov islo lraskanie, sumenie, piskanie.

Odpojenie od autobaterie, reset radia, obnovenie tovarenskych nastaveni, kontrola konektorov nepomohla. Auto zoberiem na reklamaciu akonahle budem na Slovensku, ale ak by mal niekto skusenost s tymto problemom alebo rady, vopred mu dakukem, aby som nemusel cestovat 1.000km domov bez radia :roll: ](*,)
Reklama
 

Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: i30N Fastback ziadny zvuk z multimedialneho systemu

Příspěvek od Boryš »

A co servis :hyu: tam kde zrovna jsi? Podle mě je jedno kde řešíš reklamaci. Nemá cenu jakkoliv vrtat do nového auta podle rad.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30N Fastback ziadny zvuk z multimedialneho systemu

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Záruka je celoevropská - nejbližší servis :hyu: to jistí!
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“