Neoriginální infotainmenty,radia

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudolf Hary
*
Příspěvky: 30
Registrován: 17 led 2019, 22:17
Bydliště: Slaný

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Rudolf Hary »

Tak tady vylepšená verze rádia od číňana s androidem 9 https://www.aliexpress.com/item/NAVITOP ... b1f672aed0
Naposledy upravil(a) Rudolf Hary dne 25 dub 2019, 23:09, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i30 Style GO 1.4 T-GDI Kombi
Mazda 323F BJ
Fiat UNO 1.5i
Škoda 120 GLS
Škoda 100
Reklama
 

qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

Za IPS displej a DSP ma u mna cinan velke plus ale ten dizajn jak radia tak androidu 9 za mna nic moc...
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

tim ips displejem bych si nebyl tak jistý :D
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
comp16
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2019, 10:44

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od comp16 »

Už som mal tu česť v minulosti z 2 DIN rádiom z AliExpress ,nebolo vôbec lacné 299€ a stalo za starú belu ,to malo problém z akou kôl EK stanicou ,všetko chrcalo no hruza. Nikdy viac
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

Tak pár lidí, včetně mě už tento typ má a rozhodně se nedá říct, že by to bylo jak popisuješ. Kvalita zpracování je na vyšší urovni než originální autorádio. To ti potvrdí i ostatní, takže neni ali jako ali. Ono čínské telefony už taky nejsou tak špatné co bývaly, přece jen se tam už dnes vyrábí vše a nedává smysl dělat o hodně horší neoriginály, když se to dělá ve stejné fabrice.
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
comp16
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2019, 10:44

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od comp16 »

Mal som Peugeot 406 coupe ,niekto tam vymenil rádio ,hralo fajn ,no nepáčilo sa mi vzhľadovo tak som zohnal za 15 € originálne ,a nestačil som sa diviť ako zo na výstupe hralo ,presne taká istá skúsenosť Kia Soul ,proste tie originálne sú presne nadimenzovane na dane repro takze tak
Uživatelský avatar
Stephano35
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2018, 13:13

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Stephano35 »

ja ale nepopírám, že nemůžeš mít takovou zkušenost. Ale pokud bys to tady přečetl tak minimálně 3 lidi už tento typ mají a radio které je neoriginální má zesilovač a hraje mnohem lépe než origoš. Plus vypadá lépe a má mnohem více funkcí, je to prostě klasický tablet pro auta. Ja ho používám už půl roku a nemůžu si to vynachválit. Netvrdim ale že všechna radia z chiny jsou taková, ale toto se povedlo. Zas je nesmysl házet vše do jednoho pytle jen protože mám špatnou zkušenost s něčím před léty.
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI, barva: Micron Grey, výbava: BoC (Trikolor komfort) (2018-)
Hyundai Coupe 2003 (2009-2017)
mariaan1
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 črc 2017, 20:16

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od mariaan1 »

Dotaz funguje original cuvacia kamera v radiu z činy?
Vydel som že je tam aj Dvd -ako sa tam davaju Dvd-zhora?
Ešte sa chcem spytat -na jednej fotke s original radia su 3 kable (qwetsko) a na inej fotke asi 5(stephano35).
Bude pasovat činske radio?Podla čoho su tam koncovky?
A ešte niektore kable su nepripojenet o nevadi?
Tie nove radia ste vložily a kable ste predtym niečim zviazaly?
Pozoris
*
Příspěvky: 91
Registrován: 03 srp 2018, 19:28
Bydliště: Brno

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Pozoris »

Co jsem byl v kontatku s prodejci z Číny, tak říkali sami, že neví. Každopádně od Carmes mi funguje.
Hyundai i30 1.5 T-GDi 117kW 2k23 Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 Liftback 1.0 T-GDi 88kW 2k18 (Silver, Symbol +)
pavel.simo
Příspěvky: 3
Registrován: 31 kvě 2019, 12:04

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od pavel.simo »

Ahoj,
A co propojení nového neoriginalniho rádia s telefonem přes bluetooth a přehrávání skladeb bezdrátově, jde to?
Předem díky za info, zatím jsem to nikde nenašel...
Pozoris
*
Příspěvky: 91
Registrován: 03 srp 2018, 19:28
Bydliště: Brno

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Pozoris »

Hele, to jsem nezkoušel, ale určitě by to jít mělo. Minimálně jde propojit radio přes mirrorlink. Vně rádia je ji na to predinstalovana aplikace. Jinak mysli’, že by neměl byt problém, osobně jsem to ale nezkoušel l.
Hyundai i30 1.5 T-GDi 117kW 2k23 Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 Liftback 1.0 T-GDi 88kW 2k18 (Silver, Symbol +)
Uživatelský avatar
Zubesuch
**
Příspěvky: 110
Registrován: 08 črc 2017, 12:27

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od Zubesuch »

keď už existuje obrázkový návod a máme jednotku ktorá funguje tak by som do toho išiel aj svojpomocne. avšak, to že by nefungovala zadná parkovacia kamera je pre mňa dealbreaker. Ten carmes vyzera uplne rovnako a črevá budú podobné. Čo tej číne chýba, že origo kamera nejde?
i30 PDe 1.4 T-GDI Now!, 6MT, Fiery Red
qwecko
*
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2017, 20:10

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od qwecko »

...no ja som domontovaval neorigo kameru do madla zadnych dveri takze mne bezproblemov funguje...to radio od Carmesu je tiez cina takze to musi fungovat akurat treba k tomu adapter na pripojenie....myslim ze nieco taketo:
https://www.ahifi.sk/adapter-pre-oem-pa ... i-kia.html
pavel.simo
Příspěvky: 3
Registrován: 31 kvě 2019, 12:04

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od pavel.simo »

A nemá někdo zkušenost, popř. šel by do i30 dát infotainment Alpine ILX-F903D? Cena je teda úplně někde jinde, ale spolehlivost by mohla být super a hlavně vzhled prostředí je úplně na jiné úrovni. Co si budem, číňani jso šikovní, ale vkus jim prostě chybí... :D Šlo by tam tedy dát tohle 1DIN rádio? Předem díky za reakce :D

Odkaz: https://shop.alpine.co.uk/products/ilx- ... ia-station
mariaan1
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 črc 2017, 20:16

Re: Neoriginální infotainmenty,radia

Příspěvek od mariaan1 »

Aj ja som pozeral na Alpine ale chyba ti tam ešte
KIT-F9HY-i30.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Úpravy (tuning)“